1399-12-021399-12-12bool(false) 1399-12-021399-12-12bool(false) پاس به رده دوم جدول صعود کرد همدان پیام
 
 
سه شنبه - 12 اسفند 1399 - شماره 3988
 
امروز : سه شنبه ، 12 اسفند 1399

Today : Tue, March 2, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  3423 تاریخ انتشار:  1390-09-04 - 01:15 تعداد بازدید:  235
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

با غلبه بر گل گهر سیرجان
پاس به رده دوم جدول صعود کرد

ورزشی

* پاس همدان 2
گل ها: نادر احمدي(3) و تياگو فراگا(88-پنالتي)
* گل گهر سيرجان يك
گل: احمد كيا(69)
داوران: محمدرضا فغاني، عليرضا ايلدروم و سعيد آل‌وردي
اخطار: علي جليلي و همت عابدي نژاد(پاس)حميد رضا حاتمي(گل گهر)
اسامي تيم پاس: علي نظرمحمدي، همت عابدي نژاد، علي ميرشفيعيان، پويا سيف‌پناهي، نادر احمدي(علي عبادي83)، رضا طاهري(بابك رضي90)، تياگو آلوز فراگا، محسن ربيع‌خواه، محمدجواد زارعي، علي جليلي و احمد پاسي(روح ا..بيگدلي78)
سرمربي: فراز كمالوند
اسامي تيم گل گهر: مقصد مراد شاهمرادف، ميلاد صادقيان، ميلاد كامل، محمد شريف‌زاده، اميد رفعتي(اكبرصفري89)، زوران كوكوت، سيدمحمد ميرزا سيدي، حميدرضا حاتمي، هادي خدادادي(محمد ضيايي پور77)، حكمت پولاد پور و احمد كيا(حسين طاهري نژاد92)
سرمربي: مهدي محمدي
همدان – ورزشگاه شهداي قدس- هفته هشتم، از سري رقابت‌هاي ليگ دسته اول باشگاه‌هاي كشور جام آزادگان
همدان‌پيام: رقابت‌هاي ليگ دسته اول باشگاه‌هاي كشور جام آزادگان از گروه دوم با انجام 7 ديدار در شهرهاي مختلف هفته هشتم خود را پشت سر گذاشت كه در يكي ازاين ديدارها، تيم پاس همدان در ورزشگاه خانگي خود مقابل گل گهر سيرجان به ميدان رفت.
پاس همدان در هشتمين بازي ليگ دسته اول ميزبان تيم سوم جدول، گل گهر سيرجان بود. پاسي‌ها كه هفته گذشته نفت مسجد سليمان را در خانه‌اش به آتش كشيده بودند براي دنبال كردن و تداوم موفقيت‌هاي خود و با هدف پيروزي در اين ديدار قدم به ميدان گذاشتند.
اين تيم كه در آخرين بازي خانگي خود مغلوب ماشين‌سازي تبريز شده بود براي جبران اين نتيجه به قصد پيروزي بازي را آغاز كرد. كمالوند سرمربي پاسي‌ها تيمش را با تغييرات جزئي نسبت به هفته قبل روانه ميدان كرده بود و نادر احمدي به عنوان بازيكن اصلي در تركيب تيم قرار گرفت. بازي در نيمه اول با حملات پاس آغاز شد و پس از چند حمله نصفه و نيمه در همان دقايق اوليه پاسي‌ها به گل اول خود دست پيدا كردند. سانتر زيباي پويا سيف پناهي پس از عبور از مدافعان و مهاجمان دو تيم زير پاي نادر احمدي فرود آمد تا وي با ضربه‌اي زيبا پيام‌آور شادي براي همداني‌ها باشد.
پس از گل احمدي، پاسي‌ها كمي عقب‌نشيني كردند و سعي كردند بازي را اداره كنند كه اين عقب‌نشيني فرصت را به گل‌گهر داد تا حملاتي را روي دروازه پاس و براي جبران گل خورده داشته باشند كه در دقيقه 11 شوت سركش اميد رفعتي به طرز خطرناكي از بالاي دروازه به بيرون رفت و در دقيقه 22 سيرجاني‌ها تا آستانه ثبت گل تساوي پيش رفتند اما بخت و اقبال با پاسي‌ها يار بود و اين فرصت مناسب به ثمر ننشست، شوت سركش فولادپور با دفع ناقص نظرمحمدي همراه شد و در داخل 6 قدم و در آستانه دروازه زير پاي رفعتي افتاد اما اين بازيكن ناشيانه سخت‌ترين كار را انجام داد و توپ را از دهانه دروازه به آسمان فرستاد.
