ایران امن ما همدان پیام
 
 
شنبه - 25 آبان 1398 - شماره 3617
 
امروز : يكشنبه ، 26 آبان 1398

Today : Sun, November 17, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  78317 تاریخ انتشار:  1396-03-20 - 05:45 تعداد بازدید:  116
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

ایران امن ما

تحلیل

حوادث روز چهارشنبه گذشته تهران، ایران را در بهت فرو برد! اینکه ببینیم تروریسم در خاک کشور عزیزمان نفوذ کرده است و اینگونه ایران امن ما را به آشوب کشیده است دردناک و غم‌انگیز است اما شاید همین اتفاقات دلیلی باشد برای اتحاد، برای دست در دست یکدیگر انداختن و دیواری 80 میلیونی در مقابل تروریسم ساختن، امروز ایران به تک تک ما نیاز دارد، خواه اصولگرا باشیم یا اصلاح‌طلب.
تهران روز چهارشنبه سیاه‌پوش شد، اما نه تنها برای شهادت تعدادی از هم‌میهنان عزیزمان، بلکه برای وجب به وجب خاکی که برای هر ذره‌اش سال‌ها جنگیده و حتی قرن‌ها مبارزه کرده‌ایم. ایران امروز به من و شما نیاز دارد. ایران با کوه‌های فراخ و جنگل‌های بکرش، ایران با آرامش نجیب و آسایش عزیزش.
به گزارش نامه نیوز ، امنیت موهبت بزرگی است. اینکه با خیال راحت و به دور از تنش هر روز در خیابان‌های شهر گام برمی‌داریم بیشتر از آنچه که فکر می‌کردیم اهمیت دارد. اینکه در فضای مجازی اخبار حملات تروریستی گوشه و کنار جهان را می‌خواندیم و ابراز تاسف می‌کردیم زیبا بود. آرامشی که تا امروز داشتیم و به امید خدا از فردا خواهیم داشت، نتیجه هوشیاری و تلاش مردان زیادی است.
حضور تروریسم و نا امنی در خاک یک کشور تبعات بسیاری دارد. به یاد بیاوریم صنعت قدرتمند گردشگری کشور همسایه، ترکیه را که در پی ایجاد ناامنی چگونه از بین رفت و نگاه کنیم به صنعت گردشگری در حال توسعه کشور عزیزمان. به یاد بیاوریم کوچه پس کوچه های زیبای حلب و دمشق را که امروز به ویرانه بدل شده‌اند و نگاه کنیم به کوچه‌های زیبای ایران‌مان. ایرانی که به تازگی یک انتخابات 40 میلیونی را پشت سر گذاشته است و جوهره واقعی دموکراسی به جهانیان نشان داده است باید بتواند در مقابل تحرکات کور دشمن متحد و بسیج شود. امروز دیگر اصولگرا و اصلاح‌طلب معنا ندارد. امروز همه ما دست در دست هم، شانه به شانه در یک جبهه خواهیم بود. اینجا ایران است. ایران من و تو. خواه فارسی زبان باشیم یا عرب زبان؛ لر باشیم، ترک یا کرد و بلوچ و گیلکی. امروز در مقابل دفاع از آرامش خود، خانواده، همسایه و کسانی که دوستشان داریم یا حتی هرگز نامی از آن‌ها نشنیده‌ایم با هم متحد هستیم. امروز دیگر صحبت بر سر به دست آوردن این مسند و آن منصب نیست؛ امروز کلام از ایران است. گرچه حافظان امنیت ایران زمین، از سرباز تا سردار، از بسیجی و سپاهی تا ارتشی و انتظامی همچون گذشته و حتی بیش از پیش، برای حفظ این آرامش تلاش می‌کنند اما برای حفاظت از این خاک، هرکدام از ما باید چشمی باشیم برای نیروهای امنیتی. ایران 80 میلیون چشم هوشیار و بینا می‌خواهد که هر لحظه جستجوگرانه آرامش ایران را پاسداری کنند.
اینجا ایران است. اینجا مردمانی دارد که هرکجا حرف از ایران اسلامی شد تمام قد می‌ایستند. ایرانمان را حفظ کنیم. ایران ایران است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com