1402-03-071402-03-17bool(false) قصور فدراسیون بوکس در مرگ بوکسور تیم ملی قطعی است همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : چهارشنبه ، 17 خرداد 1402

Today : Wed, June 7, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  125693 تاریخ انتشار:  1401-05-23 - 10:01 تعداد بازدید:  120
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
قصور فدراسیون بوکس در مرگ بوکسور تیم ملی قطعی است

ورزشی


سرپرست و پزشک در تمرینات حضور نداشتند

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: قصور و کم‌کاری فدراسیون بوکس که متولی اردوی تیم ملی است محرز و قطعی است و باید پاسخگو باشند؛ عدم حضور سرپرست، عدم حضور پزشک و دیگر عوامل لازم در اردوی تیم ملی، برگزاری اردوی آماده‌سازی در یک شهرستان محروم و آن‌هم در زمان تاسوعا و عاشورای حسینی از اتفاقات عجیبی است که توسط فدراسیون بوکس در اردوی تیم ملی بوکس جوانان ایران رخ داده و نواقص این فدراسیون را نشان می‌دهد.

علی حقیقی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اشاره به این‌که بررسی و ارائه نتایج کالبدشکافی زمان‌بر است و تقریباً دوماه دیگر جزئیات درگذشت محمد امین روستایی بوکسور ملی پوش استان همدان مشخص می‌شود، مطرح کرد: امیدوارم این اتفاق تلخ و ناگوار برای هیچ ورزشکار دیگری رخ ندهد اما قصور و کم‌کاری فدراسیون بوکس که متولی اردوی تیم ملی است محرض و قطعی است و باید پاسخگوی این اتفاق ناگوار باشند .خانواده مرحوم روستایی از رئیس فدراسیون بوکس شکایت کرده‌اند و اداره کل ورزش و جوانان و مسئولان بسیج شده‌اند از حق این خانواده مظلوم دفاع کنند.

وی افزود: عدم حضور سرپرست، عدم حضور پزشک و دیگر عوامل لازم در اردوی تیم ملی، برگزاری اردوی آماده‌سازی در یک شهرستان محروم و آن‌هم در زمان تاسوعا و عاشورای حسینی از اتفاقات عجیبی است که توسط فدراسیون بوکس در اردوی آماده‌سازی تیم ملی بوکس جوانان ایران رخ داده و قصور و کم‌کاری و نواقص این فدراسیون در تصمیم‌گیری و مدیریت را نشان می‌دهد.

حقیقی با بیان این‌که به دنبال این هستیم با کمک مسئولان و متولیان امر از حق این خانواده مظلوم که در سوگ از دست دادن جوان ورزشکار خود هستند دفاع کنیم و عاملان اصلی این اتفاق تلخ پس از بررسی‌ها مشخص و معرفی شوند، تصریح کرد: خانواده مرحوم روستایی از رئیس فدراسیون بوکس و خاطیان امر از طریق مراجع قضایی شکایت کرده‌اند.

وی تاکید کرد: مسئولان را بسیج کرده‌ایم تا برخورد قانونی در رابطه با این اتفاق تلخ صورت گیرد که حداقل دیگر شاهد رخ دادن حادثه‌ای مشابه برای ورزشکاران دیگر نباشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان عنوان کرد: مرحوم روستایی جوان ناکام به تلخی درگذشت و دیگر کاری نمی‌شود کرد به جز این که به دنبال حق این خانواده مصیبت‌دیده باشیم و به آن‌ها کمک کنیم تا از طریق اقدامات قضایی با عاملان اصلی این اتفاق برخورد شود.

وی در پایان در پاسخ به خبرنگار ایسنا در رابطه با این‌که آیا مبلغی تحت عنوان مباحثی هم‌چون جریمه، بیمه یا دیه به خانواده مرحوم روستایی تعلق می‌گیرد، گفت: این موضوع پس از پیگیری اقدامات قضایی و مشخص شدن خاطیان اصلی این اتفاق توسط مراجع قضایی مشخص خواهد شد.

به گزارش ایسنا، دو روز پیش محمد امین روستایی بوکسور همدانی تیم ملی جوانان که در اردوی این تیم در استان کردستان و شهرستان کامیاران حضور داشت، پس از پایان یکی از تمرینات تیم ملی از هوش رفت که بلافاصله توسط اورژانس به بیمارستان کوثر سنندج منتقل شد و پس از دو روز بستری در بیمارستان و عمل جراحی به علت بروز ضایعه مغزی جان به جان آفرین تسلیم کرده و جامعه بوکس ایران و ورزش همدان را عزادار کرد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com