تسویه 10 درصدی بدهی‌های معوقه تيم پاس همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 8 آبان 1399 - شماره 3886
 
امروز : شنبه ، 10 آبان 1399

Today : Sat, October 31, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  75543 تاریخ انتشار:  1395-10-27 - 05:45 تعداد بازدید:  2159
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تسویه 10 درصدی بدهی‌های معوقه تيم پاس

ورزشی

مدیرعامل باشگاه پاس همدان از تسویه 10 درصدی بدهی‌های معوقه این باشگاه بدون پرداخت هیچ وجهی خبر داد!
محمدتقی رحیمی با اشاره به رفع مشکلات پیش روی تیم پاس، اظهار کرد: متأسفانه بدهی سنگین گذشته این باشگاه، در این فصل یقه تیم ما را گرفت و نتوانستیم تمام تمرکز خود را معطوف به لیگ دسته 2 کنیم.
وی با بیان اینکه پاسخگویی به طلبکاران، فشار فدراسیون فوتبال و... موجب شد بیش از نیمی از کار خود را برای تسویه این بدهی‌ها معطوف کرده‌ام، بیان کرد: در فصل جاری سعی ما بر این بود که با کمترین هزینه بیشترین بهره‌وری را داشته باشیم، که خوشبختانه با برنامه‌ریزی و هنر مدیریتی تا اینجا به این مهم دست پیدا کرده‌ایم.
مدیرعامل باشگاه پاس همدان تأکید کرد: در تعطیلات نیم‌فصل، به دلیل حجم بالایی از بدهی‌ها نتوانستیم کارت بازیکنان جدید خود را دریافت کنیم که شخصاً برای رفع این مشکل، با ارائه تعهد خواستار مهلت چند هفته‌ای شدم. وی تصریح کرد: به همین منظور، با طلبکارانی که مبالغ کمی را از تیم طلب داشتند، تماس گرفته و آنها نیز به احترام بنده مبالغ خود را بخشیده و تسویه مالی را امضا کردند.
رحیمی گفت: لطف خدا در این زمینه شامل حال ما شده است؛ زیرا بدون پرداخت هیچ مبلغی توانستیم قریب به 10 درصد از بدهی‌هایی که در فدراسیون ثبت شده است را پرداخت کنیم.
وی با بیان اینکه چند طلبکار بزرگ نیز با تخفیف 90 درصدی بدهی خود، خواهان پرداخت الباقی بدهی آنها در 5 قسط شده‌اند، یادآور شد: هنوز منتظر مساعدت استاندار هستیم تا بتوانیم مبالغی از قرارداد بازیکنان خود را بدهیم تا با کمترین دغدغه در 6 بازی آینده به میدان برویم و در نهایت ضمن صعود به دور دوم، یکی از تیم‌های راه یافته به لیگ دسته اول باشیم.
مدیرعامل باشگاه پاس همدان با اشاره به تزریق پول به تیم فوتبال پاس همدان گفت: در حال حاضر قریب به 350 میلیون تومان پول به باشگاه پاس تزریق ‌شده که از این پول حق عضویت تیم، مقداری از بدهی‌های تیم و درصدی از قرارداد بازیکنان و کادرفنی را پرداخت کرده‌ایم. وی یادآور شد: همچنین تا به این هفته من از راه‌های مختلف و ارتباطاتی که داشته‌ام توانسته‌ام نزدیک به 160 میلیون تومان برای پاس درآمدزایی کنم و قریب به 80 میلیون تومان هم از آشنایان قرض گرفته‌ام! رحیمی با بیان اینکه تلاش‌ زیادی برای گرفتن اسپانسر برای باشگاه انجام داده‌ام که تاکنون هیچکدام موفقیت کامل نداشته است، به بدهی‌های تیم فوتبال پاس اشاره کرد و بیان کرد: تیم فوتبال پاس در حال حاضر نزدیک به 35 میلیارد ریال بدهی ثبت شده دارد که من گفته‌ام اگر 800 میلیون تومان به من بدهند تمام این بدهی‌ها را جمع خواهم کرد.
وی یادآور شد: این کار را به راحتی می‎توانم انجام دهم؛ زیرا می‌بینید که در این اوضاع اسفناک مالی، بدون هیچ هزینه‌ای قریب به 10 درصد این بدهی‌ها را تسویه کامل کرده‌ام. مدیرعامل باشگاه پاس همدان خاطرنشان کرد: از استاندار و تمام اعضای هیأت مدیره باشگاه پاس کمال تشکر را دارم و امیدوارم شرایطی را ترتیب دهند که با تزریق منابع مالی مورد نیاز از دغدغه‌های جاری ما کاسته کنند؛ زیرا ما برای هزینه اعزام بازی‌های خارج از خانه هم به مشکل خورده‌ایم.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com