اسدآباد امروز میزبان کشتی بزرگسالان استان همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 9 آذر 1401 - شماره 4470
 
امروز : پنجشنبه ، 10 آذر 1401

Today : Wed, November 30, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  121163 تاریخ انتشار:  1400-09-23 - 07:00 تعداد بازدید:  147
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

اسدآباد امروز میزبان کشتی بزرگسالان استان

ورزشی

■ دوئل دیدنی هادی وفائی و علیرضا کریمی 

مسابقات کشتی قهرمانی بزرگسالان استان در رشته آزاد امروز در شهرستان اسدآباد آغاز می‌شود. امروز عیار کشتی استان در اسدآباد مشخص می‌شود و مدعیان قهرمانی با یکدیگر سرشاخ می‌شوند.
شهرستان اسدآباد امروز میعادگاه کشتی‌گیران شاخص استان است و گوش شکسته‌ها برای حضور در رقابت‌های قهرمانی کشور و رسیدن به 2 دوبنده تیم ملی باید از فیلتر قهرمانی استان به سلامت عبور کنند.
در رقابت‌های امروز تمام شهرستان‌ها شرکت دارند و تیم بهار یکی از مدعیان قهرمانی به شمار می‌رود. در روزهای گذشته کشتی‌گیران استان برای یکدیگر کری‌خوانی کردند. در رقابت‌های استان چند کشتی‌گیر شاخص نیز حضور دارند که می‌توان در 86 کیلوگرم به دوئل دیدنی هادی وفائی، قهرمان ارتش‌های جهان و علیرضا کریمی اشاره کرد، همچنین دانیال شریعتی در 97 و جمال خدابنده‌لو در 79 کیلوگرم نیز برای حضور اعلام آمادگی کرده‌اند.
هادی وفائی، قهرمان لالجینی تیم بهار علی‌رغم آنکه سهمیه حضور در قهرمانی کشور را در دست دارد، اما برای بردن میزان آمادگی در رقابت‌های استانی شرکت می‌کند.
در رقابت‌های کشتی امروز شهرستان‌های همدان، نهاوند، رزن، بهار، اسدآباد، ملایر، تویسرکان، فامنین و کبودراهنگ شرکت دارند و تیم‌های همدان، نهاوند و بهار از مدعیان قهرمانی هستند.
نفرات برتر و شاخص این رقابت‌ها با نظر کادرفنی انتخاب و در اردوی قبل از قهرمانی کشور نفرات برگزیده برای حضور در قهرمانی کشور انتخاب می‌شوند.
مسابقات امروز صبح و بعدازظهر در ورزشگاه شهید راحمی اسدآباد به‌ روی 3 تشک برگزار می‌شود و یدا... اشرفیان به دنبال آن است تا اسدآباد میزبان خوبی برای مسابقات استان باشد.
صبح امروز مسابقات مقدماتی انجام می‌شود و بعدازظهر نیز کشتی‌های رده‌بندی و فینال برگزار می‌شود.
در این رقابت‌ها کشتی‌گیرانی می‌توانند روی تشک بروند که در 2 نوبت واکسن زده باشند و مسابقات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.
هنوز معلوم نیست که آیا تماشاگران نیز می‌توانند کشتی‌ها را از نزدیک ببیند یا نه و احتمالاً مجوز حضور تماشاگران صادر می‌شود.
مدیر تیم‌های استان علیرضا مخزنی از پیشکسوتان کشتی همدان است که در کنار بزرگانی چون سعید گودرزی، غلامرضا موذن، و عبدا..کاظمی‌روشن نفرات برتر استاد را زیرنظر خواهند گرفت.
در این رقابت‌ها شهرستان‌ها مجوز حضور چند کشتی‌گیر اضافه را دارد و پیش‌بینی می‌شود که مسابقات از سطح بالایی برخوردار باشد.
این روزها هیأت کشتی روزهای شلوغی را سپری می‌کند و مسابقات متعددی را پیش‌رو دارد و همین فشردگی و تراکم موجب شد تا مسابقات قهرمانی بزرگسالان استان در وسط هفته در اسدآباد برگزار شود که با اعتراض مربیان همراه بود به هرحال تمام داشته‌های استان امروز با هم سرشاخ می‌شوند تا عیار کشتی استان به دست آید.
■ نماینده هیأت کشتی استان و ناظر مسابقات: قاسم ربیعیان
■ سرپرست اجرایی: محمد ایرانی
■ مسئول کمیسیون داوران: مزدک گیتی
■ کمیته فنی مسابقات: عبدا.. کاظمی‌روشن، سعید گودرزی و غلامرضا موذن
■ مسئول کمیته بزرگسالان: علیرضا مخزنی
■ جدول‌نویس: محمد دهفولی، ابوالقاسم پورنقی
■ سرپرست فنی: مزدک گیتی
■ ژوری: بیژن روزبهانی
■ داوران: مهدی قهرمانی، سید مجتبی خسروی، علیرضا حسینی، جواد صمدی‌روشن، حمیدرضا زندی، رضا غلامی، اباذر ابوالفتحی، علی‌اکبر چهاردولی، وحید سپیدنامه، بیژن فردوسی و مجتبی اشرفیان


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com