زیرمجموعه ناهماهنگ یا هماهنگ استاندار؟! همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 7 آبان 1399 - شماره 3885
 
امروز : پنجشنبه ، 8 آبان 1399

Today : Thu, October 29, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
logo-samandehi
 
کد مطلب:  108924 تاریخ انتشار:  1399-03-11 - 09:13 تعداد بازدید:  91
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

زیرمجموعه ناهماهنگ یا هماهنگ استاندار؟!

یادداشت


 انتقاد استاندار از مدیریت شهری در نشست با گروهی فرهنگی باز هم دوامی نداشت و خیلی فوری این بار توسط مشاور تازه‌منصوب وی که مدیر روابط عمومی نیز هست، تکذیب شد.
پیش از این و پس از مصاحبه استاندار با شبکه استانی و گلایه از عملکرد شهرداری در مقابله با کرونا، این فرماندار همدان بود که با حضور در شورای اداری شهرداری از عملکرد شهردار در مقابله با کرونا انتقاد کرد تا عملی سخنان استاندار را تکذیب کرده باشد.
این روند تکذیب ادامه یافت تا در شورای برنامه‌ریزی استاندار از صوفی و عملکرد وی قدردانی کند و عملکرد وی را بین شهرداران استان برتر اعلام کند.
به‌نظر می‌رسید با این قدردانی، دیگر مباحث بین استاندار و مدیریت شهری که پیش از این در رفتن و ماندن عضوی از شورای شهر، حسابی چالشی شده بود، پایان یابد اما اظهارات استاندار در نشست اخیر بار دیگر از علاقه استاندار به انتقاد از مدیریت شهری که به تعبیر برخی برای توجه افکار عمومی به آن و فرار از پاسخگویی به مطالبات انجام شده، پرده برداشت.
اما این بار انتقادات روشن‌تر از آن است که با تکذیب مشاوری پایان یابد و به‌نظر از فرماندار هم اقدام عملی برای پایان دادن به این حاشیه نباید انتظار داشت و قدردانی هم دیگر جایی ندارد.
اینکه در یک هماهنگی یا ناهماهنگی این انتقادات و تکذیب‌ها و قدردانی‌ها انجام می‌شود، اهمیت چندانی ندارد اما قطعا این رفتار بر رفتار شورای شهر تأثیر داشته و می‌توان گفت انتقاد اولیه استاندار چراغ سبز پرسش 3 عضو از شهردار بوده که یک ماه از وقت شهر را گرفته و هنوز به نتیجه نرسیده است!
اگر این را بپذیریم، انتقاد اخیر چراغ سبزی دیگر برای ادامه این روند و درگیری بیشتر شورا با حاشیه است، حاشیه‌ای که در آن مطالبات به سمت شهرداری و شورا سوق پیدا خواهد کرد و دستان خالی مسئولان دیگر به‌ویژه دولتی‌ها در حوزه مدیریت شهری و دیگر حوزه‌ها پنهان خواهد ماند.
در این فضا انتظار می‌رود از سوی شورای‌شهری‌ها، نه انتقاد باور شود و نه تکذیب و قدردانی که هر اقدامی تاکنون تنها حاشیه به‌دنبال خود داشته و دارد و برای مدیریت شهری همدان از هر سمی بدتر است.
 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com