معابر درجه یک، 2 و3 شهر پاکسازی شد همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : پنجشنبه ، 3 فروردين 1402

Today : Thu, March 23, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  130069 تاریخ انتشار:  1401-11-13 - 17:36 تعداد بازدید:  290
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شهردار همدان:
معابر درجه یک، 2 و3 شهر پاکسازی شد

گردشگری


 ■ بارش برف کم نظیر، تلاش و کار بی‌نظیر

شهردار همدان در خصوص اقدامات برف‌روبی گفت: همزمان با بارش برف، پاکسازی معابر اصلی و فرعی با جدیت انجام شد.

 سید مسعود حسینی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته در خصوص برف‌روبی تمام معابر عنوان کرد: بلافاصله با آغاز بارش برف، برف‌روبی معابر درجه یک، 2 و 3 و کوچه‌های فرعی و کم عرض انجام شد.

وی با اشاره به پیش بینی‌های صورت گرفته در خصوص تبدیل باران به برف اظهار کرد: از قبل ۲۵۰ دستگاه ماشین آلات و ۵۰۰ نفر نیروهای انسانی از قبل در محل‌های مورد نظر مستقر و بلافاصله با تبدیل باران به برف نیروها وارد عمل شدند.

حسینی به بارش باران و آبگرفتگی معابر اشاره کرد و افزود: قبل از کنترل و پاکسازی بارندگی‌ها نهرها و جوی‌های آب در نقاط مختلف شهر کنترل و خدا را شکر مشکلی در زمینه آبگرفتگی نداشتیم.

این مقام ارشد مدیریت شهری در ادامه با بیان اینکه قسمت زیادی از عملیات پاکسازی از شب تا صبح انجام شد، افزود: در حال حاضر با توجه به روان‌آب‌ها، کنترل دریچه ها و آبراه‌ها و رفع آبگرفتگی‌ها ادامه دارد. سید مسعود حسینی از شهروندان خواست با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند تا همکاران شهرداری در اسرع وقت نسبت به پاکسازی و رفع آبگرفتگی‌ها اقدام کنند.

لازم به ذکر است، بلافاصله با آغاز بارش برف سنگین از ساعت ۷ شب تا صبح مدیران شهرداری و تمام کارگران خدمات شهری با تمام وجود، توان و امکانات به میدان آمدند تا مشکلی پیش نیاید.

شهردار و مدیران شهرداری بدون هیچگونه استراحتی و با تمام وجود در سطح شهر بر نحوه برف‌روبی نظارت می‌کردند و تلاش می‌کردند تا با اقدامات سریع شهر را برف‌روبی و برای تردد شهروندان آماده کنند و می‌شد این حس تلاش را در تک تک چهره‌های مدیران خدوم شهرداری دید.

در شب برفی گذشته ساعت 3 نصف شب کارگران زحمتکش شهرداری با وجود سرما و سختی تمام تلاش خود را به‌کار گرفتند تا شهروندان برای تردد در پیاده‌روها دچار مشکل نگردند و کارگری که با تمام وجود درخت‌ها را با چوب می‌تکاند تا درختان سرپا بمانند. همکاران روابط عمومی و تصویر بردارانی که پا به پای مدیران و کارگران تمام تلاش خود را به‌کار می‌گرفتند تا تصاویر زیبایی از خدمت به شهروندان ثبت کنند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری همدان: مشاهدات میدانی حاکی از آن است که علی‌رغم بارش برف کم نظیر از تلاش و کار خادمان شهرداری کاسته نشد  و مدیریت شهری همدان توانست وضع تردد شهروندان را به صورت عادی مدیریت نماید و فعالان در عملیات برف‌روبی با تمام توان معابر اصلی و فرعی را تا قبل از صبح به پایان رساندند.

 پارک‌ خودروها مشکل برف‌روبی‌خیابان‌های همدان

همچنین معاون خدمات شهری شهرداری بیان کرد: عمده مشکلات برف‌روبی خیابان‌ها به علت پارک خودرو در حاشیه معابر است. حامد جلیلوند با تأکید بر اینکه تمامی معابر اصلی شهر همدان برف‌روبی شده است، گفت: در حال حاضر وضعیت معابر اصلی و حتی فرعی شهر خوب است.

جلیلوند با اشاره به اینکه عملیات برف‌روبی همزمان با بارش برف در سطح شهر آغاز شده است، اظهار کرد: قبل از آغاز بارش برف ماشین آلات برف‌روبی در سطح شهر مستقر شدند و با توجه به اینکه بارش برف در ساعات پیک ترافیک رخ داد با به‌کارگیری نیروهای خدمات شهری خوشبختانه کمترین مشکل را در سطح شهر داشتیم.

وی تصریح کرد: عملیات برف‌روبی به صورت یکسره انجام شده و در حال حاضر کمترین مشکل را در معابر اصلی و فرعی شهر داریم.به گزارش ایسنا، جلیلوند درباره انباشت برف در حاشیه خیابان ها، خاطرنشان کرد: خیابان های اصلی که خودرویی در آن پارک نشده بود، به طور قطع بدون مشکل برف‌روبی شده است و انباشت برف در جلوی پارکینگ شهروندان و ساکنان نداشته‌ایم.

وی با تأکید بر اینکه مشکل عمده در عملیات برف‌روبی معابر وجود خودروهای پارک شده در حاشیه خیابان‌هاست، گفت: عمده مشکلات برف‌روبی خیابان‌ها به سبب پارک خودرو در حاشیه معابر است که از شهروندان تقاضا داریم خودروهای خود را در خیابان‌ها پارک نکنند زیرا پارک‌های حاشیه‌ای مشکلات زیادی را برای برف‌روبی معابر ایجاد می‌کند.

 

 بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com