کاراته استان در مسیر پیشرفت قرار دارد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : دوشنبه ، 29 اسفند 1401

Today : Mon, March 20, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  123909 تاریخ انتشار:  1401-03-04 - 09:07 تعداد بازدید:  131
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

اخبار ورزشی‌استان‌همدان:
کاراته استان در مسیر پیشرفت قرار دارد

ورزشی


 وفایی با اشاره به درخشش کاراته کاهای استان در مسابقات کاراته وان کشور که در کرمانشاه برگزار گردید افزود:کاراته کاهای همدانی در مسیر پیشرفت گام بر می دارند .
رئیس هیأت کاراته استان همدان انتخاب چند نفر از کاراته کاهای استان جهت شرکت در تیم ملی کاراته کشور را از افتخارات ورزش استان بر شمرد و گفت: کاراته استان در مسیر پیشرفت قرار دارد.
وی به دعوت از تیم کاراته پلیس کشور اشاره کرد و افزود : حضور تیم پلیس کشور فرصت خوبی را برای نشان دادن استعدادها و ظرفیت های کاراته استان فراهم نمود.
وفایی با اشاره به درخشش کاراته کاهای استان در مسابقات کاراته وان کشور که در کرمانشاه برگزار گردید افزود: علاوه بر مدال آوری دختران و پسران کاراته کای استان ، حضور داوران استانی در پنل داوری نیز نقطه مثبتی برای کاراته استان محسوب می گردد.
سیدمهدی وفایی همچنین با اشاره برگزاری هفته پنجم مسابقات کاراته آزاد کشور ادامه داد: حضور داوران استان در این دوره از مسابقات نشان از موفقیت های چشم گیر کاراته کاهای استانی در این بخش از کاراته کشور است.
وی برگزاری مسابقات کاراته آزاد استان و نیز برگزاری کلاس های داوری و بازآموزی را از اقدامات انجام شده در این هیآت عنوان کرد.

مسابقات لیگ دسته دوم گروه B تعلیق شد
 مسابقات دو هفته پایانی گروه B رقابت‌های لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور لغو شد.
در پی اعتراض باشگاه شهید قندی یزد به رای صادره از سوی کمیته انضباطی در خصوص تخلفات اتفاق افتاده در دیدار تیم بزرگسالان این باشگاه با تیم فوتبال نود ارومیه نزد کمیته استیناف، کمیته مسابقات سازمان لیگ با توجه به تأثیرگذاری نتیجه این دیدار در سرنوشت تیم‌های مدعی در مسیر صعود به مرحله پلی‌آف تا تعیین و تکلیف نهایی این پرونده و صدور رأی نهایی از سوی کمیته استیناف؛ کلیه مسابقات دو هفته پایانی گروه B رقابت‌های لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور را لغو و به حالت تعلیق درآورد.
قرار است برنامه جدید مسابقات دو هفته پایانی پس از صدور رای نهایی و تعیین و تکلیف دیدار برگزار نشده شهید قندی یزد و نود ارومیه از سوی کمیته استیناف اعلام شود.

اعضای تیم فوتبال پاس همدان جریمه شدند
 با تصمیم حمیدرضا عابری منصور مدیرعامل باشگاه پاس، کادر فنی و بازیکنان این تیم جریمه شدند.
کادر فنی و بازیکنان این تیم با توجه به قبول شکست در دیدار مقابل شهرداری نوشهر در چارچوب لیگ دسته دوم فوتبال کشور جریمه شدند.پس از شکست پاس برابر شهرداری نوشهر در هفته بیست و چهارم لیگ دسته دوم فوتبال کشور، با تصمیم مدیران باشگاه پنج درصد از مبالغ قرارداد کادر فنی و بازیکنان تیم کسر شد.
هم اکنون درصد قابل توجهی از قرارداد اعضای تیم پرداخت شده است و مدیریت باشگاه به آنچه که تعهد مالی داشت، به خوبی عمل کرد اما متاسفانه نتایج کسب شده رضایت بخش نبود.
پاس در ادامه مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور ۲ بازی مقابل اترک بجنورد و شهید قندی یزد دارد تا لیگ امسال را به پایان برساند.

