تیم فوتبال شهرداری متعلق به مردم همدان است همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : يكشنبه ، 6 خرداد 1403

Today : Sat, May 25, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  124774 تاریخ انتشار:  1401-04-18 - 11:29 تعداد بازدید:  245
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تیم فوتبال شهرداری متعلق به مردم همدان است

ورزشی

تیم فوتبال شهرداری در لیگ دسته یک فوتبال کشور متعلق به مردم شهر همدان است.
شهردار همدان با اشاره به حضور تیم فوتبال شهرداری در لیگ دسته یک فوتبال کشور اظهار کرد: از گذشته تا به امروز بازیکنان، مربیان، مدیران گذشته شهرداری و اعضای ادوار گذشته شهرداری به معنای واقعی زحمات زیادی را کشیده‌اند تا بعد از سال‌ها مردم همدان لذت صعود یک تیم به لیگ دسته یک فوتبال کشور را بچشند.
سیدمسعود حسینی افزود: فصل گذشته،اعضای شورای اسلامی شهر به شرایط سخت اقتصادی پای این تیم ایستادند تا شهرداری همدان راهی لیگ دسته یک فوتبال کشور شد و بازیکنان نیز از جان و دل مایه گذاشتند تا این تیم در لیگ دسته یک فوتبال کشور حفظ شود.
وی با بیان اینکه لیگ دسته یک فوتبال کشور به مراتب از لیگ برتر هم سخت‌تر است،به مهرگفت: حفظ تیم در لیگ دسته یک فوتبال کشور بسیار کار ارزشمندی بود از تک‌تک بازیکنان که مردانه جنگیدند و اسیر حواشی فوتبال نشدند و تیم را حفظ کردند تشکر می‌کنم. با وجود محدودیت‌های مالی بازیکنان و عوامل اجرایی از جان و دل مایه گذاشتند و حتی مدیر ما از جیب خود هزینه کرد همچنین سرپرست ما تنها از جیب خود ۲۰۰ میلیون تومان خرج کرد و ما نیز شب عیدی پرداختی به بازیکنان داشتیم که شرمنده خانواده آنها نشویم و بالاخره یک مجموعه جنگید تا این تیم باقدرت حفظ شود.
حسینی با بیان اینکه تیم فوتبال شهرداری تنها یک تیم فوتبال نیست، بیان کرد: نگاه ما به شهرداری تنها یک تیم ۱۱ نفره فوتبال نیست و ما این ۱۰ میلیارد را برای ۱۱ بازیکن که در نهایت با مجموعه کل تیم ۴۰ نفر هم به سختی می‌شوند خرج نمی‌کنیم بلکه نگاه چندین هزار نفر و یک شهر به این تیم فوتبال است.
وی عنوان کرد: امروز ۵۰۰ نفر در مدرسه فوتبال شهرداری همدان ثبت نام کرده‌اند چقدر ما باید هزینه کنیم ۵۰۰ نفر را پای کار بیاوریم تمام این بازیکنان شب را با آرزوی این می‌خوابند تا روزی در تیم بزرگسالان شهرداری بازی کنند.
شهردار همدان حسینی با بیان اینکه امروز قلب یک شهر برای تیم فوتبال شهرداری همدان می‌تپد، گفت: من روزی فکر نمی‌کردم به جز تیم ملی و تیم‌های باشگاهی مطرح پرسپولیس و استقلال قلبم برای برد و باخت تیمی بتپد اما وقتی به ورزشگاه می‌رفتم می‌دیدم جوانان این شهر با برد و باخت این تیم یک هفته شاد و ناراحت می‌شوند.
وی افزود: چقدر امروز باید هزینه کنیم تا نام شهرداری همدان در رسانه ملی چندین بار در هفته در طول یک فصل فوتبال زیرنویس و گفته شود ما نباید نگاه هزینه‌ای به تیم فوتبال شهرداری داشته باشیم.
شهردار همدان بیان کرد: تیم فوتبال شهرداری متعلق به مردم و شهر همدان است اما بنده تمام صحبت‌های اعضای شورای اسلامی شهر را می‌پذیرم و تلاش می‌کنیم در یک بازه ۵ ساله این تیم را به یک استقلال مالی برسانیم.
وی ادامه داد: صرف حمایت از تیم فوتبال شهرداری نافی از حمایت سایر رشته‌ها نظیر والیبال، کشتی و ورزش شهروندی نخواهد بود و در این زمینه هم با قدرت تلاش می‌کنیم.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com