در ادامه بازي پاسي‌ها به خود آمدند و تا حدودي بازي را به تعادل كشاندند و توپ بيشتر در ميانه‌هاي ميدان بين دو تيم رد و بدل شد. در ده دقيقه پاياني نيمه اول پاسي‌ها فشار خود را به حريف بيشتر كردند و چند حمله نه چندان جدي روي دروازه سيرجاني‌ها تدارك ديدند اما در نهايت نيمه اول با همان تك گل نادر احمدي به سود پاس به پايان رسيد.
با شروع نيمه دوم دو تيم با تفكري نو از سوي مربيان قدم به ميدان گذاشتند. تيم گل‌گهر كه نمي‌خواست با شكست همدان را ترك كند هجومي‌تر بازي را آغاز كرد و پاسي‌ها نيز با توجه به بازي خانگي و فشار تماشاگران سعي داشتند ضمن حفظ بازي بر تعداد گل‌هاي خود اضافه كنند و بازيكنان اين تيم حملاتي را روي دروازه حريف تدارك ديدند.
در حالي كه پاسي‌ها بهتر از حريف بازي مي‌كردند و نبض بازي را در دست داشتند و براي زدن گل‌هاي بيشتر تلاش مي‌كردند، اين گل‌گهر سيرجان بود كه برخلاف جريان بازي به گل دست يافت. در دقيقه 69 بازي و در يك ضد حمله صادقيان توپ بلندي را روي دروازه پاس ارسال كرد و احمد كيا در غفلت مدافعان با يك ضربه سر زيبا توپ را به گل تبديل كرد. پس از اين گل غرور پاسي‌ها جريحه‌دار شد و كمالوند با دو تعويض تلاش كرد تا نبض بازي را در دست بگيرد. حضور عبادي و بيگدلو قدرت تهاجمي پاس را افزايش داد و حملاتي را روي دروازه گل‌گهر تدارك ديد. تيم سيرجاني كه به تساوي رضايت داشت سعي در آرام كردن بازي داشت؛ هر چه بازي به دقايق پاياني نزديك مي‌شد فشار حملات پاس نيز شدت مي‌گرفت تا آنكه در دقيقه 88 پاس به گل برتري دست يافت. حركت انفرادي علي جليلي شيرازه خط دفاعي گل‌گهر را به هم ريخت و پاس وي به عبادي، مدافعان حريف را وادار به خطا كرد تا فغاني با دميدن در سوت خود نقطه پنالتي را نشان دهد.
تياگو فراگا هافبك برزيلي پاس و بهترين پنالتي‌زن تيم پشت توپ قرار گرفت و به زيبايي و برخلاف حركت شاهمرادف توپ را به تور دوخت تا ورزشگاه قدس غرق در شادي شود. پاس با اين گل در اين ديدار به پيروزي رسيد و 3 امتياز حساس كسب كرد تا با 15 امتياز به رده دوم جدول صعود كند. پاس در روزي كه تماشاگرانش قهر كرده بودند و به ورزشگاه نيامده بودند به 3 امتياز حساس دست يافت تا خود را به عنوان مدعي قهرماني معرفي كند.
در ساير ديدارهاي اين گروه تيم نفت مسجدسليمان موفق شد تيم ته جدولي كاوه تهران را با يك گل شكست دهد. گهر زاگرس درود دست به كار بزرگي زد و شيرين فراز كرمانشاه را با 3 گل بدرقه كرد. آلومينيوم هرمزگان با يك گل از سد تيم نساجي مازندران گذشت. تربيت يزد هم در اهواز مقابل تيم استقلال صنعتي يك بر يك مساوي كرد.
 با گذشت 8 هفته از رقابت‌ها تيم ماشين‌سازي تبريز با 16 امتياز صدرنشين است و تيم پاس همدان با 15 امتياز همراه نيروي زميني اين تيم را تعقيب مي‌كنند. در انتهاي جدول نيز شيرين‌فراز كرمانشاه و استقلال صنعتي كابوس سقوط را احساس مي‌كنند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com