ورود خودروی شخصی به مرکز شهر ممنوع است همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : جمعه ، 31 فروردين 1403

Today : Fri, April 19, 2024
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * شعار سال ۱۴۰۳ جهش تولید با مشارکت مردم
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  130127 تاریخ انتشار:  1401-11-18 - 10:36 تعداد بازدید:  477
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

ورود خودروی شخصی به مرکز شهر ممنوع است

گزارش


 ۸ 16هزار و ۹۹۸ دستگاه موتورسیکلت شامل ۲۵۶ هزار و ۲۴۵ خودروی سواری، ۴۰ هزار و ۶۰۷ دستگاه وانت، ۲۲ هزار و ۴۶۲ دستگاه کامیون و کامیونت، 3 هزار و ۹۴۲ دستگاه تاکسی، یکهزار و ۲۹۷ دستگاه مینی‌بوس و ۲۹۴ دستگاه اتوبوس در معابر درون شهری استان همدان تردد دارند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: ورود خودروی شخصی به مرکز شهر همدان از روز گذشته ممنوع شد و خودروهای متخلف جریمه می‌شوند.
فرخ جمالی در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: خودروهای شخصی اجازه ورود به 4 خیابان اصلی منتهی به میدان اصلی شهر شامل خیابان های باباطاهر، شهدا، عباس‌آباد و تختی را ندارند.

وی اضافه کرد: محدودیت تردد به این 4 خیابان واقع در رینگ نخست شهر همدان از ساعت 8 صبح تا ۱۳ و بعدازظهر از ساعت ۱۵ تا ۲۰ شب اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان اظهار کرد: خیابان های باباطاهر، شهدا، عباس آباد و تختی به دوربین ثبت تخلف مجهز بوده و در صورت ورود خودروهای شخصی در ساعات محدودیت تردد، خودروی متخلف ۱۰۶ هزار تومان جریمه می‌شود.

جمالی افزود: تصویر ورود خودروهای شخصی به محدوده ترافیکی ثبت شده و جریمه آنها هر چند با تأخیر برای آنها از طریق پیامک ارسال می‌شود.

وی افزود: با توجه به تردد تاکسی و اتوبوس در رینگ نخست و اصلی شهر همدان، ورود خودروهای شخصی سبب بروز گره‌های ترافیکی شده بود همچنین با نزدیک شدن به ایام نوروز و خریدهای نوروزی میزان حجم ترافیک در این خیابان‌ها افزایش می‌یابد بنابراین برای پیشگیری از ترافیک، محدودیت تردد از دیروز اعمال شد.
 پل بهشت مسدود شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: تقاطع غیرهمسطح بهشت به منظور اجرای علت فنی و بهسازی از روز گذشته تا پایان تعمیرات فنی و مهندسی مسدود شده است.

جمالی اظهار کرد: بنابراین افرادی که قصد تردد از میدان امام حسن(ع) به سمت بلوار مطهری دارند باید از طول بلوار بهشت برای گردش استفاده کنند.

وی اضافه کرد: رانندگانی که قصد تردد از میدان امام حسن(ع) به بلوار امام خمینی(ره) را دارند باید از میدان امام حسن برای گردش استفاده کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان با تأکید بر اینکه مسیرهای گردشی در زیر پل بهشت مسدود شده است گفت: شهرداری تا ۱۵ روز آینده باید نسبت به تعمیر بازسازی و بازگشایی این مسیر اقدام کند.

ادامه داد: اجرای عملیات فنی برای بهسازی درزهای انبساطی تقاطع غیر همسطح بهشت با هدف پیشگیری از بروز آسیب در فصول مختلف صورت گرفت.

 بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com