1401-02-171401-02-27bool(false) استقبال باشکوه از تیم فوتبال شهرداری همدان پیام
 
 
دوشنبه - 26 ارديبهشت 1401 - شماره 4311
 
امروز : سه شنبه ، 27 ارديبهشت 1401

Today : Tue, May 17, 2022
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  118670 تاریخ انتشار:  1400-04-20 - 07:00 تعداد بازدید:  134
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

اخبار ورزشی استان:
استقبال باشکوه از تیم فوتبال شهرداری

ورزشی


 تیم فوتبال شهرداری همدان پس از کسب تساوی برابر با علم‌وادب تبریز و صعود به لیگ دسته نخست فوتبال کشور در میان استقبال اهالی ورزش وارد همدان شد.
پنجشنبه گذشته تیم فوتبال شهرداری همدان پس از صعود به لیگ یک کشور وارد همدان و در مرکز همایش‌های بین‌المللی و قرآنی همدان مورد استقبال باشکوه شهردار، شورای شهر، خانواده ورزشکاران و جامعه ورزش استان شد.
در این استقبال عباس صوفی شهردار و رئیس هیأت فوتبال استان، اعضای شورای شهر، مدیرکل ورزش‌وجوانان، مدیران باشگاه شهرداری و مدیران ستاد شهرداری، اعضای هیأت فوتبال و جامعه ورزش همدان حضور داشتند. اهالی فوتبال به جشن و سرور پرداختند و باشگاه شهرداری نیز آتش‌بازی به  راه انداخت. باشگاه شهرداری که تدارک آتش‌بازی را هفته گذشته انجام داده بود سرانجام در این روز از آنها استفاده کرد. سال‌ها بود که جامعه ورزش استان در انتظار چنین روزی بود و امید است این صعود در سال‌های آتی نیز اتفاق بیفتد و دل هواداران شاد شود. تیم فوتبال شهرداری همدان در لیگ دسته دوم که در 2 گروه انجام شد با قرار گرفتن در صدر جدول گروه نخست با اقتدار به لیگ یک صعود کرد.

اسکی همدان در جمع ۱۰ استان برتر کشور
 ورزش اسکی همدان در ارزیابی صورت گرفته از سوی فدراسیون اسکی در جمع ۱۰ استان برتر کشور قرار گرفت.
معاون توسعه ورزش قهرمانی همدان گفت: فدراسیون اسکی برترین هیأت‌های استانی خود را اعلام کرد و همدان با کسب ۲۵۸امتیاز در بخش‌های مختلف توانست رتبه دهم را کسب کند.
محرم روزبه بیان کرد: اسکی نقش مهمی در رونق گردشگری ورزشی همدان دارد. توسعه کیفی و کمی ورزش‌های زمستانی نظیر اسکی از سیاست‌های اصلی دستگاه ورزش استان همدان در راستای رشد صنعت گردشگری و ورزشی است.
وی افزود: برنامه‌ریزی لازم برای تجهیز و رونق گردشگری در پیست اسکی تاریک‌دره در دستور کار است تا کاستی‌های سال‌های اخیر جبران شود. پیست تاریک‌دره یکی از بهترین پیست‌های کشور به شمار می‌رود و بهترین مزیت آن نزدیکی به مرکز شهر و شرایط اقامتی در این مکان است.
روزبه با تأکید بر اینکه همدان در رشته‌های مختلف سرشار از ظرفیت و استعدادهای نخبه است گفت: حمایت همه‌جانبه را در توسعه ورزش استان داریم. استان همدان با داشتن زیرساخت‌ها و امکانات مطلوب در بخش ورزشی به‌ویژه در رشته‌های زمستانی به عنوان یکی از پایلوت‌های گردشگری ورزشی در کشور مطرح است و باید از این ظرفیت بالقوه در برگزاری رویدادهای ورزشی به‌ویژه در فصل زمستان استفاده کرد.
وی عملکرد هیأت اسکی همدان را مطلوب برشمرد و بیان‌کرد: امیدواریم سایر رشته‌های ورزشی همدان نیز بتوانند جایگاه‌ها و رتبه‌های حایز اهمیتی در سطح کشور کسب کنند و موجب افتخارآفرینی استان شوند.

