شرایط احتمالی انجام سفر‌‌های نوروزی ۱۴۰۰ همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : دوشنبه ، 17 بهمن 1401

Today : Mon, February 6, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  115647 تاریخ انتشار:  1399-11-15 - 07:00 تعداد بازدید:  275
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شرایط احتمالی انجام سفر‌‌های نوروزی ۱۴۰۰

گردشگری


 سفر‌‌های نوروزی درصورت تشدید نشدن شیوع ویروس کرونا و با هماهنگی ستاد ملی مقابله با کرونا به‌صورت برنامه‌ریزی شده امکان‌پذیر خواهد بود.
معاون گردشگری کشور به چگونگی انجام سفر‌‌های تعطیلات نوروز اشاره کرد و گفت: به موجب مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا با پیش‌شرط تشدید نشدن شیوع ویروس سفر‌‌های نوروزی با کنترل، نظارت و در راستای ایجاد نشاط اجتماعی انجام می‌‌شود.
به گزارش ایرنا، ولی تیموری از ارائه طرح‌هایی از سوی وزارتخانه به ستاد ملی مقابله با کرونا درباره انجام سفر‌‌های تعطیلات نوروزی خبر داد و افزود: این سفرها تنها در چارچوب تور‌‌های برنامه‌ریزی شده از طریق آژانس‌‌‌های مسافرتی دارای مجوز و تحت نظر وزارت می‌راث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی امکان‌پذیر خواهد بود.
معاون گردشگری کشور عنوان کرد: برای افرادی که خارج از تور‌‌های برنامه‌ریزی شده به سفر نوروزی ‌اقدام کنند، ارائه رزرو مرکز اقامتی مجاز الزامی است.
تیموری با اشاره به التزام رعایت تمامی پروتکل‌‌‌های بهداشتی ابلاغ شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا، اعلام کرد: براساس تصمیمات اتخاذشده ارتباط تنگاتنگی بین دستگاه‌‌‌های عضو ستاد مرکزی خدمات سفر با ستاد ملی مقابله با کرونا برقرار خواهد بود که مسئولیت این فرایند در سطح ملی به عهده وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و در استان‌ها با استانداران خواهد بود.
وی با بیان اینکه در همین راستا پروتکل‌‌‌های بهداشتی دوباره اطلاع‌رسانی می‌‌شود، اضافه کرد: پیش از آغاز تعطیلات نوروزی و همزمان با تعطیلات دوره‌‌‌های آموزشی برای تمامی ذی‌نفعان گردشگری در سطوح ملی و استانی برگزار می‌‌شود و در برگزاری این دوره‌ها نظارت کامل اعمال خواهد شد.
معاون گردشگری کشور همچنین به تصمیمات اتخاذ شده درباره گردشگران ورودی اشاره کرد و گفت: کلیات موضوع درباره اتباع ایرانی و گردشگران از کشور‌‌های کم‌خطر در کمیته‌‌‌های تخصصی از جمله کمیته اجتماعی و امنیتی ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شده و در نخستین جلسه این ستاد به تصویب نهایی خواهد رسید.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com