با مربیان هنجارشکن برخورد می‌شود همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : جمعه ، 29 تير 1403

Today : Fri, July 19, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  120618 تاریخ انتشار:  1400-08-25 - 10:13 تعداد بازدید:  214
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

دادستان نهاوند:
با مربیان هنجارشکن برخورد می‌شود

ورزشی

 دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند گفت: ورزشکاران به‌ویژه جامعه کشتی، باید افراد خاطی و ورزشکارنما را از محیط‌های ورزشی طرد کنند و با مربیان هنجارشکن کشتی نهاوند به شدت برخورد می‌شود.
 عباس آزادبخت در جلسه بررسی موانع و مشکلات کشتی شهرستان نهاوند با تأکید بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی با توجه به شیوع بیماری کرونا در سالن‌های ورزشی افزود: انتظار این است مربیان و مدیران باشگاه‌ها تمامی پروتکل‌های بهداشتی را به‌صورت دقیق و منظم رعایت کنند تا ورزشکاران بتوانند در فضایی بهداشتی و سالم به فعالیت ادامه دهند.وی ادامه داد: هیچ ناهنجاری و بد اخلاقی را از جامعه مربیان نمی‌پذیریم و با مربیان هنجارشکن به شدت برخورد می‌کنیم.آزادبخت گفت: بنابراین نیاز است اداره ورزش و هیأت‌های ورزشی در این حوزه نظارت جدی و بیشتری داشته باشند تا خانواده‌ها با اطمینان فرزندان خود را به سمت ورزش سوق دهند.
وی ادامه داد: مربیان و ورزشکاران کشتی مکلف هستند تا از آیین‌نامه و بخشنامه‌های هیئات و اداره ورزش تمکین و پیروی کنند و دستگاه قضائی شهرستان نیز آمادگی حمایت از جامعه ورزش شهرستان را دارد و با هرگونه هنجارشکنی و بی‌نظمی در سالن‌های ورزشی برخورد قاطع می‌کند.
وی به سرپرست اداره ورزش‌وجوانان گفت: طبق ماده‌های قانونی اگر ناهنجاری‌ها و بی‌اخلاقی‌های ورزش شهرستان به دستگاه قضا اعلام نشود علیه دستگاه ورزش توسط دادستانی اعلام جرم می‌شود.
آزادبخت در ادامه افزود: مربیان و ورزشکاران کشتی مکلف هستند تا از آیین‌نامه و بخشنامه‌های هیئات و اداره ورزش تمکین و پیروی کنند و دستگاه قضائی شهرستان نیز آمادگی حمایت از جامعه ورزش شهرستان را دارد و با هرگونه هنجارشکنی و بی‌نظمی در سالن‌های ورزشی برخورد قاطع می‌کند.
وی به نقش مؤثر هیأت ورزشی و مربیان در نظارت بر ورزشکاران در مقابله با آسیب‌ها و تهدیدهای موجود اشاره کرد و گفت: شهرستان نهاوند دارای پیشینه تاریخی و ظرفیت‌های بالقوه‌ای است که در حوزه ورزش می‌توان به قهرمانان ملی و بین‌المللی زیادی اشاره کرد، بنابراین نیاز است اداره ورزش و هیأت‌های ورزشی در این حوزه نظارت جدی و بیشتری داشته باشند تا خانواده‌ها با اطمینان فرزندان خود را به سمت ورزش سوق دهند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com