كشتي و مسيري كه بدهي‌ها را صاف مي‌كند همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 25 شهريور 1400 - شماره 4129
 
امروز : جمعه ، 26 شهريور 1400

Today : Fri, September 17, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  63244 تاریخ انتشار:  1394-06-28 - 05:45 تعداد بازدید:  1271
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

آماده‌باش استان براي حضور در فصل دوم ليگ
كشتي و مسيري كه بدهي‌ها را صاف مي‌كند

ورزشی

بخشي از بدهي‌هاي ورزش اول استان با مساعدت مسئولان ارشد و همچنين پيگيري‌هاي هيات كشتي استان پرداخت شده است.
هفته گذشته بود كه همدان‌پيام موضوع پيگيري بدهي‌هاي كشتي همدان را در دستور كار قرار داد. موضوعي كه به دغدغه اصلي هيات‌نشينان همدان تبديل شده بود و از طرفي همين بدهي‌هاي سرسام‌آور مانعي بزرگ براي حضور همدان در فصل دوم ليگ برتر باشگاه‌هاي كشور لقب گرفته بود. جلال صابريون رئيس هيات كشتي استان اما بر حسب وعده وعيدهايي كه از مسئولان استاني گرفته بود روز چهارشنبه خود را به فدراسيون كشتي رساند تا بلكه در ماموريتي غيرممكن گره از كار بدهي‌ها باز كند. تلنبار شدن بدهي‌هاي كشتي همدان و به صدا در آمدن زنگ خطر براي ورزش نخست استان كافي بود تا مسئولان استاني دست به جيب شده و بخشي از مطالبات طلبكاران را پرداخت كنند.
عصر همانروز (چهارشنبه) از هيات كشتي همدان اما خبري اميدواركننده براي گوش شكسته‌ها به بيرون درز كرد. خبري كه حكايت از پرداخت 100 ميليون توماني بدهي‌ها داشت تا سايه سنگين تهديد فدراسيون كمي از دوش مادستاني‌ها برداشته شود.
اين پايان ماجرا نبود. حمايت مالي مسئولان ارشد استاني كه گويا دچار فوتبالزدگي شده و سلايق خود را به سوي كشتي چرخانده‌اند تداوم خواهد داشت و طبق گفته‌هاي رئيس هيات كشتي استان همدان قرار بر اين است تا هفته اول مهر ماه مابقي مطالبات طلبكاران هم پرداخت شود. حتي شنيده شده 166 ميليون تومان بدهي كشتي‌گيران فصول اخير همدان نيز آبان ماه امسال پرداخت خواهدشد.
با اين اوصاف مي‌توان دوباره حضور همدان در فصل دوم ليگ برتر باشگاه‌هاي كشور كه اواخر مهر ماه در كرمانشاه برگزار خواهد شد را محتمل دانست. موضوعي كه شايد خواسته اصلي محمدناصر نيكبخت استاندار همدان از هيات كشتي هم محسوب شود.
 ميثم جوكار مي‌آيد؟
پرداخت بخشي از بدهي‌هاي كشتي همدان اما مسئولان را براي حضوري موفق در فصل دوم ليگ به تكاپو انداخته است. گويا جواد نوروزي رئيس هيات كشتي شهرستان همدان كه همواره رابطه خوبي با گوش شكسته‌ها داشته است ماموريت خود براي جذب كشتي‌گيران را آغاز كرده تا در صورت تيم‌داري در مسابقات فصلي، دست استان همدان خالي نماند. در نخستين گام، مذاكره با ميثم مصطفي‌جوكار قهرمان بازي‌هاي آسيايي 2014 اينچئون كره‌جنوبي در دستور كار هيات قرار گرفته است. اگرچه مصطفي‌جوكار براي حضور در فصل دوم باشگاه‌هاي كشور با تيم متمول بيمه رازي تهران به توافق رسيده است اما شنيده‌ها حكايت از آن دارد كه عضو تيم ملي در وزن 86 كيلوگرم در تماس تلفني با مسئولان هيات كشتي قول حضور در تيم استان در صورت تيم‌داري را داده است.
حال بايد ديد ورزش نخست و محبوب شهر كه اين روزها به لطف حمايت مسئولان استاني در مسير صاف كردن بدهي‌ها گام بر مي‌دارد تا چه اندازه در برآورده كردن نيازهاي مردمي به عنوان هواداران واقعي كشتي و حضور آبرومندانه در فصل دوم ليگ موفق خواهد بود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com