1399-05-061399-05-16bool(false) دلیل لغو سفر وزیر ورزش و جوانان به ملایر همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 15 مرداد 1399 - شماره 3820
 
امروز : پنجشنبه ، 16 مرداد 1399

Today : Thu, August 6, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  110761 تاریخ انتشار:  1399-05-12 - 09:42 تعداد بازدید:  62
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

صفحه ویژه خبر گزاری ها امروز "خبرگزاری تسنیم همدان"
دلیل لغو سفر وزیر ورزش و جوانان به ملایر

ورزشی


 درخواست استاندار یا افشاگری نماینده ملایر؟

 درحالی‌که سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان دلیل لغو سفر مسعود سلطانی‌فر به ملایر را درخواست استاندار همدان ذکر می‌کند که بی‌تردید افشاگری نماینده ملایر در لغو این سفر بی‌تأثیر نبوده است.
درحالی‌که قرار بود دیروز وزیر ورزش و جوانان برای افتتاح فاز نخست استادیوم 5 هزار نفری ملایر به این شهرستان سفر کند، این سفر لغو و به زمان دیگری موکول شد.
 درخواست استاندار همدان از وزیر برای لغو سفر
سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان در گفت‌وگو با تسنیم، درباره دلیل لغو سفر مسعود سلطانی‌‌فر به ملایر اظهار کرد: این سفر به درخواست استاندار همدان لغو شده است.
حمدا... چاروسایی افزود: سفر وزیر ورزش و جوانان به ملایر با جلسه ستاد ملی کرونا همزمان بوده به همین دلیل برای بهبود نتایج حاصل از این سفر قرار براین شد تا وزیر در تاریخ دیگری به منطقه سفر کند.
وی با بیان این که جلسه ستاد ملی کرونا با ریاست رئیس جمهور و با حضور استانداران سراسر کشور به‌صورت ویدئوکنفرانسی در روز شنبه برگزار می‌شود، گفت: با توجه به ضرورت حضور استاندار همدان در این جلسه مهندس شاهرخی از وزیر ورزش و جوانان درخواست کرده است سفر سلطانی‌فر به زمان دیگری موکول شود.
سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان تأکید کرد: این درخواست با موافقت وزیر ورزش و جوانان همراه شد و سفر سلطانی‌فر به همدان به‌منظور افتتاح ورزشگاه 5 هزار نفری ملایر به زمان دیگری موکول شد.
 تأثیر افشاگری نماینده ملایر در لغو سفر وزیر
اگرچه به اذعان سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان سفر وزیر به درخواست استاندار همدان لغو شد، اما شواهد امر حاکی از آن است که سخنان احد‌آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در این اتفاق بی‌تأثیر نبوده است؛ زیرا مطمئنا همه مسئولان استان و حتی وزیر ورزش و جوانان از پیش از زمان برگزاری جلسه ستاد ملی کرونا مطلع بودند و می‌توانستند این سفر را یک روز به تعویق بیندازند و مثلا روز یکشنبه برگزار کنند، اما سفر وزیر به همدان از چند روز پیش اطلاع‌رسانی شده بود.
همان‌طور که در گزارش خبرگزاری تسنیم با عنوان «اما و اگرهای یک پروژه ورزشی؛ اعتراض نماینده ملایر به افتتاح نمایشی یک ورزشگاه» اشاره شد، احد آزادیخواه در صفحه رسمی خود در فضای مجازی عنوان کرد: این ورزشگاه برای افتتاح آماده نیست و این افتتاح نمایشی است.
وی افزود: درصورت سفر وزیر ورزش و جوانان به همدان، در مراسم افتتاح ورزشگاه شرکت نمی‌کند و در مجلس با این اتفاق برخورد می‌کند.
به نظر می‌رسد پس از انتشار این سخنان در خبرگزاری تسنیم، وزیر ورزش و جوانان ترجیح داده است افتتاح این ورزشگاه را به تعویق بیندازد. گفتنی است متولی ساخت ورزشگاه 5 هزار نفری ملایر، شرکت توسعه و تجهیز وزارت ورزش و جوانان است و اگر بهره‌برداری این ورزشگاه به اعتقاد نماینده ملایر نمایشی بوده است، مسئولیت آن بر عهده این شرکت قرار می‌گیرد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com