رقابت ایده‌پردازان گردشگری در همدان همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 3 مهر 1399 - شماره 3860
 
امروز : جمعه ، 4 مهر 1399

Today : Fri, September 25, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  96290 تاریخ انتشار:  1398-04-25 - 09:36 تعداد بازدید:  99
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

رقابت ایده‌پردازان گردشگری در همدان

گردشگری


 مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر همدان با هدف ارتقاء و توسعه گردشگری اقدام به برگزاری جشنواره ایده برتر شهری کرد تا هم از مشارکت عموم مردم در حوزه گردشگری استفاده کند و هم از ظرفیت شهر هوشمند در مدیریت شهری بهره‌مند شود.
محورهای ایده‌پردازی در نخستین دور جشنواره شامل تقویت گردشگری شبانه در کهن شهر همدان، بهره گیری از ظرفیت شهر الکترونیک (شهر هوشمند) در مدیریت شهری، شیوه‌های تبلیغات مدرن در روز، شب، رسانه ای و مجازی با تأکید بر رنگ ها برای ایجاد جذابیت بصری و طراحی و تجهیز ورودی های سه گانه شهر همدان با کاربری های مختلف متناسب با معیارهای اقتصادی، تاریخی، گردشگری و جغرافیایی خاص همدان است.
رئیس جشنواره ایده برتر شهری در حوزه گردشگری همدان در نشست جشنواره ایده برتر شهری در حوزه گردشگری همدان که در دفتر ایسنا برگزار شد، با بیان اینکه 258 اثر به دبیرخانه جشنواره ایده برتر ارسال شده است، گفت: 4 اثر از 258 اثر رسیده به دبیرخانه برگزیده شده است.حسین قره‌باغی با اشاره به اینکه اختتامیه این جشنواره 26 تیرماه با حضور فعالان گردشگری همدان در تالار قرآن برگزار خواهد شد، اظهار کرد: هدف از برگزاری جشنواره ایده برتراستفاده از مشارکت عموم  مردم در حوزه گردشگری است.وی با بیان اینکه این جشواره در سالهای آینده به صورت تخصصی تر و حتی بین‌المللی برگزار خواهد شد، تصریح کرد: رفع نیازهای روز شهروندان و بهره‌گیری از ظرفیت  شهر هوشمند از دیگر اهداف این جشنواره است.
قره‌باغی با اشاره به اینکه جشنواره ایده برتر زمینه ساز مشارکت عموم شهروندان است، بیان کرد: در گام نخست به دنبال این هستیم که از ظرفیت عموم مردم بهره‌مند شویم.
وی یادآور شد: تقویت گردشگری شبانه، بهره‎گیری از ظرفیت شهر الکترونیک هوشمند و طراحی و تجهیز ورودی‌های 3 گانه شهر از محورهای ایده‌پردازی در این جشنواره بوده است تا بتوانیم از ایده‌ها و نظرات شهروندان در حوزه‌های مختلف بهره‌مند شویم.
این عضو شورای شهر همدان با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های شهروندان تعطیلی شهر در شب است، اظهار کرد: باید شهر را در شب تبلیغ کنیم و رونق اقتصادی، شادابی و نشاط را در شب برای شهروندان ایجاد و در واقع شهر را در شب زنده کنیم.
 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com