ساماندهی کارتن به دست‌های همدان همدان پیام
 
 
سه شنبه - 13 خرداد 1399 - شماره 3769
 
امروز : پنجشنبه ، 15 خرداد 1399

Today : Thu, June 4, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  101359 تاریخ انتشار:  1398-08-18 - 10:45 تعداد بازدید:  94
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

ساماندهی کارتن به دست‌های همدان

گردشگری

 معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان از ساماندهی خانه مسافرهای غیرمجاز یا کارتن به دست‌ها در استان خبر داد و گفت: موضوع ساماندهی خانه مسافرها یک ماه پیش در شورای گفتگوی دولت به بخش خصوصی استان مطرح و مقرر شد معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آن را پیگیری کند.
علی خاکسار در گفتوگو با ایسنا، با اشاره به اینکه ضوابط ساماندهی خانه مسافرها از سال 94 به بعد تنظیم شده‌ است، بیان کرد: لیست خانه مسافرهای غیرمجاز همدان به معاونت سیاسی، امنیتی استانداری تحویل داده شده است و به زودی در شورای تأمین مطرح می شود.
وی از ارائه طرح پیشنهادی اتحادیه مشاورین املاک همدان به اداره کل میراث فرهنگی مبنی بر ساماندهی خانه مسافرها اظهار بی اطلاعی کرد و یادآور شد: این معاونت طرحی با این مضمون دریافت نکرده است.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان درباره صحبت های رئیس اتحادیه مشاورین املاک درباره اجاره ساعتی خانه مسافرها توسط شهروندان همدانی، اظهار کرد: این مورد به هیچ وجه در مورد خانه مسافرهای دارای مجوز صدق نمی کند.
خاکسار ادامه داد: خانه مسافرهای مجاز از لحاظ نرخ نامه، ارائه خدمات و... تحت نظارت کامل ادارات میراث فرهنگی و اماکن هستند و اگر موضوع اجاره ساعتی خانه مسافرهای غیرمجاز واقعیت داشته باشد، دستگاه‌های متولی مانند نیروی انتظامی و دادگستری برخورد خواهند کرد.
وی افزود: اگر شخصی از اجاره ساعتی خانه مسافرهای غیرمجاز در سطح شهر همدان اطلاع دارد به دستگاه‌های مرتبط گزارش دهد چرا که این موضوع چالش اجتماعی محسوب می شود که باید مورد پیگیری دستگاه‌های مرتبط قرار گیرد.
خاکسار در پایان با یادآوری اینکه طرح ساماندهی خانه مسافرها در سطح ملی نوشته و مجری طرح هر استان تعیین شده است، خاطرنشان کرد: تعداد خانه مسافرهای مجاز استان همدان 100 واحد است که از این تعداد، چند واحد در شهرستان های ملایر و تویسرکان و بقیه در شهر همدان فعالیت می کنند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com