برای نخستین بار در استان شورای تربیت بدنی و ورزش تشکیل می‌شود همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : سه شنبه ، 15 اسفند 1402

Today : Tue, March 5, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  126555 تاریخ انتشار:  1401-06-23 - 16:40 تعداد بازدید:  252
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

مدیرکل ورزش وجوانان استان در بازدید از نمایشگاه همدان پیام
برای نخستین بار در استان شورای تربیت بدنی و ورزش تشکیل می‌شود

ورزشی


 از ۲۱ شهریور ماه نمایشگاه بین‌المللی شیرینی و شکلات در تهران آغاز شد و مرکز چاپ و بسته‌بندی همدان نیز در این نمایشگاه با ۴ برند حضور دارد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان به همراه مدیر روابط عمومی و همچنین معاون پشتیبانی و توسعه این اداره کل از این غرفه بازدید کرد.

علی حقیقی در این بازدید به خبرنگار همدان‌پیام گفت: امروز برای پیگیری‌های امور بودجه برای تخصیص بودجه و اعتبار برای پروژه‌های عمرانی هیأت‌های ورزشی استان در وزارت بودیم که انجام شد و که امیدواریم به زودی به نتیجه برسد و قصد داریم فضاهایی را برای ورزش‌های همگانی در شهر همدان ایجاد کنیم.

وی درخصوص تشکیل شورای ورزش استان گفت: برای نخستین بار شورای تربیت بدنی و ورزش در استان همدان تشکیل می شود.بر اساس ماده ۵ لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان، یک شورای هماهنگی و تصمیم گیری برای امر ورزش استان در نظر گرفته شده است، در همین راستا نخستین شورای ورزش و تربیت بدنی امروز چهارشنبه 23 شهریورماه در محل سالن جلسات استانداری همدان برگزار می شود.

علی حقیقی افزود: در وظایف این شورا اتخاذ سیاست‌های اجرایی توسعه تربیت بدنی و ورزش استان ، تصویب برنامه‌های بلند مدت راهبردی، نظارتی و اجرایی حوزه تربیت بدنی و ورزش و تقسیم و تسهیم کارملی و هماهنگ سازی فعالیت‌های تربیت بدنی و ورزش استان و نظارت بر حسن اجرای آن آمده است.

وی ادامه داد: بر اساس تبصره 3 این ماده در سطح استان، شورای تربیت بدنی و ورزش استان به ریاست استاندار با ترکیب متناظر اعضای شورای عالی تربیت بدنی و ورزش کشور تشکیل می‌شود و دبیر این شورا مدیرکل ورزش و جوانان استان است.

حقیقی تصریح کرد: با تشکیل این شورا و برگزاری منظم جلسات آن می‌توان به رشد و توسعه زیرساخت‌ها و ورزش استان امیدواری بیشتری داشت و با توجه به آنکه استاندار شخصا ریاست این شورا را به عهده دارد و مصوبات این شورا برای تمامی دستگاه‌ها لازم الاجرا است.

وی درباره ورزش قهرمانی نیز بیان کرد: با توجه به سابقه‌ای که همدان در ورزش قهرمانی دارد و از هفته‌های پیش هم چند قهرمان ورزشی در حوزه آقایان و خانم‌ها موفق به کسب عنوان شدند، امیدوارم در مسابقات آسیایی و بازی‌های المپیک نیز نمایندگانی از استان همدان داشته باشیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان در پایان گفت: از مصوبات سفر ریاست جمهوری به همدان اختصاص ۱۸۴ میلیارد تومان در ورزش استان بوده که امیدوارم بتواند به ورزش استان کمک خوبی کند.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com