تزئین شهر برای پیروزی انقلاب همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : پنجشنبه ، 3 فروردين 1402

Today : Thu, March 23, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  130041 تاریخ انتشار:  1401-11-12 - 16:40 تعداد بازدید:  278
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

به همت شهرداری همدان انجام شد
تزئین شهر برای پیروزی انقلاب

گردشگری


 مدیریت شهری حداکثر توان خود را برای هرچه باشکوه برگزار کردن ایام دهه فجر به کار می گیرد.

 شهردار همدان با تأکید بر بزرگداشت ایام دهه فجر و تقارن آن با ماه رجب و ایجاد شادی و نشاط در شهر گفت: مدیریت شهری با برنامه‌ریزی های متفاوت نسبت به سال های گذشته، آذین بندی‌های گسترده ای را در قالب نصب پرچم، ریسه، بیلبورد و بنر و چراغانی کردن میادین، ورودی های شهر، نورافشانی، رینگ‌های شهر و نقاط پرتردد و اماکن گردشگری تدارک دیده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری همدان،سید مسعود حسینی با اشاره به اینکه باید شهروندان زیبایی، نشاط و شکوه این ایام را احساس کنند اظهار کرد:  نصب ریسه‌های رنگی در سطح شهربه متراژ20000متر مربع در میادین مهم شهر از جمله میدان آرامگاه، امام (ره)، پژوهش، شاهد، پیشاهنگی، عاشورا، امام حسن (ع) و امام حسین (ع)، فرودگاه، فلسطین و مدرس بوده است.

وی در ادامه به تزیینات در تقاطع ها و بلوارها اشاره کرد و افزود: نصب ریسه های رنگی در تقاطع های خواجه رشید، رسالت، بعثت،  تختی،  میدان بار،  بلوار بعثت، خیابان شریعتی ، بلوار آیت ا... مطهری، ،چهارراه مزدقینه، پیادراه بوعلی و بلوار فاطمیه، پیاده راه اکباتان،خیابان های شهدا و باباطاهر بوده است.

وی با بیان اینکه شهرداری همدان با نصب پرچم، بیلبورد و بنر و فضاسازی  به استقبال دهه مبارک فجر و اعیاد و مناسبت های ایام رجب می رود عنوان کرد: مناطق چهارگانه با نصب 4270 عدد پرچم، در هر منطقه 3عدد بیلبورد در مجموع 12عدد بیلبورد نزدیک به 500متر مربع، اکران 50عدد بنر با موضوعات دهه فجر و لادت امام علی(ع) و امام جواد (ع) به متراژ600متر مربع به استقبال این ایام می روند.

در ادامه حسین خانجانی رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری با اشاره به تلاش های صورت گرفته توسط این سازمان برای گرامیداشت ایام ا... دهه فجر و مناسبت های ماه رجب اظهار داشت: المان های مناسبتی نوری و فلزی در ابتدای بلوار مدنی، دور میدان امام، میدان دانشگاه،دور آرامگاه و امام زاده عبدا... و میدان بیمه نصب شده است.

 این مقام مسئول در حوزه سیما و منظر شهری به نصب المان های تابلوهای نواری و نوری اشاره کرد و عنوان کرد:  این المان ها به تعداد 34 عدد در بلوار جهان نما و 18 عدد المان نوری پیروزی در بلوار خواجه رشید نصب شده است.

حسین خانجانی موقر به سایر تلاش های این سازمان برای ایام دهه فجر اشاره کرد و تصریح کرد:  64عدد عکس شهدای انقلاب و شهدای نیروی هوایی نصب می‌شود.

 بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com