تحقق دولت مردمی به معنای واقعی همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : شنبه ، 13 خرداد 1402

Today : Sat, June 3, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  131020 تاریخ انتشار:  1401-12-23 - 12:37 تعداد بازدید:  157
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تحقق دولت مردمی به معنای واقعی

گزارش


 فرماندار فامنین در شورای اداری شهرستان اولویت‌های ادارات در روزهای پایانی سال برای افزایش رضایتمندی و پیشرفت شهرستان را اعلام کرد که شامل کاهش نارضایتی های مردمی از ادارات، استفاده  از تمام ظرفیت‌های شهرستان ، تداوم رفع  مشکلات و موانع با حضور میدانی ، افزایش نشاط و پویایی در شهری زنده، نظارت بر بازار نوروزی و رمضان، رسیدگی به کار مردم در تعطیلات نوروزی، تشکیل هیأت اندیشه ورز و تحقق دولت مردمی به معنای واقعی است.

روح‌ا... حسینی در این جلسه با یادآوری بیانات رهبر معظم انقلاب که فرموده‌اند؛ همت را بیشتر کنید هر کس می‌گوید این کار شدنی نیست او را به کوتاهی  متهم می‌کنم، گفت: توجه به کار مردم و گره‌گشایی از کار مردم فضیلت بسیاری دارد که قابل بیان نیست و امروز خداوند متعال این فرصت را به ما داده است و باید از آن برای خدمت به مردم استفاده کنیم.

وی افزود: ما در معرض ارزیابی و قضاوت هم در جایگاه مسئول و هم در محضر خداوند متعال هستیم.

فرماندار تصریح کرد: مردم قاضی خوبی هستند و درباره کارها خوب قضاوت می‌کنند و خوبی ها و کوتاهی ها را مورد رصد قرار می دهند.


حسینی گفت: برای ورود به سال نو ادارات کارهای لازم را انجام دهند و کسی که وارد شهر فامنین می‌شود باید به شهری زنده و بانشاط وارد شود.


فرماندار با یادآوری سفر معاون  اقتصادی استاندار به فامنین افزود: در این سفر اتفاقات خوبی در بحث تأمین اقلام تنظیم بازار رخ داد و باید این اقلام به خوبی بین مردم توزیع شود.


حسینی ادامه داد: در ایام تعطیلات مسئولین باید به کار مردم رسیدگی کنند و شهر حالت تعطیلی در ادارات نداشته باشد.


وی خاطرنشان کرد: ادارات باید عملکرد خود در سال ۱۴۰۱ را جمع بندی  و نقاط قوت و ضعف خود را اندازه‌گیری کرده و گزارش‌های تهیه شده را به فرمانداری و مردم ارائه دهند.


■ ️فرماندار اضافه کرد: مسئولان در ایامی که توفیق خدمت به مردم را دارند باید پیشرونده و پیش‌برنده باشند و برای کارهایی که انجام نداده‌ایم برنامه داشته باشند. با ابتکار عمل می‌توان کارهای بسیاری انجام داد.


■ حسینی گفت: با حضور میدانی مسئولان در بین مردم و استفاده از ظرفیت های موجود کارهای بسیاری می‌توان انجام داد زیرا مشکلات و موانع با حضور میدانی حل می‌شود.


■ فرماندار بر در اولویت قرارگرفتن تشکیل هیأت اندیشه ورز توسط ادارات تأکید کرد و ادامه داد: فامنین مهد ظرفیت ها است و لازم است از این عزیزان استفاده کرده و با آنها مشورت کنیم.


■ حسینی افزود: شعاری که امروز دولت مردمی دارد باید به معنای واقعی تحقق پیدا کند و ما با حضور در مساجد، ادارات و روستاها این کار را انجام خواهیم داد.


■ فرماندار فامنین خطاب به مدیران ادارات شهرستان گفت: با رویکردی جدید و برنامه های پیش‌بینی شده جهت پیشرفت شهرستان به سال نو وارد شوید.


■ وی افزود: کاهش نارضایتی‌های مردمی از ادارات در اولویت کارهای سال جدید باشد و نباید شهروندی با نارضایتی از اداره ای خارج شود.

■ در ادامه این جلسه پور‌رجب فرمانده انتظامی شهرستان و نظام الاسلامی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار درخصوص مسائل مربوط به ایام اخیر مطالبی عنوان کردند.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com