1399-08-291399-09-09bool(false) کارت‌های اعتباری خرید محدود است، منتظر نمانید همدان پیام
 
 
يكشنبه - 9 آذر 1399 - شماره 3911
 
امروز : يكشنبه ، 9 آذر 1399

Today : Sun, November 29, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


بوعلی هم #ماسک زد
بالا بردن ضریب هوشی کودکان
logo-samandehi
 
کد مطلب:  67730 تاریخ انتشار:  1394-11-05 - 05:45 تعداد بازدید:  2691
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

کارت‌های اعتباری خرید محدود است، منتظر نمانید

سرمقاله

  پس از هفته‌ها تغییرات نابهنگام در مسیر اجرای طرح کارت‌های اعتباری خرید کالای ایرانی که منجر به تعمیق کم سابقه رکود در بازار شد، سرانجام تولیدکنندگان لوازم خانگی برای اتخاذ تصمیم مناسب و نهایی، جلسه‌ای اضطراری تشکیل دادند.
رئیس هیأت مدیره انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی با تأکید بر تداوم همکاری با دولت در راستای اجرای طرح کارت اعتباری خرید کالای ایرانی، به منظور خروج از رکود، خواستار پایان یافتن انتظار بیهوده بخش غیر‌هدف در این طرح و اقدام برای خرید کالا شد.
به گزارش تسنیم، محمدرضا دیانی در ادامه به نامه‌نگاری‌های سرگشاده در این خصوص با مسئولان تراز اول کشور اشاره کرد و افزود: علی‌رغم بی‌مهری مسبوق به سابقه‌ای که در این طرح نیز به جریان تولید و تولیدکننده شد، امروز ما چون گذشته با تمام توان و امکانات در کنار دولت ایستاده‌ایم تا پاسخگوی نیازهای هموطنانمان باشیم و اجازه کوچکترین بهره‌برداری و اختلالی در فضای اقتصادی را به سنگ‌اندازان و جریان‌های وابسته به آنها در مافیای واردات نمی‌دهیم.
در ادامه وی به بودجه 4هزار و200 میلیارد تومانی تخصیص یافته به این طرح توسط بانک مرکزی اشاره و بیان کرد: با احتساب 6 میلیون تومان تسهیلاتی که در این طرح به هر فرد از جامعه هدف تخصیص یافته است، حتی با در نظر گرفتن امکان بازپرداخت که خود چالش دیگری است،حداکثر 700 هزار نفر از جامعه آماری میلیونی امکان بهره‌مندی از این تسهیلات را خواهند داشت. بنابراین تولیدکنندگان لوازم خانگی کشور با رصد و پایش فضا و امکان موجود، رسماً اعلام می‌دارند که سایر اقشار جامعه برای خرید خود بیش از این منتظر گشایش یا اتفاق خاصی در بازار نباشند، زیرا دیگر هیچ کارت و اعتباری برای خارج از جمعیت اعلام شده وجود ندارد.
رئیس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی در پایان گفت: اعتماد مردم به تولیدکنندگان بزرگترین سرمایه اجتماعی است و ما با تکیه بر این سرمایه اعلام می‌کنیم، همه شرایط بیانگر این نکته است که مردم از فرصت باقیمانده برای خرید با مناسب‌ترین قیمت ممکن استفاده کنند. بی‌شک این اقدام نه تنها به نفع مصرف‌کننده است، بلکه چرخش چرخ کارخانه‌ها را در پی داشته و از همه مهمتر مانع از تعطیلی خطوط تولید در روزهای پایانی سال می‌شود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com