1399-05-091399-05-19bool(false) بهترین رئیس هیأت را داریم! همدان پیام
 
 
يكشنبه - 19 مرداد 1399 - شماره 3822
 
امروز : يكشنبه ، 19 مرداد 1399

Today : Sun, August 9, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  48355 تاریخ انتشار:  1393-05-06 - 05:00 تعداد بازدید:  1878
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

پاسخ دبیر هیأت بسکتبال نهاوند به نقد منتقدان
بهترین رئیس هیأت را داریم!

سرمقاله

همدان‌پیام: وضعیت بسکتبال در نهاوند مدتی است به محل نقد منتقدان هیأت بسکتبال و در رأس آن رئیس هیأت نهاوند تبديل شده است. منتقدان وضعیت موجود بسکتبال در این شهرستان را بسیار بد می‌دانند و مثال بارز آن را نزول کیفیت و مقام نهاوند در استان همدان می‌دانند.
نداشتن توپ و زمین استاندارد نیز از دیگر نقدهای ورزشکاران و مربیان به رئیس هیأت بسکتبال نهاوند بود. حالا اما، گفتگوی منتقدان رئیس با همدان‌پیام، هیأت را به پاسخگویی واداشت.
دبیر هیأت بسکتبال نهاوند با رد سخنان منتقدان گفت: امکانات هیأت بسکتبال نهاوند بسیار عالی است. ما سه وقت تمرین در سالن عباد داریم و همچنین بیشترین توپ و امکانات را در اختیار ورزشکاران قرار داده‌ایم.
محمدرضا عراقی ادامه داد: از همه اینها مهمتر این است که ما به صورت رایگان بچه‌ها را تمرین می‌دهیم و هیچ شهریه‌ای در هیچ رده سنی از بسکتبالیست‌های نهاوند دریافت نمی‌شود که تمام اینها جز با تلاش رئیس هیأت بسکتبال نهاوند به دست نیامده است.
وی درباره انتقادات به رئیس هیأت نیز گفت: نهاوند بهترین رئیس هیأت را دارد؛ چراکه وی فرد مورد تأیید تمام مردم شهر است و خود نیز از پیشکسوتان بسکتبال نهاوند است.
عراقی درباره اقدامات رزاقی افزود: مشکلات مالی هیأت بسکتبال نهاوند با تلاش‌های رزاقی به کمترین حد خود رسیده است و خود نیز در تمام مراسم‌ها و بیشتر تمرینات حضور دارد.
دبیر هیأت بسکتبال نهاوند اظهار كرد: بعضی که فقط انتقاد می‌کنند و حرف می‌زنند، یک‌بار هم که شده راهکار دهند. عراقی گفت: در زمان ریاست رزاقی در رده بزرگسالان قهرمان استان شدیم که در تاریخ بسکتبال نهاوند بی‌نظیر بوده است.
بزرگترین همایش تجلیل از پیشکسوتان که در سایت فدراسیون به عنوان یکی از بهترین حرکت‌های بسکتبال در منطقه درج شده است، توسط هیأت برگزار شد.
وی با بیان اینکه همه این اتفاقات فقط با حضور احسان رزاقی در رأس هیأت بسکتبال نهاوند به دست آمده است، افزود: این مرد برای بسکتبال نهاوند خیلی زحمت می‌کشد.
وی در پاسخ به سؤال خبرنگار همدان‌پیام مبنی بر مشکلات بسکتبال در نهاوند توضیح داد: نمی‌گوییم مشکلی نیست. همه هیأت‌ها مشکلات زیادی دارند. اما آنچه بعضی می‌گویند به هیچ‌وجه صحیح نیست. خط‌کشی زمین چند وقت پیش انجام شده است. تعمير حلقه بسکتبال هم نیاز به هزینه دارد که بزودی تعمیر می‌شود.
 تیم بزرگسالان ما هم در صورت برگزاری مسابقات استانی به طور قطع در آن شرکت خواهد کرد.
دبیر هیأت بسکتبال نهاوند ادامه داد: حضور رئیس هیأت در همه مسابقات و تمرین‌ها امری نشدنی است؛ چراکه او باید به دنبال رفع مشکلات باشد، پس وظیفه وي حضور دائمی نیست. حضور دائمی وظیفه مربیان است. وي هر وقت نیاز داشته‌ایم کنار تمرینات و بازیکنان بوده‌اند.
عراقی درباره وضعیت پیشکسوتان در نهاوند هم گفت: وضعیت آنها بسیار عالی است. آنها هر وقت بیایند ما از حضورشان استفاده کافی خواهیم برد. چند وقت پیش برای آنها مراسم تجلیل برگزار کردیم که در نوع خودش در کشور بی‌نظیر بود.
ما بزرگانی همچون زنده‌یاد رسول شهبازی، محمدحسین جلالوند، رضا حیدری، عباس شمس، مهدی شهبازی، اسماعیل رحمانی، حجت سیف و حمید چگینی در این شهر داریم که افتخارات زیادی آفریده‌اند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com