1403-02-291403-03-08bool(false) 1403-02-291403-03-08bool(false) تجلیل از برترين‌هاي فوتبال استان در سال 89 همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : سه شنبه ، 8 خرداد 1403

Today : Tue, May 28, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  3480 تاریخ انتشار:  1390-09-06 - 00:56 تعداد بازدید:  385
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تجلیل از برترين‌هاي فوتبال استان در سال 89

ورزشی

همدان‌پيام: هيأت فوتبال استان در برنامه خوبي از برترين‌هاي فوتبال استان در سال 1389 تجليل و تقدير به عمل آورد.
جمعه شب اهالي فوتبال و موسپيدان اين رشته در مهمانسراي پاس گردهم آمدند تا در ضيافت هيأت فوتبال شبي به يادماندني را ترسیم کنند.
مسابقات مختلف در سال 89 برگزار شد كه در هيچ مسابقه جام و لوحي اهدا نشد و تمام اين عناوين جمع شد تا يك باره و با حضور مسئولان استان اين جام‌ها اهدا شود. در اين مراسم از موسپيدان فوتبال نيز دعوت شده بود تا گرمي‌بخش محفل باشند. مربيان، داوران و بازيكنان در نسل گذشته به همراه نسل جديد در زير يك سقف گرد آمدند و ديدارها تازه گرديد.
رئيس هيأت فوتبال استان در اين ضيافت، حضور پيشكسوتان و اهالي فوتبال را به فال نيك گرفت و اظهار داشت كه در دنياي امروز فوتبال ديگر يك ورزش نيست بلكه يك صنعت است.
عباس صوفي افزود: بر مبناي داشته‌ها و توانايي‌ها برنامه‌ريزي كرديم و تلاش كرديم تا كيفيت و كميت ارتقا پيدا كند. رشد تعداد مسابقات از 300 به 700 و حضور در ليگ‌هاي كشوري در رده‌هاي مختلف، رشد كلاس‌هاي مربيگري و داوري، توجه به مدارس فوتبال، برگزاري ليگ‌هاي منظم و تشكيل آكادمي‌هاي فوتبال پاس، پاس نوين و شهرداري از جمله دستاوردهاي فوتبال استان در سال‌هاي اخير بود.
وي حضور فوتبال ‌استان را در آسياويژن قدمي مثبت برشمرد و گفت: در اين مدت تلاش شده تا فوتبال بانوان را گسترش دهيم و هم‌اكنون شاهد فعاليت آنها در ليگ كشور هستيم. همچنين همكاري خوبي با آموزش و پرورش داريم و اميدوارم كه همدان در آينده نزديك به يكي از قطب‌هاي فوتبال كشور تبديل شود.
مديركل ورزش و جوانان در اين ضيافت حضور فوتبال استان زير نظر AFC باعث رشد فوتبال شد؛ هرچند هنوز در ابتداي اين جاده طولاني هستيم.
سيد عبدي افتخاري گفت: در 4 سال گذشته حمايت خوبي از نظر مالي از فوتبال داشتيم كه اميدوارم بيش از پيش شاهد رشد كيفي فوتبال استان باشيم. وي ابراز اميدواري كرد كه ان‌شاءا... سال آينده جشن صعود پاس به ليگ برتر و صعود ديگر تيم‌ها به رده‌هاي بالاتر را برگزار كنيم و اين مسير با حمايت‌ شما اهالي و خانواده فوتبال هموار مي‌شود.
معاون سياسي امنيتي استاندار نيز در اين مراسم از حمايت مسئولان ارشد استان از رشته فوتبال خبر داد و گفت: در بخش ورزش تلاش شده تا در حد توان حمايت شود و براي كمك به ورزش از هيچ تلاشی دريغ نخواهيم كرد.
وي تصريح كرد: استاندار توجه ويژه‌اي به امر ورزش و جوانان دارد و تأكيد دارد تخصيصي‌هاي ورزش فقط در ورزش هزينه شود.
فاميل‌كريمي افزود: مديريت استان تا حد توان كمك خواهد كرد و از بخش خصوصي نيز مي‌خواهيم كه ورزش را حمايت كند تا شاهد افق روشني براي ورزش استان باشيم.
وي گفت: تمام هم و غم مسئولان استان ايجاد نشاط اجتماعي در استان است و براي دستيابي به اين نشاط تلاش مي‌كنيم.
