1402-07-021402-07-12bool(false) برگشت اعتبارات استان را نمی‌پذیرم همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : چهارشنبه ، 12 مهر 1402

Today : Wed, October 4, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


نمایشگاه تهران
عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  132440 تاریخ انتشار:  1402-03-16 - 11:54 تعداد بازدید:  272
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تاکید استاندار به مدیران برای جذب بودجه:
برگشت اعتبارات استان را نمی‌پذیرم

گردشگری


 روابط‌عمومی‌ها باید عملکرد دستگاه خود را اطلاع‌رسانی کنند


براساس قانون بودجه 1401 و 1402 اعتبارات برای طرح‌های ناتمام، تأثیرگذار و پروژه‌های عمرانی در مناطق محروم در اولویت استان قراردارند.

بر این اساس استاندار در شورای برنامه‌ریزی پنجشنبه هفته گذشته بر این موضوع تأکید کرده و گفته است: هرگونه بازگشت اعتباراتی که به پروژه‌های استان تخصیص یافته قابل پذیرش نیست.

علیرضا قاسمی‌فرزاد سال گذشته هم در شورای برنامه‌ریزی استان بارها به این موضوع اشاره کرده و گفته بود که هیچ دستگاهی اجازه ندارد اعتبارات تخصیص‌یافته را بازگشت بدهد که در صورت بروز این اتفاق برخورد جدی خواهدشد.

وی در این جلسه با جدیت گفته است: دستگاه‌های اجرایی تا شهریورماه فرصت دارند تا اعتبارات عمرانی را جذب کنند و اعتباراتی که به سختی جذب می‌شود، نباید در جای دیگری مصرف شود.

استاندار همچنین خطاب به دستگاه‌هائی که تاکنون اعتبارات تخصیصی سفر رئیس جمهوری به همدان در تابستان سال 1401، را جذب نکرده‌اند، تأکید کرد: جلسات مقدماتی برای جذب اعتبارات به تفکیک شهرستان‌ها باید تشکیل شود و اولویت تأمین اعتبارات هم برای پروژه‌های دارای پیشرفت فیزیکی خواهدبود.

قاسمی‌فرزاد گفت: امسال علاوه بر اینکه باید بیشترین بهره‌وری از بودجه صورت بگیرد در طرح‌هائی که قابلیت مشارکت بخش خصوصی وجود دارد باید با رعایت قانون از این ظرفیت به‌نحو احسن در دستورکار قراربگیرد.

استاندار سپس به اطلاع‌رسانی اقدامات صورت‌گرفته توسط دستگاه‌‌ها تأکید کرد. وی پیش از این هم بارها تأکید کرده بود با اینکه اقدامات خوبی در استان صورت می‌گیرد اما اطلاع‌رسانی نمی‌شود، بنابراین کسی از آنها مطلع نمی‌شود. پس در جهاد تبیین همه دستگاه‌های اجرائی اقدامات خود را پنهان نکنند.

وی در توضیح این دستور خود گفت: دشمنان به‌دنبال تخریب و تضعیف عملکرد نظام هستند و روابط عمومی‌ها باید با اطلاع‌رسانی به‌موقع و به‌کارگیری همه توان، این نقشه شوم دشمن را بی‌اثر کنند.

قاسمی‌فرزاد با اشاره به اینکه روابط عمومی‌ها عملکرد دستگاه‌ها را منعکس می‌کنند پس باید از توانمندترین افراد در واحد روابط عمومی استفاده شود، ادامه داد: هدف ما تبیین اقدامات دولت و امیدآفرینی برای جامعه است و اگر عملکرد دستگاه‌ها به‌صورت هم‌افزا توسط همه روابط‌عمومی‌ها اطلاع‌رسانی شود، توطئه دشمن خنثی می‌شود.

استاندار تأکید کرد: پایان هر ماه روابط‌عمومی‌های برتر دستگاه های دولتی معرفی شوند تا رقابتی سالم برای اطلاع‌رسانی در استان شکل بگیرد.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com