1400-08-291400-09-09bool(false) 1400-08-291400-09-09bool(false) نقش کمپ‌ تیم‌های ملی در شکوفایی ورزش استان همدان پیام
 
 
سه شنبه - 9 آذر 1400 - شماره 4189
 
امروز : سه شنبه ، 9 آذر 1400

Today : Tue, November 30, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  119672 تاریخ انتشار:  1400-06-24 - 08:43 تعداد بازدید:  98
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

نقش کمپ‌ تیم‌های ملی در شکوفایی ورزش استان

ورزشی

 سایت کمپ‌ تیم‌های ملی زمینه شکوفاتر شدن ورزش استان همدان را فراهم می‌کند.
مدیرکل امور بین‌الملل وزارت ورزش‌وجوانان در دیدار با مسئولان ورزش استان با بیان این مطلب گفت: خوشحالیم سایت کمپ تیم‌های ملی برای نخستین‌بار در کشور با محوریت استان همدان با تلاش‌های مدیرکل ورزش‌وجوانان استان همدان آغاز به کارکرده است، زیرا استان همدان دارای ظرفیت‌های ویژه‌ای در حوزه ورزشی، زیرساخت‌ها و همچنین گردشگری دارد.
فرشید طهماسبی با بیان اینکه این مهم می‌تواند موجب شکوفایی هرچه بیشتر ورزش در استان همدان شود، افزود: در این راستا با سفرای کشورهای حوزه خلیج‌فارس رایزنی‌هایی خواهیم داشت تا ضمن بازدید سفرای این کشورها بتوانیم تیم‌های ورزشی این کشورها را برای حضور در استان همدان دعوت کنیم.
وی با تأکید بر حمایت وزارت ورزش‌وجوانان از این اقدام گفت: تبلیغات و اطلاع‌رسانی لازم در این حوزه توسط امور بین‌الملل وزارت ورزش‌وجوانان انجام می‌شود، اما لازمه شناساندن ظرفیت‌های این سایت تبلیغات به شیوه‌های نوین و همچنین بهره‌گیری از ظرفیت فدراسیون‌‌هاست که باید مشترکاً توسط ما و اداره‌کل ورزش‌وجوانان استان همدان پیگیری شود. طهماسبی در پایان بیان کرد: امیدواریم با استفاده از ظرفیت نمایشگاه‌های بین‌المللی در کشور و همه ابزارهای موجود در ادامه راه شاهد رونق این مهم در کشور و استان همدان باشیم.
در ادامه مدیر روابط‌عمومی اداره‌کل ورزش‌وجوانان استان با بیان اینکه اماکن ورزشی استان همدان ظرفیت پذیرش گردشگر ورزشی را دارند، گفت: خوشبختانه در مدتی که حمید سیفی سکاندار ورزش استان شده است اقدامات بسیار خوبی در حوزه زیرساخت انجام شده که رونمایی از سایت کمپ تیم‌های ملی یکی از این موارد است که گامی مؤثر در راستای معرفی ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های ورزشی استان همدان به شمار می‌رود.
حمدا.. چاروسایی افزود: استان همدان در حوزه گردشگری دارای جایگاه بسیار خوبی در کشور است و در این سایت بخش‌هایی نیز برای استفاده آسان گردشگران ورزشی از هتل‌ها، اماکن تفریحی و طبیعی گردشگری استان دیده شده تا 2 بعد گردشگری ورزشی و توریستی را نیز محقق و در نهایت موجب ارزآوری برای کشور شود. وی با اشاره به اینکه این اقدام برای نخستین‌بار در کشور با محوریت استان همدان به همت مدیرکل ورزش‌وجوانان استان و با حمایت مسئولان وزارت ورزش، استاندار و... اجرا شده است، گفت: در زیرساخت‌های ورزشی استان دارای مجموعه ورزشی شهیدان حاجی‌بابایی در مریانج و علی مرادیان در نهاوند است که از استانداردهای لازم برخوردار هستند، بنابراین امیدواریم در ادامه راه شاهد موفقیت در این زمینه باشیم. چاروسایی با اشاره به نگاه نو سیفی به بحث درآمدزایی در ورزش، گفت: ورزش یک صنعت پویاست که باید با گره‌زدن آن با علم از زوایای مختلف آن برای توسعه و ترویج هرچه بیشتر و ارزان‌تر آن برای عموم مردم استفاده کرد.
معاون ورزشی اداره‌کل ورزش‌وجوانان استان نیز با بیان اینکه با عملیاتی شدن سایت کمپ تیم‌های ملی، گردشگری ورزشی در استان همدان رونق می‌گیرد، افزود: خوشبختانه استان همدان به لحاظ زیرساخت‌های ورزشی دارای جایگاه خوبی در کشور است، بنابراین می‌طلبد در حوزه جذب گردشگر ورزشی در استان همدان بیش‌ازپیش فعالیت کرد.
محرم روزبه با اشاره به نگاه مثبت و تعامل وزارت ورزش در راستای کمک به رونق این سایت گفت: استان همدان دارای شرایط تمرینی بسیار خوبی در ارتفاع بیش از هزار و 900 تا 2هزار متر در برخی نقاط است و می‌تواند شرایط بسیار خوبی را برای تمرین تیم‌های ملی کشور و کشورهای حاشیه خلیج‌فارس ایجاد کند.
بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com