دستگاه‌های خدمت‌رسان برای پیشبرد پروژه‌ها با مدیریت شهری همکاری کنند همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 13 بهمن 1401 - شماره 4521
 
امروز : جمعه ، 10 آذر 1402

Today : Fri, December 1, 2023
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1402، مهار تورم و رشد تولید
ورود کاربران


عکس چاپخانه
logo-samandehi
 
کد مطلب:  134397 تاریخ انتشار:  1402-06-29 - 09:12 تعداد بازدید:  383
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

شهردار همدان:
دستگاه‌های خدمت‌رسان برای پیشبرد پروژه‌ها با مدیریت شهری همکاری کنند

گزارش


جلسه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان و شهردار و برخی از مدیران شهرداری همدان در خصوص نحوه همکاری های فی مابین بین دومجموعه برای اجرای پروژه های عمرانی برگزار شد.
   
در این جلسه شهردار همدان  با تاکید بر همکاری دستگاه های خدمات رسان با مدیریت شهری در اجرای پروژه های عمرانی و شهری اظهار داشت: یکی از مهم ترین دستگاه های خدمت رسان برق است که خوشبختانه بیشترین همکاری و کمترین مشکل را با شهرداری همدان دارد و این موضوع قابل تقدیر است.

 به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری همدان،  سید مسعود حسینی وی با اشاره به اجرای پروژه های مختلف در سطح شهر افزود: همکاری دستگاه های خدمات رسان با شهرداری همدان موجب تسریع در اجرا و پیشبرد پروژه های مدیریت شهری می شود و الحمدالله همه پای کار هستند و انتظار داریم این تعاملات افزایش یابد.

حسینی به یکی از مهم ترین مشکلات شهر همدان اشاره و افزود: یکی از نگرانی ها به ویژه در بعد گردشگری، کمبود روشنایی سطح شهر و رفع کمبود منابع برق است و انشالله با برگزاری جلسات منظم، مشکلات فی مابین دو دستگاه برای توسعه شهر و آسایش شهروندان حل شود.

در ادامه این جلسه معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری همدان برگزاری جلسات مختلف بین دو مجموعه برق و شهرداری را مهم دانست و گفت: شهرداری همدان پروژه های مختلف از جمله تقاطع غیرهمسطح مدرس،سردار همدانی و سایر پروژه های عمرانی را در دستور کار دارد که پیشبرد و تکمیل آنها نیازمند جابجایی تاسیسات مختلف از جمله شبکه آب و فاضلاب، برق و مخابرات است.

وحید علی ضمیر ضمن تقدیر از همکاری دستگاه های خدمات رسان با شهرداری همدان افزود: ما نقشه تاسیسات را از مشاور به دستگاه های خدمات رسان ارائه می دهیم تا مشکلی در جابجایی تاسیسات پیش نیاید و با کمترین هزینه انجام شود.

 وی با اشاره به پیشگام بودن شهرداری همدان در اجرای پروژه های مختلف افزود: در حال حاضر سطح سه تقاطع سردار همدانی تکمیل شده و سطح صفر این پروژه در حال اتمام است تا تقدیم شهروندان همدانی شود و با توجه به اینکه خروجی حصار امام ره از سمت بلوار سیدجمال الدین اسدآبادی خواهد بود  جابجایی تیرهای برق باید صورت گیرد تا در تردد با مشکل مواجه نشویم.

همچنین در ادامه این جلسه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان زحمات شهرداری همدان را بسیار ارزشمند دانست و تصریح کرد: در اجرای پروژه های عمرانی ارائه طرح ها و نقشه های اولیه پروژه های عمرانی بسیار مهم هستند و شهرداری همدان به موقع این اطلاعات را برای جابجایی تاسیسات در اختیار اداره برق قرار داده است و در این زمینه کمتر با مشکل مواجه شده ایم . مهدی سهرابی بیدار افزود: آمادگی داریم جلسات مختلف کارشناسی و فنی را با شهرداری همدان برای جابجایی تاسیسات،  پیش بینی امور لازم و کاهش آسیب های جانبی داشته باشیم.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com