پرشکوه‌ترین حضور برای ثبت در تاریخ همدان پیام
 
 
دوشنبه - 31 تير 1398 - شماره روزن
 
امروز : سه شنبه ، 1 مرداد 1398

Today : Tue, July 23, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  90116 تاریخ انتشار:  1397-11-23 - 09:56 تعداد بازدید:  378
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

حضور گسترده مردم همدان در جشن چهل سالگی انقلاب
پرشکوه‌ترین حضور برای ثبت در تاریخ

گزارش
مردم همراه و همیشه در صحنه استان همدان  روز  گذشته همپای دیگر حماسه سازان در سراسر ایران اسلامی سرود عشق به میهن را با مشارکت گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن سردادند.
مردم همدان ، در خیابان های سفید پوش از برف، آمده اند تا برگ زرینی در کارنامه درخشان خود ثبت کنند.
روز گذشته ملت ایران دست در دست، شانه به شانه وحدت کلمه را به نمایش گذاشته و با حضوری معنادار یاد و خاطره روزهای خوش انقلاب را زنده می کنند، امروز همه یک مشت شده و یک صدا قطره قطره به دریایی خروشان و مواج لرزه بر تن دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران می اندازند.
آری این ملت بیدار و همیشه در صحنه با حضور آحاد مختلف مردم با در دست داشتن پلاکاردها و پارچه نوشته ها و بادکنک های رنگی و سر دادن شعارهای انقلابی بیعت خویش با آرمان های انقلاب را محکم کرده و در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب مسیرهای راهپیمایی را با نشاط و شور حماسه همدلی تا میدان شهر پیمودند.
آنچه این مردم به نمایش گذاشتند همه همدلی، اتحاد و عشق به میهن و انقلاب و حماسه ای از جنس پاک اتحاد برای عزت اسلامی بود.
حضور همه زنان و مردان اعم از نوجوانان، جوانان و میانسال که هم صدا شعارهای انقلابی و شعار محوری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی «افتخار به گذشته، امید به آینده» را سر داده و با در دست داشتن پرچم های زیبای ایران اسلامی بهترین صحنه های عشق به میهن و پاسداشت ارزش های انقلاب را خلق کرده اند برای دشمنان معنای زیادی خواهد داشت تا پیام حضور گسترده و پرشور ایشان را بشنوند و بیندیشند که ایرانی را هرگز نباید تهدید کرد.
بیش از چهل سال از عمر این انقلاب می گذرد اما شور و نشاطی که امروز این ملت به نمایش می گذارند همگی حقارت دشمنان و اتحاد ملتی بیدار و حق طلب است.
با این حضور معنادار، مردم به زیبایی به دشمنان اعلام می کنند که راه خمینی (ره) همچنان روشن و پر رهرو است و چراغی که با پیروزی انقلاب اسلامی روشن شده با حمایت مردم هرگز خاموش نمی شود.
روز گذشته همه با حضور نمادین و پر شور خودجوش، خروش ملی را برای پاسداشت جشن پیروزی انقلاب به نمایش گذاشتند.
دیدن فرزندان در آغوش والدین که راه روشن فردا را مشق می کنند، حضور نوجوانان که نشاط حماسه حضور را دو چندان کرده همگی حاشیه های معنادار راهپیمایی دیروز بود تا دشمن دریابد تا وقتی این ملت در صحنه است نمی توان خللی در اراده آنان ایجاد کند.
حضور مسئولان و نمایندگان استان در مجلش شورای اسلامی، بازاریان، احزاب و گروه های سیاسی، حضور کارکنان ادارات، زنان و دختران و همه و همه در این راهپیمایی پُر خروش، گوشه ای از شور و شعور ملتی آگاه و انقلابی برای پاسداشت ارزش های انقلاب و تجدید عهد با امام راحل، شهدا و رهبری بود.
در دست داشتن پرچم های بزرگ با شعارهای «کوری چشم آمریکا انقلاب اسلامی 40 سال شد»، «ما ایستاده ایم»، «تا زنده ایم رزمنده ایم» و سر دادن شعارهای انقلابی توسط دانش آموزان از دیگر نکات تامل برانگیز این رویداد بزرگ است.
 راهپیمایی 22 بهمن مانور مقاومت است
عضو هيأت رئیسه مجلس خبرگان و امام جمعه موقت تهران در آیین راهپیمایی 22 بهمن همدان گفت: حضور باشکوه ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن حامل پیام بیعت با امام راحل، شهدا، مانور مقاومت و جلوه تبری از دشمنان اسلام و قرآن و در راس آنها آمریکای جنایتکار است.
آیت ا... سیداحمد خاتمی ، افزود: در بعد خارجی این راهپیمایی نشان از شدیدترین وضعیت تحقیر آمریکا است.
به گزارش ایرنا، وی ادامه داد: آمریکا در اوج تحقیر است و شخص دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا می گوید هفت تریلیون دلار در عراق خرج کرد و در نهایت شبانه و دزدانه به این کشور سفر کرد که این به معنی مرگ بر آمریکا است.
آیت ا... خاتمی با بیان اینکه در عرصه داخلی نیز ملت ایران پیروز میدان است، گفت: دشمنان ایران شدیدترین تحریم ها را اعمال کردند تا مردم کشورمان در راهپیمایی امروز شرکت نکنند اما شما آمدید و بینی آمریکا را به خاک مالیدید.
سخنران راهپیمایی 22 بهمن همدان تصریح کرد: ملت ایران دولت خود خواسته و آدم کش داعش را نابود کردید و تکفیری هایی که نام دولت خود را داعش گذاشته بودند به برکت نظام اسلامی نامی از آنها نماند.
گفتنی است در پایان این مراسم قطعنامه راهپیمایی یوم‌ا... ۲۲ بهمن ۹۷ قرائت شد در این قطنامه  بر ضرورت شجاعت، عقلانیّت و نهراسیدن از توپ و تشر و یاوه‌گویی‌های دولتمردان آمریکایی و اروپایی از سوی مسئولان کشور تاکید شد .

بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com