1403-01-181403-01-28bool(false) تنور فوتبال در لیگ‌های پایه داغ شد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : سه شنبه ، 28 فروردين 1403

Today : Tue, April 16, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  126627 تاریخ انتشار:  1401-06-27 - 16:07 تعداد بازدید:  602
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

با روشن شدن چهره مدعیان
تنور فوتبال در لیگ‌های پایه داغ شد

نویسنده : سلیمان رحیمی

ورزشی


 تنور مسابقات فوتبال در رده‌های پایه نونهالان، نوجوانان و جوانان شهرستان همدان داغ شد و جدال تیم‌ها برای صعود دیدنی شد.

رقابت‌های فوتبال باشگاه‌های شهرستان همدان در رده پایه نونهالان، نوجوانان و جوانان با انجام هفته پنجم دنبال شد و چهره تیم‌های مدعی صعود و قهرمانی کم‌کم نمایان شدند.

حضور نزدیک به 40 تیم در رده‌های مختلف حکایت از رشد کمی فوتبال در شهر همدان دارد که امیدواریم به همین نسبت رشد کیفی نیز داشته باشد تا شاهد فوتبالی پویا در شهر باشیم.

مربیان بی‌ادعا و زحمتکش فوتبال در گرمای روزهای داغ تابستان بازیکنان خود را برای رقابت‌ها آماده می‌کنند و هیأت فوتبال و کمیته مسابقات نیز با برگزاری مرتب مسابقات در تلاش هستند تا این رقابت‌ها به شکل مطلوبی دنبال شود هفته پنجم این رقابت‌ها هفته گذشته دنبال شد و این هفته به خاطر حضور بازیکنان و مربیان در عزاداری اربعین بازی‌ها انجام نمی‌شود و رقابت‌ها از روز چهارشنبه 28 شهریور ماه دنبال خواهد شد.

تا حدودی چهره تعدادی از مدعیان مشخص شده است و بازی‌های باقی مانده می‌تواند تکلیف دیگر تیم‌های صعود کننده را روشن نماید.

آبی‌پوشان و شهید امینی مدعیان لیگ نونهالان
رقابت‌های لیگ نونهالان باشگاه‌های همدان با شرکت 15 تیم در دو گروه دنبال می‌شود در هفته گذشته و در گروه A 4 بازی انجام شد تیم ستارگان جوان شگفتی‌ساز شد و صدرنشین مسابقات آبی‌پوشان را با یک گل شکست داد تیم علم و ادب نیز در یک بازی پرگل موفق شد 5 بر یک تیم میثاق را شکست بدهد.

نونهالان شهرداری مریانج نیز در یک بازی برتر 3 بر یک شاهین را مغلوب کردند و دیدار دو تیم مهر و سرخپوشان نیز یک بر یک مساوی تمام شد. در این گروه تیم نونهالان آبی‌پوشان با 12 امتیاز صدرنشین است و دو تیم علم و ادب و شهرداری مریانج با 10 امتیاز به طور مشترک در جای دوم قرار دارند. این 3 تیم از شانس بالایی برای صعود به مرحله بعد برخوردارند.

در ادامه رقابت‌های این گروه دوشنبه 4 مهرماه ابتدا دو تیم مدعی آبی‌پوشان و شهرداری مریانج مقابل هم قرار می‌گیرند تا در یک بازی 6 امتیازی بخت خود را برای صعود افزایش دهند و سپس ستارگان جوان به مصاف میثاق خواهد رفت.

روز سه‌شنبه 5 مهرماه نیز سرخپوشان و شاهین به مصاف هم می‌روند و علم و ادب و مهر نیز با یکدیگر بازی خواهند داشت.

اما در گروه B این رقابت‌ها در هفته پنجم 3 بازی انجام شد. تیم پندار در یک بازی پرگل جشنواره گل به راه انداخت و 17 بر یک الوند نوین را گلباران کرد تا خاطره بازی تیم ملی با مالدیو را زنده نگه دارد. تیم اکباتان نیز با 3 گل شهدای جورقان را در هم شکست و شهرداری همدان نیز با 6 گل موفق شد آینده‌سازان را مغلوب کند.

در این گروه تیم شهید امینی با 12 امتیاز به تنهایی در صدر جدول قرار دارد و تیم‌های شهرداری همدان و اکباتان نیز با 9 امتیاز در تعقیب امینی هستند و برای صعود شانس این 3 تیم بیش از سایرین است.

