1397-09-171397-09-27bool(false) رئیس فدراسیون: گلف همدان جزو 5 استان برتر کشور است همدان پیام
 
 
سه شنبه - 27 آذر 1397 - شماره 3364
 
امروز : سه شنبه ، 27 آذر 1397

Today : Tue, December 18, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * "1397،سال حمایت ازکالای ایرانی"
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  83110 تاریخ انتشار:  1396-08-15 - 05:45 تعداد بازدید:  109
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

سالوند، رئیس جدید هیات گلف همدان
رئیس فدراسیون: گلف همدان جزو 5 استان برتر کشور است

ورزشی

 ظهر روز گذشته و در مجمع انتخاباتی هیات گلف استان همدان، علی‌اصغر سالوند با کسب 14 رای از 14 رای ماخوذه به عنوان ریاست هیات گلف استان همدان انتخاب شد.
مجمع انتخاباتی رئیس هیات گلف استان همدان با حضور کیکاووس سعیدی رئیس فدراسیون گلف کشور و اعضای این مجمع شامل نمایندگان باشگاه‌ها، شهرستان‌ها، داوران، مربیان، ورزشکاران و رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
در ابتدای این جلسه منعم مدیرکل ورزش و جوانان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات وهاب بهمنش رئیس اسبق هیات گلف استان و علی پارساجو سرپرست هیات گلف گفت: خوشبختانه با تلاش‌های مدیریتی که در هیات گلف استان بوده این هیات با احداث زمین مینی‌گلف دارای زیرساخت بسیار خوبی از لحاظ رشد و اعتلای این ورزش داراست.
وی تصریح کرد: خوشبختانه به لطف و تلاش جامعه ورزش استان اداره کل ورزش و جوانان در بین استان‌های تیپ دو توانست در عملکرد ارزیابی از سوی وزارت رتبه دوم را کسب کند که این رهآورد با تلاش و کوشش اهالی ورزش محق شده است.
منعم خاطرنشان کرد: از عناوین مهم دیگر ورزش استان می‌توان به کسب رتبه برتر اداره کل در جشنواره شهید رجایی در بین دستگاه‌های استان و کسب رتبه برتر عملکرد اداره کل از سوی وزارت، 70 عنوان فراملی در 16 رشته ورزشی، کسب 360 عنوان کشوری، 50 میزبانی مسابقات کشوری، یک میزبانی بین المللی و وجود 60 هزار بیمه ورزشی اشاره کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان اضافه کرد: با میزبانی خوب هیات گلف استان در مسابقات قهرمانی کشور این مهم ثابت شد که می‌توان در سطح کشور و مسابقات فراملی حرف برای گفتن داشته باشیم و این امر با مدیریت جدید هیات و همکاری خوب کادر اجرایی با فدراسیون و اداره کل می‌تواند سبب رشد و اعتلای ورزش گلف استان باشد. در پایان این نشست، رأی‌گیری با حضور اعضای مجمع صورت گرفت و از 14 رأی مأخوذه علی اصغر سالوند با کسب 14 رأی برای 4 سال به عنوان رئیس هیات گلف استان همدان انتخاب شد.
رئیس فدراسیون گلف کشورمان هم در این مجمع گفت: همدان جزو پنج استان برتر کشور در رشته گلف محسوب می‌شود.
کیکاووس سعیدی با بیان اینکه افراد توانمند باید سکاندار هیات‌های ورزشی شوند، اظهار داشت: بودجه اختصاص یافته به ورزش و سهم فدراسیون اندک است و ما باید در انتخاب روسای هیات‌های استانی دقت لازم را داشته باشیم تا فرد کارآمد سکان‌دار هیات شده و بتواند کارایی لازم را داشته باشد. وی با بیان اینکه همدان از لحاظ فرهنگ و تمدن قدمت چند هزار ساله دارد، تصریح کرد: میزبانی در این استان با توجه به برخورداری از زمین استاندارد و مطرح مینی‌گلف ایده‌آل خواهد بود. در سال جاری میزبانی بسیار شایسته‌ای از این استان در مسابقات قهرمانی کشور مینی‌گلف شاهد بودیم که جا دارد از تمامی دست اندر کاران این هیات تقدیر و تشکر داشته باشم.
سعیدی به لحاظ رتبه‌بندی ورزش گلف همدان افزود: همدان از لحاظ رنکینگ کشوری در جایگاه خوبی است و استان همدان جزو پنج استان برتر در سال گذشته بوده است. ضمن اینکه در بیمه ورزشی ورزش گلف استان در صدر کشور قرار داشته است و این موضوع پتانسیل ورزش استان را حکایت می‌کند.
رئیس فدراسیون گلف اظهار کرد: در حال حاضر که گلف در بین رشته‌های المپیکی قرار گرفته برآنیم با توجه به زیرساخت‌ها و قهرمان پروری در این رشته با استعدادیابی خوب بتوانیم کسب سهمیه کنیم و این موضوع مستلزم کار گروهی هیات‌ها و تعاملشان با فدراسیون است.
وی در پایان خطاب به مربیان و داوران گفت: ما باید چرخه استعدادیابی را فعال کنیم. سال گذشته در پنج استان طرح استعدیابی انجام شد و امسال نیز در استان همدان این استعدادیابی را انجام خواهیم داد و با طرح مرکز آموزش‌های تخصصی استعدادیابی گلف، در سراسر کشور این ورزش را ارتقا خواهیم داد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com