پاس چگونه به لیگ یک صعود می‌کند؟ همدان پیام
 
 
شنبه - 29 تير 1398 - شماره 3524
 
امروز : يكشنبه ، 30 تير 1398

Today : Sun, July 21, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  92222 تاریخ انتشار:  1398-01-26 - 09:16 تعداد بازدید:  56
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

پاس چگونه به لیگ یک صعود می‌کند؟

ورزشی

 تیم پاس همدان با تساوی برابر نیروی زمینی، کار صعود خود را به اما و اگر کشاند بنابراين برای صعود مستقیم یا حضور در پلی‌آف، باید منتظر نتایج رقبا باشد.
پاس همدان که سومین سال پیاپی خود را در لیگ دسته دوم سپری می‌کند، در آستانه صعود به لیگ دسته اول قرار دارد، شانسی که در هفته گذشته پررنگ بود، اما با تساوی در خانه نیروی زمینی، آن را کمرنگ جلوه داد تا دوباره کارش به اما و اگر برسد.
به گزارش فارس، پاسی اگر می‌توانستند به هر سه امتیاز بازی برابر نیروی زمینی دست پیدا کنند، شاید این تیم را می‌شد لیگ یک خواند و کسب حتی یک امتیاز در بازی آخر نیز آنها را مستقیم راهی لیگ دسته اول می‌کرد، اما با تساوی دو تیم بالای جدول این گروه و برتری تیم آرمان‌گهر سیرجان، شرایط صعود در این گروه بسیار پیچیده و برای تیم پاس کمی مبهم شده است.
نیروی زمینی تهران، آرمان گهر سیرجان، پاس همدان و نفت و گاز گچساران از شانس صعود به صورت مستقیم یا پلی‌آف برخوردار هستند اما در این میان تنها یک تیم به صورت مستقیم، و یک تیم دیگر باید در بازی پلی‌اف به مصاف داماش گیلان برود.
شرایط برای تیم پاس اصلاً نرمال و مطلوب نیست و این تیم ابتدا باید در کنار بازی خود نیم نگاهی هم به اتفاقات شهر سیرجان داشته باشد که البته با توجه با استراحت تیم نیروی زمینی در هفته آخر، کورسوی امید در اردو سبزپوشان همدانی وجود دارد.
پاسی‌ها چگونه راهی لیگ دسته اول می‌شوند؟
 یک: سبزپوشان همدانی باید در بازی آخر خود با اختلاف پنج گل به برتری برسند و تیم آرمان‌گهر نیز در بازی پایانی خود باخت با تساوی کسب کند، تیم پاس مستقیم راهی لیگ دسته اول می‌شود و تیم نیروی زمینی باید به دیدار پلی‌آف برسد.
 دو: اگر تیم پاس در بازی آخر خود به پیروزی کم گل برسد و تیم آرمان گهر نیز تساوی به ببازد، آن وقت تیم پاس به دیدار پلی‌آف می‌رود و نیروی زمینی نیز مستقیم راهی لیگ دسته اول می‌شود.
 سه: در صورت برد آرمان گهر و کسب نتیجه‌ای غیر از برد با اختلاف پنج گل توسط پاس در دیدار خود، آرمان گهر سیرجان مستقیم و تیم نیروی زمینی هم راهی بازی پلی‌آف می‌شود.
 چهار: تساوی پاسی‌ها و شکست آرمان گهر، باعث می‌شود همدانی‌ها پلی‌آفی شوند و نیروی زمینی هم مستقیم راهی دسته اول شود.
 پنج: اما اگر دو تیم پاس و آرمان‌گهر در دیدارهای خود با باخت روبرو شوند، آن وقت تیم نیروی زمینی مستقیم راهی لیگ بالاتر می‌شود و نفت و گاز گچساران در صورت برتری در بازی پایانی خود، به عنوان تیم دوم راهی مرحله پلی‌آف می‌شود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com