دعوت از ۲ بانوی هندبال استان به تیم ملی
 ۲ بانوی همدانی به اردوی تیم ملی دختران هندبال کشور اعزامی به مسابقات جهانی دعوت شدند.
 مرحله جدید اردوی تیم ملی هندبال دختران جوان برای  آماده‌سازی در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۲ از هفتم تا چهاردهم خردادماه جاری برگزار می‌شود.
بر اساس اعلام فدراسیون هندبال الناز یارمحمد توسکی و مائده شهبازی از استان همدان به این اردوی آماده‌سازی دعوت شده‌اند.
مسابقات هندبال قهرمانی ۲۰۲۲ جهان تابستان امسال در کشور اسلوونی برگزار خواهد شد.
این ۲ بانوی هندبالیست استان همدان اسفندماه سال گذشته در ترکیب تیم هندبال دختران جوان کشورمان موفق به کسب سهمیه مسابقات جهانی شدند.
الناز یارمحمد توسکی و مائده شهبازی هر دو از استان همدان در ترکیب تیم ملی کشورمان موفق شدند با قرار گرفتن در جایگاه دوم، سهمیه جهانی ۲۰۲۲ را برای نخستین بار کسب کنند.

دعوت باستانی کار اسدآبادی به تیم ملی
 جعفر نوری باستانی کار اسدآبادی به اردوی تیم ملی پهلوانی و زورخانه ای جهت حضور در مسابقات جهانی و آسیایی راه یافت.
مسابقات انتخابی تیم ملی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی هفته گذشته در تهران برگزار و نفرات برتر آن به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
این رقابت‌ها با شرکت ۲۱۰ ورزشکار، سرپرست و مربی از ۲۶ استان کشور از جمله تهران، خراسان رضوی، فارس، گلستان، مازندران، آذربایجان شرقی، کرمان، مرکزی، خراسان جنوبی، یزد، البرز، قم، هرمزگان، خوزستان، قزوین، سیستان و بلوچستان، اردبیل، لرستان، همدان، کهگیلویه و بویراحمد، سمنان، اصفهان، کردستان، زنجان، کرمانشاه و خراسان شمالی برگزار شد.
در این مسابقات ورزشکاران برای تصاحب پیراهن تیم ملی در رشته های میانداری انفرادی، چرخ تیز، چرخ چمنی، سنگ، کباده، میل گیری سنگین، میل بازی و کشتی پهلوانی با هم رقابت کردند.
بنابراین نفرات نخست هر رشته مستقیما به اردوهای تیم ملی راه یافتند و نفرات دوم و سوم نیز با نظر شورای فنی فدراسیون به اردوهای آتی دعوت خواهند شد.
جعفر نوری از استان همدان توانست در رشته میل گیری سنگین به اردوی تیم ملی راه یابد و از ورزشکاران برتر در این رقابت‌ها باشد.

اردوی رعدپدافند ارتش در کبودرآهنگ
 اردوی انتخابی تیم رعد پدافند ارتش برای حضور قدرتمند در فصل جدید رقابت‌های سوپرلیگ کاراته کشور به میزبانی شهرستان کبودرآهنگ از توابع استان همدان برپا شد.
سرمربی تیم کاراته رعدپدافند ارتش در این باره اظهار داشت: این اردو به مدت یک هفته در خانه کاراته شهرستان کبودرآهنگ تشکیل شده است.
ا... کرم شهگل افزود: به دنبال تشکیل تیم‌های قدرتمند در رشته‌های کاتا و کومیته هستیم و از بهترین‌ها برای حضور در این اردوی انتخابی دعوت کرده‌ایم.
وی اضافه کرد: تیم رعد پدافند ارتش برای چهارمین سال در سوپرلیگ کاراته کشور شرکت می‌کند و همواره جزو مدعیان این مسابقات بوده‌ایم.
شهگل خاطرنشان کرد: اردوهای انتخابی تیم کاراته رعد پدافند ارتش به صورت مستمر برگزار می‌شود و در تهران و کبودرآهنگ اردوهایی خواهیم داشت.
فصل جدید مسابقات سوپرلیگ کاراته کشور تیرماه امسال آغاز خواهد شد.

