کلنگ ساختمان جدید هیأت فوتبال به زودی زمین می خورد همدان پیام
 
 
يكشنبه - 31 تير 1397 - شماره 3245
 
امروز : دوشنبه ، 1 مرداد 1397

Today : Sun, July 22, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * ---(( سال 1396 اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ))---
ورود کاربران


کانال همدان پیام
logo-samandehi
 
کد مطلب:  81070 تاریخ انتشار:  1396-05-21 - 05:45 تعداد بازدید:  81
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

صوفی:
کلنگ ساختمان جدید هیأت فوتبال به زودی زمین می خورد

ورزشی

رئیس هیأت فوتبال استان همدان به بهانه روز خبرنگار، نشستی مطبوعاتی با اصحاب رسانه برگزار کرد.
عباس صوفی در این نشست با تبریک هفته خبرنگار، ورزشی نویسان را بازوان توسعه ورزش دانست و اظهار داشت: هر ورزشی برای پیشرفت نیازمند نقد از سوی ورزشی نویسان است اما معتقدیم خبرنگاران نیز باید شرایط سخت هیأت‌ها را به دلیل مشکلات مالی درک کنند.
وی افزود: متاسفانه ورزش استان از جمله رشته فوتبال مظلوم واقع شده و با توجه به ظرفیت‌های موجود در فوتبال استان همدان چه در بخش بازیکن و چه در حوزه مربیان و داوران، بی‌شک اگر از منابع مالی مناسبی برخوردار بودیم می توانستیم در سطح کشور مطرح باشیم.
صوفی افزود: اگر فوتبال استان‌هایی مثل اصفهان، تهران، تبریز، خوزستان و مشهد در سطح کشور مطرح است به دلیل وجود کارخانجات و صنایع بزرگ در این استان‌ها است که به عنوان حامی مالی از باشگاه‌ها حمایت می‌کنند اما در استان همدان از صنایع بزرگ و بنگاه‌های مهم اقتصادی محروم هستیم.
رئیس هیأت فوتبال استان همدان در ادامه گریزی به عملکرد هیأت در مدت زمان حضور خود در راس فوتبال همدان زد و با اشاره به این که برخی افراد کارآمد را از هیأت گذشته حفظ کردیم و برخی افراد تحصیلکرده و متخصص را نیز به این جمع افزودیم اظهار داشت: با وجود مشکلات مالی تقویم سالانه هیأت را بسته‌ایم و به مرور این تقویم را اجرا می‌کنیم.
صوفی ادامه داد: کمیته آموزش هیأت در این مدت عملکرد خوبی داشته و کلاس‌های متعددی آموزشی را در بخش مربیان و داوران برگزار کرده و تا آخر سال کلاس‌های دیگری نیز برگزار خواهد کرد.
وی عملکرد کمیته استعدادیابی و جوانان را نیز مثبت ارزیابی کرد و گفت: استان همدا ن به پایگاه استعدادیابی نوجوانان و جوانان تبدیل شده و اردوی تیم ملی زیر 16 سال نیز هفته آینده در همدان برگزار خواهد شد.
صوفی تصریح کرد: با ساماندهی مدارس فوتبال هم گام مهمی در استعدادیابی و آموزش فوتبال از پایه برداشتیم و جلوی فعالیت بسیاری از مدارس فوتبال غیرمجاز را گرفتیم.
 برگزاری لیگ استانی در همه رده‌ها
وی عنوان کرد: با وجود هزینه‌های سنگین مسابقات در رشته فوتبال لیگ‌های استان را در رده‌های مختلف سنی فعال کردیم و این در حالی است که در سال گذشته لیگ نوجوانان و جوانان نداشتیم.
صوفی افزود: به دلیل مشکلات مالی تیم‌های استان توانایی حضور در لیگ نوجوانان و جوانان را نداشتند اما با رایگان کردن هزینه ورودی مسابقات، باشگاهها را مجاب کردیم که در لیگ جوانان و نوجوانان شرکت کنند.
رئیس هیأت فوتبال استان همدان از حمایت همه جانبه از نمایندگان فوتبال همدان در لیگ 2 و 3 گفت و اظهار داشت: آرزوی ما این است که با صعود تیم‌های پاس، شهرداری و ذوب فلزات به دسته بالاتر شرایط حضور تیمی از استان همدان در لیگ برتر فراهم شود؛ چرا که با داشتن نماینده در لیگ برتر پیشرفت فوتبال همدان سریع‌تر رقم می‌خورد.
صوفی عنوان کرد: به زودی نیز کلنگ ساختمان جدید هیأت فوتبال استان همدان در قسمتی از استادیوم قدس زده خواهد شد تا هیأت فوتبال در ساختمانی متناسب با شأن فوتبال همدان مستقر شود.
 میزبانی مسابقات فوتبال زیر 16 سال به شرط تامین بودجه
رئیس هیأت فوتبال استان همدان در رابطه با میزبانی از بازی‌های تیم ملی زیر 16 سال ایران در مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا نیز گفت: با مکاتباتی که با فدراسیون فوتبال داشتیم اعلام کردیم در صورتی میزبانی این مسابقات را برعهده خواهیم گرفت که منابع مالی آن از سوی ای اف سی و فدراسیون صد در صد تامین شود.
صوفی خاطر نشان کرد: به خاطر میزبانی از مسابقات آسیایی در چند سال قبل 500 میلیون تومان بدهی بر روی دست هیأت فوتبال مانده و قصد نداریم بی گدار به آب بزنیم و باعث افزایش بدهی هیأت شویم.
 کمبود زمین فوتبال در سطح استان همدان
وی با اشاره به گزارش یکی از رسانه ها مبنی بر حمایت نکردن هیأت فوتبال از نماینده استان همدان در لیگ 3 تصریح کرد: شهر بهار دارای استادیوم است و با توجه به این که تیم‌های متعددی در شهر همدان و در رده‌های مختلف فعالیت می‌کنند اولویت با تیم‌های شهر همدان است؛ با این حال از تیم ذوب فلزات به عنوان نماینده استان حمایت کافی خواهیم کرد.صوفی یادآور شد: برخلاف برخی اظهار نظرها مبنی بر این که زیرساخت‌های ورزش فوتبال در همدان مناسب است ما با کمبود زمین مواجهیم و حتی تیم‌های پاس و شهرداری نیز بعضا با مشکل زمین تمرین مواجه می‌شوند.رئیس هیأت فوتبال همدان در پایان تصریح کرد: لیگ فوتسال استان همدان نیز به زودی برگزار خواهد شد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com