فاميل‌كريمي در پايان از كمالوند سرمربي پاس خواست تا تلاش خود را براي كسب نتايج بهتر بيشتر كرده و زمينه‌ساز رشد فوتبال استان همدان شود.
در اين ضيافت كمالوند و كادر فني پاس و پاس نوين نيز حضور داشتند و علي‌رغم زيبايي‌ها كاستي‌هايي نيز به چشم خورد.
تجليل از 3 پيشكسوت همداني هرچند خوب و قابل تقدير است اما با توجه به استاني بودن مراسم بهتر بود مسئولان هيأت يكي از پيشكسوتان شهرستاني را نيز مورد توجه قرار مي‌دادند. در اين مراسم از قهرمانان اول تا سوم مسابقات باشگاهي همدان و استان در رده‌هاي مختلف از قهرمانان فوتسال و قهرمانان بانوان استان نيز تجليل شد.
همچنين از داوران شاخص استان كه در ليگ‌هاي كشوري قضاوت مي‌كنند تجليل به عمل آمد و بعضي از تيم‌ها جام‌هاي متعددي را بردند كه جالب توجه بود.
در بخش پیشکسوتان به ترتیب از محسن نیلی، محمود حسنی و جواد شدیدی تقدیر شد.
در بخش داوران؛ لیگ برتر فوتبال کشور: مصطفی فراهانی و مهدی الوندی، لیگ برتر ساحلی: امین تیموری و حامد عبدی، لیگ یك: بیژن حیدری و داوود مهرابی، دسته اول فوتسال: حمیدرضا قدسی، لیگ یک فوتبال: حمیدرضا رحیمی، ناظر داوری: هرمز مشفق و در بخش بانوان: نازنین حسنی و بهاره سیفی مورد تقدیر قرار گرفتند.
در لیگ‌های شهرستان همدان به ترتیب مقام‌های اول تا سوم؛ نونهالان: بهزیستی، شهید امینی و پاس‌، نوجوانان: پاس، بهزیستی و هما، جوانان: شهید امینی، شهرداری و مهر، امید: شهرداری، مهر و تالار وحدت، دسته یک: مهر، الوند چیشین و شهید کریمی، کاپ و تقدیرنامه کتبی دریافت کردند.
در لیگ‌های استانی به ترتیب مقام‌های اول تا سوم؛ نوجوانان: آموزش و پرورش ملایر، بهزیستی همدان و شهرداری همدان، جوانان: پاس همدان، شهرداری همدان و شهرداری رزن، امید: شهرداری همدان، فجر نهاوند و وحدت ملایر، دسته دوم: هلال احمر تویسرکان، الوند چیشین همدان و شهرداری مریانج، دسته یک: ذوالفقار تویسرکان، مهر همدان و وحدت ملایر، لیگ برتر: ذوب و فلزات بهار، تالار وحدت همدان و شهید امینی همدان، پیشکسوتان: ملایر، همدان و تویسرکان، لیگ برتر فوتسال: علیصدر همدان، مهر ملایر و نفت همدان، جوایز و لوح‌های قهرمانی خود را دریافت کردند.
در فوتسال جام رمضان از تیم‌های علیصدر همدان، سنگ دهگلان و مروارید سفید به عنوان تیم‌های اول تا سوم و لیگ برتر فوتسال بانوان نیز از تیم‌های نهاوند، ملایر و همدان که حائز رتبه اول تا سوم شده بودند، تقدیر شد.
در بخش آقای گل نیز نفرات برتر جوائز خود را از فراز کمالوند، سرمربی پاس همدان دریافت کردند؛ لیگ برتر: فراز موسیوند، دسته یک: عرفان مظاهری، جام رمضان: مهران مهربانیان مورد تقدیر قرار گرفتند.
در بخش اخلاق نیز از تیم‌های چینی‌فام لالجین در لیگ دسته دوم، شهرداری قروه در لیگ دسته دوم و شهید امینی همدان در لیگ برتر، قدردانی به‌عمل آمد. در فوتسال جام رمضان از تیم‌های علیصدر همدان، سنگ دهگلان و مروارید سفید به عنوان تیم‌های اول تا سوم و لیگ برتر فوتسال بانوان نیز از تیم‌های نهاوند، ملایر و همدان که حائز رتبه اول تا سوم شده بودند، تقدیر شد.
در بخش آقای گل و در قسمت لیگ برتر فراز موسیوند، دسته یک عرفان مظاهری و جام رمضان مهران مهربانیان مورد تقدیر قرار گرفتند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com