1399-08-281399-09-08bool(false) دوست ندارم مسئولان فراموشم کنند همدان پیام
 
 
شنبه - 8 آذر 1399 - شماره 3910
 
امروز : شنبه ، 8 آذر 1399

Today : Sat, November 28, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
بالا بردن ضریب هوشی کودکان
logo-samandehi
 
کد مطلب:  53748 تاریخ انتشار:  1393-09-08 - 05:45 تعداد بازدید:  2143
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

از طرد شدن دوچرخه‌سوار سرطانی تا بدقولی نماینده همدان
دوست ندارم مسئولان فراموشم کنند

ورزشی

در بیمارستان پیامبران تهران بستری است، مراحل شیمی درمانی را می‌گذراند و چشم امید به دست‌هایی دوخته که برایش رو به آسمان است.
سخن از محمدرضا قادری عزیز است، دوچرخه‌سواری که خبر مبتلا شدنش به سرطان همه را شوکه کرد و سبب شد خیلی‌ها به خاطر محتوای این خبر زانوی غم بغل بگیرند. مرد دوست داشتنی ورزش همدان که قهرمانی آسیا را در ویترین افتخارات خود جا داده و این روزها با سرطان ریه دست و پنجه نرم می‌کند.
چندی پیش بود که با او پای یک مصاحبه نشستیم. او می‌گفت: «من به سرطان به عنوان یک هدیه الهی نگاه می‌کنم؛ زيرا این بیماری موجب نزدیکی بیشتر من به خداوند شده است. دکتر برای جلوگیری از پیشرفت بیشتر بیماری اجازه فعالیتی را به من نداده بود اما من تمرین می‌کردم، به کوهنوردی می‌رفتم و حتی از چند تمرین خود فیلمبرداری هم کرده‌ام. سال‌های گذشته زندگی لانس آرمسترانگ را دنبال و بیماران سرطانی را به مطالعه زندگی وی و مبارزه با سرطان تشویق می کردم.»
حالا این مبارزه یک طرف، اراده آهنین و همت بالای قادری یک طرف، حمایت مسئولان هم یک طرف. هزینه‌های درمان یک بیمار سرطانی بالاست و مسئولان نباید زیر قول خود بزنند.
قادری که هم اکنون در بیمارستانی در پایتخت بستری و دلگیر از وعده و وعیدهای عمل نشده است، به ایسنا می‌گوید: من روزی ورزشکار مملکت بوده‌ام و قهرمانی آسیا را با خود به یدک می‌کشم. نخستین مدال آسیایی غرب کشور را من به دست آوردم. این بیماری خواست خداوند بوده و امروز که با سرطان دست و پنجه نرم می‌کنم متأسفانه همه مرا طرد کرده‌اند!
وی ادامه می‌دهد: بیماری سرطان مثل مصدومیت یکی از حوادث زندگی یک ورزشکار است. زمانی که روی سکو می‌رفتم مسئولان دست می‌زدند و عناوین را به نام خود تمام می‌کردند اما امروز که من بیمار هستم همه مرا به امان خدا رها کرده‌اند.
این قهرمان آسیا در ادامه اضافه می‌کند: مدت زیادی فرصت ندارم و باید برای ادامه درمان به آمریکا عزیمت کنم. وزارت ورزش مبلغی حدود 2 میلیون تومان به من کمک کرد اما همه می‌دانند هزینه‌های درمان من سرسام‌آور است. حداقل کاری که در ایران می‌توانند انجام دهند پیگیری امور مربوط به سفرم خواهد بود که با رایزنی انجام می‌شود اما هیچکس پیگیر کار من نیست.
وی می‌گوید: پرونده مربوط به درمانم به آمریکا فرستاده شده و شاید بزودی به این کشور بروم. دوست ندارم مسئولان مرا فراموش کنند و اگر قادر به انجام کاری هستند دریغ نکنند.
قادری با بیان اینکه همه چیز را به خدا سپرده است، ادامه می‌دهد: هزینه‌های درمانی من بسیار بالاست. خیلی‌ها قول کمک دادند و کاری نکردند. نماینده همدان مقابل دوربین‌های تلویزیونی قول داد که برای قادری هرکاری از دستش بربیاید انجام خواهد داد اما کاری نکرد. فیلم حرف‌های وي در صدا و سیما موجود است، امیدوارم زیر قول‌هایشان نزنند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com