1399-05-031399-05-13bool(false) تغییر مدیران و ضرورتی به نام مصلحت عمومی همدان پیام
 
 
دوشنبه - 13 مرداد 1399 - شماره 3818
 
امروز : دوشنبه ، 13 مرداد 1399

Today : Mon, August 3, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  59104 تاریخ انتشار:  1394-03-05 - 05:45 تعداد بازدید:  2457
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

تغییر مدیران و ضرورتی به نام مصلحت عمومی

سرمقاله

با معرفی سرپرست فرمانداری نهاوند و رئیس جدید یکی از دانشگاه‌های استان، دور جدید تغییرات در سطح مدیران استان که پیش از این اخبار آن در فضای رسانه‌ای استان منعکس شده بود و حتی استاندار همدان نیز در نشست اخیر خود با اصحاب رسانه بر آن صحه گذاشته بود، کلید خورد تا بدین ترتیب شاهد دور جدیدی از تغییرات و جابجایی‌ها در میان مدیران استانی و شهرستانی باشیم که ظاهراً با هدف هماهنگ کردن بیش از پیش مدیران و البته اطمینان از همراهی آنها در برنامه‌های دولت تدبیر و امید صورت می‌گیرد.
البته این تغییرات محدود به استان همدان نیست و در سایر استان‌ها و حتی در سطح ملی نیز بحث آن مطرح شده و به‌رغم تکذیب‌ها و بعضاً سکوت در قبال آن، امروزه به عنوان یک واقعیت مطرح است.
 آنچه در این راستا بیش از هر چیز مورد توجه و تأکید قرار گرفته، مباحثی چون اهمیت برنامه‌های دولت و نقش مدیران در اجرای آنها، تحقق اهداف و بعضاً وعده‌ها و شعارهای دولت اعتدال‌گرا و مصالح مردم است که اتفاقاً همه این مباحث در استان همدان و از زبان استاندار به صورت کم و بیش مطرح شده است.
از این جهت می‌توان گفت كه نفس تغییرات و جابجایی‌ها تا حدود زیادی طبیعی بوده و به لحاظ ایجاد تحرک بیشتر در بدنه اجرایی کشور و به‌تبع آن استان و همراهی و هماهنگی بیش از پیش دولتمردان با هدف تحقق اهداف دولت در حوزه‌های گوناگون، ضرورتی اجتناب‌ناپذیر به حساب می‌آید.
 نکته قابل توجه در این زمینه نزدیک شدن به 2 سالگی فعالیت دولت تدبیر و امید است که چه بسا ایجاب می‌کند با توجه به تجربه 2 سال گذشته و بررسی نقاط قوت و ضعف مدیران به‌ویژه میزان نقش‌آفرینی آنها در عرصه اجرایی، اینگونه تغییرات صورت گیرد تا روند اجرای برنامه‌ها در 2 سال آتی با قوت بیشتری دنبال شود.
علاوه بر اینها در فضای رسانه‌ای و سیاسی بحث‌های دیگری نیز در خصوص تغییرات مزبور مطرح شده که عمده آنها به شرایط استان، بحث انتخابات و مانند آنها مربوط می‌شود. اما آنچه بیش از هر چیز اهمیت دارد، آثار و نتایج اینگونه تغییرات برای استان است که مردم انتظار آن را دارند. کمااینکه مدیر ارشد استان نیز مصالح مردم را مبنا و عامل اصلی جابجایی‌ها دانسته است. از این‌رو انتظار می‌رود پس از این تغییرات شاهد نوعی تحرک در استان و سرعت گرفتن روند اجرایی برنامه‌هایی باشیم که به توسعه استان کمک كند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com