هادی گل‌محمدی: 16سال با پاس درجا می‌زنیم همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : دوشنبه ، 25 تير 1403

Today : Mon, July 15, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  120265 تاریخ انتشار:  1400-08-05 - 10:22 تعداد بازدید:  238
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

هادی گل‌محمدی: 16سال با پاس درجا می‌زنیم

ورزشی

 مربی همدانی فوتبال که در یک قدمی هدایت پاس همدان قرار داشت با چرخش 180درجه‌ای مسئولان استان از هدایت این تیم بازماند.
هادی گل‌محمدی که سابقه هدایت بهزیستی و شهرداری همدان را در کارنامه خود دارد در تماس با خبرنگار ما از دلایل ناکامی پاس در ادوار فوتبال استان پرده برداشت و عملکرد پاس در سال‌های گذشته را آب در هاون‌کوبیدن دانست.
وی گفت: نزدیک به 16سال از ورود تیم پاس به شهر همدان می‌گذرد تیمی با قدمت و پر افتخار که با ورودش شور و شعف مضاعفی در دل مردم  فوتبال‌دوست استان ایجاد و بارقه‌ای از امید در دل جوانان و نوجوانان به وجود آورد، ولی در این سال‌ها متأسفانه نتوانستیم این تیم را به خوبی مدیریت کنیم. تیمی که  طی این سال‌ها در لیگ‌های مختلف درجا زد و یا سقوط کرد و نتوانستیم یک صعود را با این تیم تجربه کنیم.
گل‌محمدی افزود: هر سال با شعار صعود، پای به مسابقات گذاشتیم، ولی چون هدف و برنامه‌ای بلندمدت نداشتیم، چیزی عایدمان نشد و هر سال دریغ از پارسال!
هر فصل فکر کردیم با جذب مدیر، مربی و بازیکن و هزینه‌های گزاف می‌توانیم صعود کنیم، ولی نمی‌دانستیم مشکل جای دیگر است.
وی گفت: در این 16 سال نزدیک به 20 مدیر، 25مربی و 500 بازیکن جذب این تیم شدند که اوج بی‌ثباتی یک مجموعه را نشان می‌دهد، ولی هیچ خروجی نداشتیم و بدهی پشت بدهی بر جای گذاشتیم و هر سال درجا زدیم و به جایی رسیدیم که پس از 16سال 5 بازیکن تحت قرارداد باشگاه نداشته باشیم.
این مربی جوان افزود: هیچگاه تلاش نکردیم با یک برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری و توجه به ساختار باشگاه‌داری و آکادمی باشگاه بستری مناسب برای سال‌های آینده به وجود بیاوریم و به مدیران و مربیان چند سال اعتماد کنیم و از آنها بخواهیم فارغ از نتایج برای این تیم برنامه‌ریزی کنند و این تیم را به ثبات برسانند و طی این سال‌ها در نتیجه‌گیری ناکام بودیم، در انتخاب مدیر و مربی و بازیکن هزینه‌های زیادی بدون هدف و داشتن برنامه انجام گرفت.  وی دلایل ناکامی پاس در سال‌های حضور در استان همدان را چنین عنوان کرد. موفقیت نداشتن این تیم را
1- نداشتن برنامه‌ریزی و هدفگذاری
2- بی‌ثباتی
3- بی‌توجهی به نظر کارشناسان و اهالی فن
4-  اجازه دادیم همه برای این تیم تصمیم‌گیری کنند فارغ از تصمیمی واحد و یکسان
5- بی‌اعتمادی به نیروهای بومی و دلسوز، با توجه به اینکه بهترین سال‌های موفقیت تیم پاس با مدیران و مربیان بومی و دلسوز رقم خورد
این مربی همدانی افزود: متأسفانه مربیان نامی غیربومی بسیاری با هیاهوی بسیار آمدند و هزینه‌های بسیاری روی دست این تیم گذاشتند و بدون اینکه به کسی پاسخی دهند چمدان خود را بستند و رفتند.  
وی مربیگری تیم پاس بزرگ را افتخار خود دانست و گفت: در 2 هفته گذشته مذاکرات متعددی با دوستان و مسئولان تیم داشتم و بر روی 4 موضوع تأکید کردم.
1- از مدیرکل ورزش‌وجوانان خواستم اگر بر اساس توانایی و شناخت به بنده اعتماد کردند در خدمت پاس هستم، اما اگر کسی سفارش اینجانب را داشته معذورم، زیرا آویزان کسی نیستم.
2-  حاضر به قرارداد یکساله در این مدت کم نیستم
3- قول صعود نمی‌دهم ولی قول می‌دهم اگر 2 الی 3 سال هدایت تیم را داشته باشم با توکل به خدا و حمایت مسئولان، تیمی جوان، بومی، بی‌حاشیه و آینده‌دار تشکیل دهیم و با مدیریت هزینه، هزینه‌های باشگاه را کاهش دهیم و با توجه به آکادمی و بازیکنان جوان و بومی شرایطی و ثباتی به وجود آوریم که پس از سال‌ها با توکل به خدا و کمک اهالی فوتبال تیم پاس به ساحل آرامش رسد.
4- عملکرد اینجانب در سال‌های گذشته در تیم‌های شهرداری و بهزیستی گواه این مدعاست.
وی در پایان بیان کرد: از تمام دوستانی که قلبشان برای فوتبال و جوانان این شهر می‌تپد کمال تشکر را دارم و برای سیامک فراهانی که از مربیان با اخلاق فوتبال کشور است و برای مجموعه تیم پاس آرزوی موفقیت و سربلندی دارم، زیرا هیچ نامی بزرگتر از نام پاس نیست.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com