تدوین سند تحول ورزش همگانی همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : جمعه ، 29 تير 1403

Today : Fri, July 19, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  121858 تاریخ انتشار:  1400-10-30 - 07:00 تعداد بازدید:  137
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

در شورای ورزش همگانی استان تأکید شد
تدوین سند تحول ورزش همگانی

ورزشی

 جلسه شورای ورزش همگانی استان همدان با حضور مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری، رؤسا و کارشناسان ورزش، معاونان و مدیران ستادی اداره‌کل ورزش و جوانان استان و هیأت ورزش همگانی برگزار شد. مدیرکل ورزش و جوانان استان در این جلسه با بیان اینکه ورزش همگانی پایه و اساس ورزش قهرمانی است، گفت: میزان ورزشی بودن افراد یک جامعه رابطه مستقیمی با رشد شاخص‌های سلامت دارد بنابراین باید در زمینه توسعه ورزش همگانی در استان همه ظرفیت‌ها بسیج شوند.
حمید سیفی با بیان اینکه ورزش همگانی استان با حضور هادی سبزواری در رأس هیأت همگانی استان افتخارات متعددی کسب کرده است، گفت: خوشبختانه ورزش همگانی استان به لحاظ دارا بودن شاخص‌های مورد ارزیابی از سوی وزارت ورزش و فدراسیون، مقام سوم هیأت‌های همگانی کشور را کسب کرد، بنابراین باید تلاش کنیم این مهم را ارتقا دهیم.
وی با اشاره به اینکه کرونا بسیاری از مشاغل را تحت‌الشعاع قرار داد و یا برخی شغل‌ها را حذف و برخی را نیز به وجود آورد، افزود: خوشبختانه در ورزش استان تهدید کرونا به فرصت تبدیل شد و ورزشکاران ما موفق شدند در 9 ماهه سالجاری 31 مدال رنگارنگ فراملی را برای استان همدان کسب کنند.
سیفی با تأکید بر اینکه این مدال‌آوری‌ها در شرایط کرونایی نسبت به سال گذشته رشد بسیار چشمگیری داشته است، گفت: امیدواریم در مدت باقی مانده از سالجاری نیز بتوانیم جایگاه استان همدان را بیش ‌از پیش ارتقا دهیم.
در ادامه سرپرست هیأت ورزش‌های همگانی استان با اشاره به فعالیت 50 ایستگاه ورزش صبحگاهی در استان افزود: هیأت ورزش همگانی به‌ واسطه حمایت‌های دستگاه ورزش و تلاش‌های ارکان هیأت، یکی از 3 هیأت برتر کشور است.
هادی سبزواری ادامه داد: هیأت ورزش‌های همگانی در شهرستان‌ها و بخش‌های مختلف استان همدان فعالیت دارند و در روزها و مناسبت‌های سال برنامه‌های متنوعی را در راستای توسعه ورزش همگانی و ایجاد روحیه نشاط در جامعه برگزار می‌کند.
وی با بیان اینکه در مسابقات ورزشی کارمندان دولت در استان همدان 9 رشته ورزشی در 2بخش آقایان و بانوان فعال است، گفت: خوشبختانه در این مسابقات شاهد همکاری همه‌جانبه اداره‌کل ورش و جوانان استان همدان و استقبال چشمگیر کارمندان هستیم که نتایج مثبتی نیز حاصل شده است.
سبزواری در پایان بر ضرورت تشکیل کارگروه توسعه ورزش همگانی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی ورزش ویژه مدیران دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد و گفت: امیدواریم با نگاه ویژه استاندار و معاونان به ورزش شاهد توفیقات بیش ‌از پیش برای ورزش استان همدان باشیم.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان نیز در این جلسه افزود: سند توسعه ورزش همگانی استان همدان برای سال آینده باید تدوین شود.
مهرداد نادری‌فر گفت: سند فرهنگی ورزش همگانی برای دستگاه‌های متولی ارسال شده بنابراین دستگاه‌ها درصورت وجود نقطه‌نظرات موارد خود را ارسال تا پس از جمع‌بندی نهایی سند فرهنگی ورزش همگانی استان همدان ابلاغ شود.
وی با بیان اینکه سیاست ما در استان به تبعیت از دولت فعال‌ بودن همه رشته‌های ورزشی با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی است، گفت: در این زمینه با توجه‌ به رفع محدودیت‌ها با افرادی که مقررات بهداشتی را رعایت نکنند برخورد می‌شود. بر اساس مصوبه ستاد کرونا متولیان باشگاه‌ها و اماکن ورزشی باید کد کیو آر کارت واکسن خود را در معرض دید بگذارند و از ورود افراد فاقد کارت واکسن جلوگیری کنند.
گفتنی است، در پایان این جلسه مدیرکل ورزش و جوانان استان در دیدار با باب‌الحوائجی، معاون استاندار همدان مصوبات جلسه شورای ورزش همگانی استان را به سمع و نظر ایشان رساند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com