تشریح اقدامات ستاد اربعین شرکت ملی پست همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : يكشنبه ، 16 بهمن 1401

Today : Sun, February 5, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1401،تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  124965 تاریخ انتشار:  1401-04-26 - 13:00 تعداد بازدید:  117
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تشریح اقدامات ستاد اربعین شرکت ملی پست

گردشگری


رئیس ستاد اربعین شرکت ملی پست گفت: هماهنگی‌هایی انجام شده که از امروز تا آغاز مراسم راهپیمایی اربعین، گذرنامه زائران با سرعت و دقت کافی به موقع به دستشان برسد.
سعید شریف‌زاده با بیان اینکه امسال برای اولین بار ستاد اربعین در شرکت ملی پست ایران تشکیل می‌شود، گفت: شرکت ملی پست ایران تلاش می‌کند خدماتی را به زائران حضرت سیدالشهداء(ع) در اربعین  ارائه دهد. بنابراین امسال قبل از اینکه مردم مراحل اجرایی اربعین را آغاز کنند، ما با مسوولان مربوطه، هماهنگی‌هایی را انجام داده‌ایم که خدماتی را قبل از شروع راهپیمایی به زائرین ارائه دهیم تا بتوانیم راهپیمایی اربعین را برای زائران تسهیل کنیم.
به گزارش ایسنا ، وی ادامه داد: اولین موضوع هماهنگی با اداره گذرنامه ناجاست. از این رو اطلاع‌رسانی‌های مشترکی به زائران داشته‌ایم که از همین الان تاریخ اعتبار گذرنامه‌های خود را بررسی کنند، کسانی که نیاز به تعویض دارند در دستور کار قرار دهند و کسانی که گذرنامه ندارند و می‌خواهند تهیه کنند، درخواست دهند و ما اینها را برای رساندنشان برنامه‌ریزی کرده‌ایم. هماهنگی‌ها با ناجا انجام شده که در این مدت زمان از امروز تا آغاز مراسم راهپیمایی اربعین، گذرنامه زائران با سرعت و دقت کافی و پیش‌بینی‌هایی که در جوار این موضوع باید مراعات شود، به موقع برسد. همچنین رهگیری‌هایی را برای هموطنان پیش‌بینی کردیم که بتوانند فرآیند ارسال را طی این مسیر از صدور گذرنامه تا رسیدن به مقصدی که تعیین شده، از طریق اینترنت و اپلیکیشن‌های موجود، رصد کنند.
رئیس ستاد اربعین شرکت ملی پست اظهار کرد: ازطرفی با ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور هماهنگی شده که با معرفی آنها، مرسوله‌های مواکب را، هر مرسوله‌ای که باشد، چه اسناد و مدارک و چه اقلامی که برای پذیرایی و اطعام زائران موکب‌ها قرار است حمل شود، به‌صورت رایگان تا مبادی خروجی مرزی انجام خواهیم داد.
شریف‌زاده خاطرنشان کرد: مدیرعامل شرکت پست ایران اخیرا دیداری با رییس پست کشور عراق داشتند و در هماهنگی‌هایی با ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور، مقرر شد که در چند عمود، باجه‌های پستی را داشته باشیم، برای رهگیری و رصد مرسوله‌هایی از زائران که گم شده باشد و اقداماتی را پیش‌بینی کردیم که اینها را به دستشان برسانیم. همچنین صندوق‌های اماناتی را در نجف و کربلا، تعبیه خواهیم کرد که امانات زائران را بپذیریم تا آنها به راحتی به زیارتشان بپردازند و این امانات با مجددا بهشان برگردانیم.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com