مردم الهی تبار را فراموش نمی کنند همدان پیام
 
 
يكشنبه - 25 آذر 1397 - شماره 3362
 
امروز : دوشنبه ، 26 آذر 1397

Today : Mon, December 17, 2018
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * "1397،سال حمایت ازکالای ایرانی"
ورود کاربران


نمایشگاه چاپ تهران اذر97
آگهی جذب نیرویشرکتی
آگهی مزایده عمومی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  83039 تاریخ انتشار:  1396-08-11 - 05:45 تعداد بازدید:  279
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

مردم الهی تبار را فراموش نمی کنند

نویسنده : محمد سهرابی

یادداشت

 با انتصاب شاهرخی به عنوان معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان که اخیرا حکم او از سوی وزارت کشور صادر شده است، عملا مأموریت الهی تبار در این مسئولیت پایان پذیرفته و به زودی آیین تکریم و معارفه نیز برگزار خواهد شد تا مدیریت حوزه سیاسی استان به مدیری جدید سپرده شود.
سال 92 که نیکبخت به عنوان استاندار همدان از دولت تدبیر و امید حکم گرفت، در نخستین تغییر، الهی تبار را به عنوان معاون سیاسی و امنیتی خود معرفی کرد تا چهره کارکشته و سرد و گرم چشیده استان در جایگاه حساس ترین و مهمترین معاونت استان قرار گیرد.
الهی تبار که تلاش ها و خدمات او در مسئولیت های مختلف علاوه بر بهره مندی استان از نتایج خوب این تلاش ها، تجارب ارزنده ای نیز به دست آورده بود، در حدود 4 سال گذشته به خوبی توانست حوزه سیاسی استان را هدایت و مدبریت کند.
در این مدت همگان شاهد بودند که بسیاری از چالش ها با درایت و اقدام به موقع الهی تبار از فضای سیاسی استان دور شد و به جای آن نوعی آرامش همراه با تعامل در حوزه سیاسی را شاهد بودیم.
این روند هم در فضای سیاسی به نوعی حاکم بود و هم در حوزه رسانه ای نیز با نقش آفرینی الهی تبار شاهد حرکت های خوبی بودیم که فعال شدن کارگروه رسانه از جمله آنهاست.
اهتمام الهی تبار به بهره گیری از ظرفیت نهادها و تشکل های غیر دولتی و سمن ها در سطح استان از دیگر مواردی است که به عنوان یک نقطه روشن در عملکرد این مدیر توانمند قابل مشاهده است.
الهی تبار با  منش و رویکرد مدارا گونه و تعامل محور علاوه بر این که به  ایجاد فضای آرام در استان کمک نمود، به نوعی زمینه را برای حضور و مشارکت همگان و نقش آفرینی بخش های مختلف فراهم نمود و این به نوعی حرکت در جهت تحقق همت همگانی برای توسعه استان بود.
همراهی و همکاری خوب الهی تبار با استاندار به گونه ای بود که به جرأت می توان گفت نیکبخت به پشتوانه معاون سیاسی خود در هدایت حوزه سیاسی موفق بود. به بیان دیگر حضور الهی تبار باعث شد تا استاندار با اطمینان و آسودگی بیشتری به امور دیگر از جمله برنامه های اقتصادی به عنوان یکی از اولویت های اصلی خود بپردازد.
وجهه و جایگاه مردمی الهی تبار از دیگر نقاط مثبت اوست که البته از عوامل موفقیت او نیز به حساب می آید.
الهی تبار با تکیه بر این سرمایه ارزشمند توانست از بسیاری موانع  و مشکلات در حوزه سیاسی عبور و حتی به موفقیت های بزرگی دست یابد.
در بخش های اجتماعی، فرهنگی و امنیتی نیز  نقش محوری و مدیریت مثال زدنی الهی تبار باعث تحولاتی گردید که از چشم مردم و رسانه ها دور نماند. هرچند نباید از برخی مشکلات غافل شد، اما مهم آن است که او  با دلسوزی و تعهد خود هر آنچه در توان داشت برای حوزه های مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی استان گذاشت و در این را خستگی ناپذیر بود.
الهی تبار اکنون با کارنامه ای درخشان و موفق، به پایان مسئولیت خود در معاونت سیاسی و امنیتی استان نزدیک شده و به زودی این مسئولیت به شاهرخی سپرده خواهد شد.
بدون تردید این کارنامه موفق و تجارب ارزنده الهی تبار می تواند مورد استفاده و بهره معاون سیاسی و  امنیتی جدید قرار گیرد.
از طرفی شایستگی ها و توانمندی الهی تبار، این انتظار را به وجود آورده که از چنین نیروی ارزشمندی که حقیقتا سرمایه ای گرانبها برای استان و حتی کشور محسوب می شود، در مسئولیت های بالا تر استفاده شود.
نکته مهم تر اما روابط خوب و صمیمانه الهی تبار با مردم خوب استان است که بیشتر ناشی از رفتار و منش او بعلاوه اقدامات شایسته ای است که در مسئولیت های مختلف انجام داده است. از این جهت مردم استان خدمات شایسته و تلاش های ارزنده الهی تبار را هیچگاه فراموش نخواهند کرد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com