سرمایه‌گذاری ۹/ ۲میلیارد تومانی برای برند گردشگری همدان پیام
 
 
شنبه - 29 تير 1398 - شماره 3524
 
امروز : يكشنبه ، 30 تير 1398

Today : Sun, July 21, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  90005 تاریخ انتشار:  1397-11-18 - 09:57 تعداد بازدید:  74
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

سرمایه‌گذاری ۹/ ۲میلیارد تومانی برای برند گردشگری

گردشگری
 
 مشاور پروژه برند ملی ایران اعلام کرد: «این پروژه شامل هشت بخش مجزا است که هزینه کل آن دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان تمام می‌شود.»
رضا گنجوی درباره اقدامات انجام‌شده در این زمینه گفت: «شورایی تشکیل شده که در آن شش معاون وزیر در کنار هم پروژه‌هایی را شکل می‌دهند. این شش وزارتخانه در حال انعقاد تفاهم‌نامه‌ای هستند که این شش برند را باهم به‌وجود بیاورند.» به گفته وی، این شش وزارتخانه هرکدام شش لوگوی متفاوت خواهند داشت که تحت یک سیاست واحد اجرا می‌شوند و زیر فصلی از شورای‌عالی برند ملی خواهند بود.  گنجوی خاطرنشان کرد: «هر شش وزارتخانه متولی این پروژه هستند. سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری این برند و نشان را می‌سازد و در مقابل وزارت اقتصاد خدمات و امتیازاتی را به کسانی که این نشان را دریافت می‌کنند ارائه می‌دهد. وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز مشوق‌های صادراتی به آنها اعطا می‌کند. همچنین قرار است صداوسیما هزار ثانیه تبلیغات رایگان ارائه ‌دهد. به نوعی باید گفت که این نشان مزیت‌هایی دارد که شرکت‌های خصوصی را ترغیب می‌کند برای دریافت آن، با سازمان میراث‌فرهنگی همراهی کنند.» 
مشاور پروژه برند ملی ایران یادآور شد: «اگر میراث‌فرهنگی این برند را در بازارهای جهانی معرفی کند، نه‌تنها چهره ایران را تصویر می‌کند بلکه آنها را دعوت می‌کند که از گردشگری فاخر و ممتاز ایران استفاده کنند و سراغ راهنمایان تور، مراکز خرید و اماکن و کالاهایی بروند که این نشان را دارند. این یعنی ما می‌توانیم کم‌کم گردشگری ممتاز ایران را به‌وجود بیاوریم.»  به گفته این کارشناس برند، در زمینه فرآیند بازاریابی دو اقدام کلیدی انجام شده؛ نخست اینکه قبل از ایجاد این شش برند، به‌جای اینکه سازمان میراث‌فرهنگی به‌صورت مجزا در نمایشگاهی شرکت کند، این شش مجموعه باهم به کشورهای خارجی می‌روند تا هفته برند ایران را برگزار کنند و همه باهم ایران را تصویر کرده و کالاهای فاخر ایران را در رده خودشان معرفی می‌کنند. گنجوی تاکید کرد: «با این رویکرد تازه به سه دستاورد اساسی می‌رسیم؛ نخست ساخت برند برای کالاهای فاخر، دوم تجمیع منابع از طریق همکاری شش وزارتخانه و سوم ایجاد انگیزه برای تعامل بخش خصوصی در پروژه.»
 

بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com