1403-01-181403-01-28bool(false) مدیران پاس بی‌کفایتی خود را گردن دیگران نیندازند همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : سه شنبه ، 28 فروردين 1403

Today : Tue, April 16, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  129250 تاریخ انتشار:  1401-10-10 - 19:14 تعداد بازدید:  794
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

مدیرکل ورزش و جوانان:
مدیران پاس بی‌کفایتی خود را گردن دیگران نیندازند

ورزشی


 مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در پاسخ به اتهامات بی‌اساس قائم مقام باشگاه پاس گفت: مدیران پاس به دنبال فرار روبه جلو هستند و بی کفایتی خود را گردن دیگران می‌اندازند.

چند روز پیش قائم مقام باشگاه پاس همدان، در گفت‌وگویی اتهاماتی به اداره‌کل ورزش و جوانان استان همدان وارد کرد و گفت: دستگاه ورزش نه تنها کمکی به کارگزار نمی‌کند بلکه در مسیر ما سنگ‌اندازی هم می‌کند.

رضوی‌پور در حالی این اتهامات را به دستگاه ورزش وارد کرده است که وی و سایر مسئولان باشگاه تاکنون به هیچ‌یک از وعده‌های خود عمل نکردند و نتایج پاس در این ایام بیش از آنکه فنی باشد ناشی از عملکرد ضعیف مدیران باشگاه است.

 فرار روبه جلو مسئولان پاس

اما مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در پاسخ به اتهام قائم‌مقام باشگاه پاس در گفت‌وگو با خبرنگار مادستان نیوز گفت: متأسفانه مدیریت پاس به جای حل مشکلات عدیده‌ای که خودشان برای این تیم درست کرده اند به دنبال شانه خالی کردن از مسئولیت و فرار روبه جلو هستند.

وی تصریح کرد: تمامی امکانات و زیرساخت‌ها از جمله زمین چمن تمرینی، زمین چمن برای مسابقات، خوابگاه جهت اسکان بازیکنان در هتل وندیک و مجموعه ورزشی تختی به صورت رایگان در اختیار این تیم قرار گرفته و متاسفانه مصاحبه قائم مقام باشگاه پاس همدان کاملا کذب و بی‌اساس است.

وی با انتقاد از شرایط تیم پاس و واگذاری صورت گرفته؛ عنوان کرد: مدیریت اشتباه و اصرار بر واگذاری تیم پاس باعث ایجاد مشکلات عدیده برای تیم پاس شده و امروز تیم پاس تاوان عملکرد و تصمیم گیری های برخی در هیأت مدیره مبنی بر واگذاری پاس به مدیریت فعلی را می دهد.

 عمق فاجعه در واگذاری پاس

مدیرکل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: قطعا مردم و طرفدران این تیم نمی‌پذیرند کسانی که مسبب وضع موجود این شدند، امروز بخواهند دوباره صحنه‌گردان و معرکه‌گردان شوند و به‌جای عذرخواهی فرار رو به جلو کنند.

وی گفت: عمق ضعف و نارسایی در واگذاری پاس آنقدر عمیق است که هر اقدامی که این افراد برای پنهان کاری و عدم قبول مسئولیت کنند؛ غیر قابل باور و گناهی نابخشودنی است.

حقیقی تصریح کرد: مدیریت پاس بهتر است به جای مصاحبه های بی اساس به فکر حل مشکلات تیم باشد چرا که پاس تیم بزرگ و ریشه داری در کشور است و امروز جایگاه پاس انتهای جدول نیست.

وی افزود: آقایان با بدقولی های متعدد تیم بسیار خوب و یکدست پاس را به حاشیه بردند و باعث شدند تیم در یکی از مسابقات حاضر نشود و امروز بی کفایتی خود را به گردن دیگران می‌اندازد.

به گزارش مادستان نیوز، مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: با توجه به اینکه تیم پاس به هشت هزار شهید سرافراز استان هبه شده تا آخرین لحظه پیگیر حل مشکلات این تیم خواهیم بود و نخواهیم گذاشت افراد نالایق به این تیم مردمی ضربه بزنند.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com