تجهیز اماکن ورزشی استان به کتابخانه
 باید کتاب در اماکن ورزشی استان در اختیار ورزشکاران قرار بگیرد و اماکن ورزشی به کتابخانه تجهیز شوند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در آیین رونمایی از کتاب 150 سال کشتی در ملایر بیان کرد: پیشکسوتان، سرمایه ورزش هستند و ما باید با تکریم و گرامیداشت خدمات آنها تا هنگامی که در قید حیات هستند، شأن و مقام آنها را حفظ کنیم.
حمید سیفی با تاکید بر ترویج فرهنگ تجلیل از پیشکسوتان در جامعه تصریح کرد: تفکر احترام پیشکسوتان باید در نسل جوان نهادینه شود و ارتباط نزدیکی بین آنان برقرار شود.
وی تصریح کرد: کتاب نقش بسزایی در ارتقای بنیه اجتماعی و فرهنگی جامعه به ویژه جوانان دارند و با برگزاری برنامه های مشترک می توانند به بهترین شکل در کاهش آسیب های اجتماعی گام بردارند. باید کتاب در اماکن ورزشی استان در اختیار ورزشکاران قرار بگیرد و اماکن ورزشی به کتابخانه تجهیز شوند.

همدان قهرمان لیگ برتر‌کاراته بانوان کشور شد
 تیم فاتحان استان همدان موفق به کسب مقام قهرمانی مسابقات لیگ برتر سبک شورین کمپو کای کان بانوان کشور شد.مسابقات هفته پایانی و مراسم اختتامیه مسابقات لیگ برتر سبک شورین کمپو کای کان در دو بخش بانوان و آقایان با حضور وحید مومنی دبیر فدراسیون کاراته در سالن هرندی تهران برگزار شد و مقام اوران این رقابت ها معرفی شدند‌.در بخش بانوان و رده سنی بزرگسالان تیم فاتحان همدان قهرمان شد، تیم هلدینگ طنین تجارت اهورا (تهران) نایب قهرمان و تیم آسیاماسه ساز البرز موفق به کسب مقام سوم این دوره از مسابقات شد.

مسابقات آمادگی جسمانی در تویسرکان
 مسابقات آمادگی جسمانی به مناسبت بزرگداشت هفته پهلوانی در تویسرکان برگزار شد.
مسابقات آمادگی جسمانی با حضور ۳۰ شرکت کننده در دو رده سنی زیر ۳۵ سال و بالای ۳۵ سال
در سالن شهید بهرامی تویسرکان برگزار شد. در پایان ودر رده سنی زیر ۳۵ سال آرش عبدالمالکی، علی قلخانباز ومحمد محمودوند و در رده سنی بالای ۳۵ سال حمید عبدالمالکی و محسن اسدی پور و بنی اردلان به ترتیب مقام‌های نخست تا سوم را به خود اختصاص دادند.

بوکس ملایر بر مسیر توسعه و پیشرفت در حرکت است
 تلاش برای ارتقاء ,پیشرفت  و توسعه  بوکس ملایر در سطح شهرستان و بخش های تابعه از موارد مهم نخستین جلسه هیأت بوکس استان همدان در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر بود.
ایجاد تحولی بنیادین , رفع عاجل مسائل و مشکلات ورزش بوکس این شهرستان و تلاش برای ارتقاء ,پیشرفت  و توسعه  این رشته ورزشی در سطح شهرستان و بخش های تابع آن از مواردی بود که در این جلسه مطرح شد .
رئیس اداره ورزش و جوانان نیز اظهار داشت : توزیع عادلانه اعتبارات و تجهیزات در بین هیأت‌های شهرستانهای استان و ارائه تقویم ورزشی مطلوب و کارشناسی شده و تلاش برای برگزاری مسابقات و کارگاههای آموزشی از عوامل مهم توسعه این رشته ورزشی در شهرستانهای استان است .


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com