1398-03-191398-03-29bool(false) باید با تکثر خدمات موجب کاهش قیمت‌ها باشیم همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 29 خرداد 1398 - شماره 3499
 
امروز : چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

Today : Wed, June 19, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  85236 تاریخ انتشار:  1397-07-11 - 06:23 تعداد بازدید:  58
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

مدیرکل میراث فرهنگی در گردهمایی راهنمایان :
باید با تکثر خدمات موجب کاهش قیمت‌ها باشیم

گردشگری

 
در این گردهمایی، علی مالمیر مدیر کل میراث فرهنگی استان همدان گفت: در تشکل حرفه ای و صنفی گردشگری راهنمایان پیشانی صنعت گردشگری هستند .
گردشگری مقوله فرابخشی است و بخش های متعددی تاثیرگذار هستند و یک مجموعه  ارائه دهنده خدمات هستند . مالمیر عنوان کرد:  یکی از مهمترین تکرارها در این صنعت نوع ارائه خدمات در  مقوله گردشگری است . امروز با همدان ۲۰۱۸ توانسته ایم نوع مطالبات و برنامه ریزی ها  را تخصصی تر از گذشته رقم زنیم.
 وی افزود : امروز خرسندیم وقتی به خروجی برنامه ریزی ها به موازات همدان ۲۰۱۸ نگاه میکنیم در میابیم حرکت امروز رو به جلو است . در چرخه گردشگری اگر عوامل این صنعت با هم ارتقا پیدا نکنند همه با هم ضرر میکنند و بالعکس .
مالمیر تاکید کرد : امروز در همدان شاهد این هستیم که به واسطه احیای زیرساختهای فرهنگی در همدان ۲۰۱۸ بازخوردهای رفتاری متمایز شده است . امروز باید با تکثر خدمات موجب  کاهش قیمت‌ها باشیم.
علی خاکسار معاون گردشگری استان همدان نیز در جمع راهنمایان گردشگری استان عنوان کرد : اگر به عنوان یک حرفه می خواهید راهنمای گردشگری باشید باید در کسب مهارتهای آموزشی با جدیت تلاش کنید . برای بهبود شرایط گردشگری برای صنف راهنمای گردشگری تلاش کنید .
هر آژانس که می خواهد تور برگزار کند باید راهنمای کارت دار همراه تور کند در غیر اینصورت تور غیر مجاز است . راهنمایان گردشگری مهمترین حلقه واصل بین بخش هایی است که خدمات را به مسافران ارائه میدهند.
از این پس کمیته بازرسان ناظر نوع فعالیت تورهای گردشگری خواهد بود این کمیته متشکل از نماینده انجمن صنفی راهنمایان ؛ دفاتر خدمات مسافرتی و معاونت گردشگری خواهد بود
افتخاریان، رئیس انجمن صنفی راهنمایان گردشگری همدان گفت : راهنمایان گردشگری در همایش و جشنواره های ملی و بین المللی به عنوان پیشگامان  تخصصی گردشگری استان تلاش کرده اند همدان را در جایگاه شایسته معرفی کنند
 مینا رستگار نایب رئیس انجمن صنفی راهنمایان گردشگری همدان نيز پس از مرور فعالیت پیشین انجمن صنفی گفت  : برنامه ریزی برای برگزاری دوره های آموزشی و توانمندسازی راهنمایان همدان با هدف معرفی هرچه پویاتر استان در دست انجام است . گفتنی است ؛ پایان بخش این گردهمایی تجلیل از راهنمایان فعال گردشگری استان همدان بود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com