در ادامه این رقابت‌ها ودر هفته ششم روز چهارشنبه 6 مهرماه ابتدا شهید امینی صدرنشین با تیم قعرنشین گروه الوند نوین مسابقه خواهد داد و سپس شهرداری همدان و اکباتان مقابل هم صف‌آرایی می‌کنند و روز پنجشنبه 7 مهر نیز تیم پندار و آینده‌سازان با هم بازی خواهند داشت.

پندار علم و ادب، سرخپوشان و آریان
مدعیان لیگ نوجوانان
رقابت‌های فوتبال باشگاهی در لیگ نوجوانان نیز به ایستگاه ششم رسید در این رقابت‌ها 15 تیم حضور دارند که در دو گروه با هم دیدار می‌کنند.در گروه نخست این رقابت‌ها 3 تیم پندار، علم و ادب و سرخپوشان رقابت تنگاتنگی با هم دارند و با 10 امتیاز به طور مشترک در صدر جدول قرار دارند. در هفته گذشته علم و ادب با 3 گل پارسیان را شکست داد. سرخپوشان با 4 گل مهر را مغلوب ساخت و پندار نیز در یک بازی پرگل با 7 گل میثاق را در هم کوبید.

در هفته ششم این رقابت‌ها روز چهارشنبه 30 شهریور ماه ابتدا شهدای جورقان با مهر بازی می‌کند و سپس میثاق و علم و ادب مقابل هم صف‌آرایی خواهند کرد روز پنجشنبه 31 شهریور ماه نیز این مسابقات با یک بازی دنبال می‌شود و سرخپوشان به مصاف پندار مدعی می‌رود.

اما در گروه B این مسابقات 3 بازی برگزار شد. تیم آریان مدعی شماره یک صعود در یک بازی پرگل با 6 گل بال و پر شاهین را قیچی کرد و پدیده نیز 4 بر 2 از سد ستارگان جوان گذشت و بازی دو تیم اکباتان و خانه جوان نیز دو بر یک به سود اکباتان خاتمه یافت.

در این گروه تیم آریان با 15 امتیاز مدعی شماره یک صعود است و شهید امینی نیز با 9 امتیاز دیگر مدعی صعود است در ادامه رقابت ها دوشنبه 28 شهریور ماه ابتدا شاهین به مصاف اکباتان می‌رود و سپس شهید امینی با آریان دیدار فینال گونه را برگزار می‌کنند این رقابت‌ها روز سه‌شنبه 29 شهریور ماه نیز با انجام دو بازی دنبال می‌شود. ابتدا تیم ستارگان جوان به مصاف شهرداری مریانج می‌رود و سپس خانه جوان و پدیده سرخ با هم سرشاخ می‌شوند.

آبی‌پوشان و اکباتان مدعیان قهرمانی جوانان
رقابت‌های فوتبال جوانان باشگاه‌های شهرستان همدان در هفته پنجم دنبال شد و دو تیم آبی‌پوشان و اکباتان خود را به عنوان مدعی قهرمانی معرفی کردند.

در این رقابت‌ها 8 تیم حضور دارند که در یک گروه برای قهرمانی مبارزه می‌کنند.

در هفته گذشته تیم آبی‌پوشان 6 بر یک پارسیان را در هم کوبید و آریان با 5 گل مقابل مهر به برتری رسید اکباتان نیز 5 بر یک موفق شد پدیده سرخ را شکست دهد و شاهین نیز دو بر یک مقابل میثاق مغلوب شد در پایان هفته پنجم تیم آبی‌پوشان با 15 امتیاز صدرنشین است و بخت نخست قهرمانی است تیم اکباتان نیز با 12 امتیاز دوم است و میثاق با 11 امتیاز سوم می‌باشد.

هفته‌ ششم این رقابت‌ها هفته آینده دنبال می‌شود که روز شنبه دوم مهرماه ابتدا شاهین و پارسیان مقابل هم قرار می‌گیرند و سپس آریان به مصاف میثاق می‌رود. روز یکشنبه 3 مهرماه نیز آبی‌پوشان با پدیده انتهای جدولی دیدار می‌کند که در صورت پیروزی قهرمانی خود را مسجل می‌کند و در دیگر دیدار اکباتان و مهر با هم بازی می‌کنند.

 
بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com