2018 را تخصصي کنيد همدان پیام
 
 
سه شنبه - 2 بهمن 1397 - شماره 3395
 
امروز : چهارشنبه ، 3 بهمن 1397

Today : Tue, January 22, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * "1397،سال حمایت ازکالای ایرانی"
ورود کاربران


نمایشگاه شیراز97
logo-samandehi
 
کد مطلب:  84299 تاریخ انتشار:  1397-02-23 - 05:45 تعداد بازدید:  149
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

2018 را تخصصي کنيد

یادداشت

در مدت زمان باقی مانده تا رویداد بین المللی همدان 2018 بحث تمهید مقدمات و فراهم نمودن زمینه ها و بسترهای لازم برای آن همچنان مطرح است و با اینکه فعالیت هایی در قالب کمیته های تخصصی صورت گرفته است، اما شرایط آنچنان که انتظار می رفت، برای این رویداد تاریخی مهیا نشده است.
جای بسی تأمل است که هنوز هم مباحثی در خصوص اعتبار مالی همدان 2018 مطرح است؛ به گونه ای که در بحث پولی نوعی سردرگمی دیده می شود.
از طرفی هنوز گزارش مبسوطی از اقدامات و فعالیت های دبیرخانه و کارشناسان مرتبط با این رویداد در فضای رسانه ای ارائه نشده که این خود نشان می دهد در بحث استفاده از ظرفیت رسانه های استانی، ملی و حتی بین المللی نیز با مشکلاتی مواحه هستیم؛ این در حالی است که اهمیت چنین رویداد بزرگی در سطح بین المللی می طلبد که از این ظرفیت رسانه ها به درستی استفاده شود.
اخیرا هم تصمیمی گرفته شده مبنی بر اینکه از اسپانسرهای مختلف در رویداد همدان 2018  استفاده خواهد شد. تصمیمی که در عین اهمیت آن، باید برخی جوانب نیز مورد توجه قرار گیرد.
از جمله اینکه  بهتر است هرکس در تخصص خودش کار کند و برای چنین رویداد بزرگی دستگاهها و اسپانسرهایی بیایند که تخصصی کار کنند و یا حداقل توانایی و اطلاعات اولیه را داشته باشند.
برای نمونه ورود بانک کشاورزی به چنین رویدادی با توجه به حوزه کاری این بانک، قدری تأمل برانگیز است.
در اینجا بدون اینکه بخواهیم خدمات و تلاش های صورت گرفته در بانک کشاورزی را نادیده بگیریم، باید توجه داشت که این بانک در شرایط اقتصادی فعلی جامعه و به ویژه بحث حمایت از تولید و ... بهتر است به جای ورود به حوزه گردشگری به مشکلات کشاورزان بپردازد.
اتفاقا بانک هایی مانند بانک  شهر و گردشگری که به نوعی مرتبط با چنین رویدادی هستند، بهتر می توانند کمک و حمایت لازم را از آن نمایند و برای حضور در آن اولویت دارند.
با توجه به شأن گردشگری و اهمیت رویداد گردشگری همدان 2018 که در سطح بین المللی برگزار می شود،  ایجاب می کند که کسانی به این حوزه وارد شوند که بتوانند نقش خود را به خوبی ایفا نمایند و گرنه نه تنها احتمال بروز مشکلاتی هست، بلکه چه بسا شائبه بهره برداری تبلیغاتی از نام همدان 2018 نیز به وجود آید.
این مسائل بعلاوه مشکلات و نگرانی های دیگر باعث شده که دغدغه ها در خصوص رویداد همدان 2018 افزایش یابد.
بی جهت نیست که خیلی از دلسوزان استان ابراز بدارند که همدان 2018 به نوعی رها شده است و یا اقدامات و حرکت ها به گونه ای بوده که به نظر می رسد مقدمات و شرایط لازم برای برگزاری آبرومندانه و نتیجه بخش همدان 2018  آنطور که انتظار می رفت فراهم نگردیده است و گویا ما این رویداد بزرگ را دست‌کم گرفته‌ایم.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com