حاجی‌بابایی:صعود شهرداری نشان از توانمندی ورزش همدان دارد
 صعود ارزشمند تیم شهرداری همدان به لیگ یک فوتبال کشور نشان از توانمندی ورزش استان است.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب به ایرنا، گفت: پیروزی تیم شهرداری همدان مصداق این واقعیت است، که با اولویت‌بندی، برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری می‌توان قله‌های افتخار را یکی پس از دیگری فتح کرد و امروز سعی و تلاش کادر مدیریتی و فنی و همت بازیکنان به نتیجه نشست و استعداد و اندوخته جوانان همدان را به اثبات رساند. حمیدرضا حاجی‌بابایی افزود: امیدآفرینی و توسعه نشاط اجتماعی یکی از رسالت‌های مدیران و برنامه‌ریزان است که با مشارکت حداکثری جوانان در عرصه‌های مختلف علمی‌وتحقیقاتی و ورزشی میسر می‌شود و در همین راستا پیروزی تیم شهرداری، موج امید و نشاطی در میان مردم همدان به ویژه جوانان غیرتمند ایجاد کرد. وی با تبریک پیروزی و صعود تیم شهرداری به مدیران فنی، دست‌اندرکاران، اعضای تیم، مردم ورزش‌دوست همدان گفت: همانگونه که در تدوین برنامه‌های فرادستی از جمله برنامه ششم توسعه کشور، گسترش ورزش‌های همگانی و قهرمانی به عنوان یکی از مهمترین محورها مدنظر قرار گرفته، توجه به زیر‌ساخت‌های توسعه و پیشرفت ورزش‌های همگانی و قهرمانی در همدان را نیز همواره در برنامه‌ریزی‌ها مدنظر قرار داده‌ایم. براین اساس از همه ظرفیت‌های موجود در مجلس و دولت بهره‌برداری می‌کنیم، تا به موازات ارتقای سلامت فردی و اجتماعی، گردشگری ورزشی نیز در پایتخت تاریخ‌وتمدن ایران استقرار و اعتلا یابد.
تیم فوتبال شهرداری همدان در رقابت‌های لیگ دسته 2 توانست با ۴۸ امتیاز و بالاتر از سایر حریفان قدرتمند خود به لیگ یک صعود کند تا همدان پس از 5 سال دوری از این رده از مسابقات، صاحب نماینده شود.

پایان مسابقات فوتسال نونهالان کشور در ملایر
مسابقات فوتسال نونهالان کشور با معرفی تیم‌های برتر در شهرستان ملایر به پایان رسید.
در پایان این رقابت‌ها در گروه یک، تیم ستارگان خلیل‌آباد خراسان‌رضوی قهرمان شد و تیم شهید ذکریاشیری از قزوین دوم شد.
در گروه دوم این مسابقات نیز تیم هدف پیرانشهر به مقام نخست رسید و تیم پیام قزوین دوم شد و به مرحله بعدی راه یافتند.
مسابقات فوتسال نونهالان کشور به میزبانی ملایر در سالن ۱۶ آذر دانشگاه آزاد اسلامی با حضور ۱۱تیم از استان‌های مختلف برگزار شد.


کبودراهنگ قهرمان مسابقات کبدی استان شد
 با انجام مسابقات قهرمانی کبدی استان همدان تیم کبودراهنگ قهرمان و تیم تویسرکان نایب‌قهرمان استان شدند.
رئیس کمیته مسابقات هیأت کبدی استان، با بیان این مطلب گفت: تیم کبودراهنگ با کسب قهرمانی در این رقابت‌ها به عنوان نماینده استان در مسابقات قهرمانی کشور شرکت می‌کند. راضیه ترکمان بیان کرد: در دیدار پایانی،2تیم کبودراهنگ و تویسرکان به مصاف هم رفتند که در پایان تیم کبودراهنگ موفق شد با غلبه بر حریف، خود را به عنوان نماینده استان در مسابقات منطقه‌ای و قهرمانی کشور معرفی نماید. مسابقات کشوری به صورت منطقه‌ای و متمرکز برگزار  می‌شود که همدان در گروه این رقابت‌ها، با استان‌های ایلام، کرمانشاه و کردستان همگروه است و مسابقات به میزبانی کرمانشاه برگزار می‌شود.

احداث خانه بدمینتون در دستور کار استان
 هیأت بدمینتون استان در گذشته از هیأت‌های مطرح و برتر در سطح کشور بود که به ‌واسطه برخی موارد این جایگاه تنزل یافته است.
رئیس هیأت بدمینتون استان همدان به تدوین برنامه توسعه 4ساله هیأت اشاره کرد و گفت: تأسیس و فعال‌سازی هیأت‌های شهرستانی، توسعه بدمینتون در 2بخش همگانی و قهرمانی، تدوین 22 برنامه در قالب برنامه‌های زمانی کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت با به کارگیری افراد علاقه‌مند و متخصص در حوزه‌هایی همچون آمار و عملکرد و خزانه‌داری سعی بر ایجاد شفافیت در عملکرد داشته‌ایم.
محمد بداغی با اشاره به اینکه به دنبال کسب جایگاه‌های والا برای بدمینتون استان همدان هستیم، افزود: خوشبختانه با ارتباط‌گیری مؤثر با مسئولین‌ارشد استان و همچنین خیرین نامی استان اقدام‌های خوبی در راستای جذب اعتبارات انجام شده است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com