پاک‌سازی مکانیزه مسیر گنجنامه همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : يكشنبه ، 31 تير 1403

Today : Sat, July 20, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  132204 تاریخ انتشار:  1402-03-03 - 11:39 تعداد بازدید:  620
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

پاک‌سازی مکانیزه مسیر گنجنامه

ورزشی


 شهرداری همدان مطابق وظیفه ذاتی خود همواره برای دستیابی شهروندان به شهر پاکیزه می‌کوشد و این روزها با استفاده از خودروهای مکانیزه به پاک سازی مناطق مختلف شهر همت گماشته به نوعی که اغلب گردشگران شهر همدان را پاکیزه و تمیز معرفی می‌کنند و البته حفظ این نظافت از عهده شهرداری به تنهایی خارج است و شهروندان نیز باید در کنار مدیریت شهری در نظافت و پاکیزگی شهر بکوشند.

مدیر خدمات شهری شهرداری همدان در این خصوص گفت: نظافت و شستشوی معابر شهری همدان به طور متوالی و روزانه انجام می‌شود.

وی تأکید کرد: مسیر گنجنامه هم به صورت روزانه نظافت می‌شود و در بعضی از مواقع در طول سال که مسافر بیشتر است، به شکل ویژه نظافت می‌شود.

مدیر خدمات شهری شهرداری همدان از همشهریان خواست که از رها کردن زباله در حاشیه مسیر گنجنامه خودداری کنند و با توجه به اینکه این مسیر یک مکان گردشگری است در این زمینه کوشاتر باشند.

 شهروندان پایه‌گذاران شهر خوب

مدیر خدمات شهری شهرداری همدان همچنین، از آماده‌سازی بسترهای فضای سبز شهر خبر داد و گفت: برای آماده سازی شهر با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان طرح‌های مختلفی مانند طرح مهر و طرح تابستان را داریم که بیشتر این طرح‌ها در قالب تبلیغات و بنرهای آموزشی است و همچنین عملیات گسترده باغبانی در پارک‌ها، میدان‌ها و سایر عرصه‌های فضای سبز شهری به منظور حفظ کیفیت فضای سبز، زیبایی و سرسبزی انجام خواهد شد.


رضایی با تأکید بر اینکه یک شهر خوب را شهروند خوب می‌سازد، افزود: شهروندان، پایه‌گذار شهر خوب هستند و سبب آبادی شهر می‌شوند و شهر آباد هم شهروند خوب را پرورش می‌دهد، از طرفی دیگر آلودگی شهری مانند همدان که یک شهر گردشگری است می‌تواند مانع حضور گردشگران و مسافران شده و همین عامل سبب می‌شود که اقتصاد استان هم تحت تأثیر قرار گیرد.

وی در ادامه سخنانش با اشاره به فرآیند جمع‌آوری زباله‌ها خاطرنشان کرد: فرآیند جمع‌آوری زباله‌ها از شهر از ساعت 9 شب به صورت محله به محله توسط مأموران شهرداری انجام می‌شود.

رضایی در خصوص فعالیت خودروهای زمین شوی هم تصریح کرد: خودروهای زمین شوی به صورت مداوم کار خود را به صورت منطقه‌ای انجام می‌دهند و هرروز یک منطقه را به صورت بخش‌بندی پاک سازی می‌کنند اما مناطقی مانند پیاده راه بوعلی واکباتان را به صورت روزانه شست‌وشو می‌دهند و علاوه بر این‌ها مخزن‌های زباله هم به طور مرتب ضدعفونی و شسته می‌شود.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com