1400-03-231400-04-02bool(false) بیست‌ودومین نمایشگاه مطبوعات در راه است همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 2 تير 1400 - شماره 4067
 
امروز : چهارشنبه ، 2 تير 1400

Today : Wed, June 23, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  74400 تاریخ انتشار:  1395-08-10 - 05:45 تعداد بازدید:  4699
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

3 روز دیگر تا آغاز مهمترین رویداد رسانه‌ای
بیست‌ودومین نمایشگاه مطبوعات در راه است

سرمقاله

بیست‌ودومین نمایشگاه مطبوعات در راه است و تنها 3 روز دیگر فرصت باقی است تا این رویداد مهم رسانه‌ای کشور آغاز به کار کند. در واپسین روزهایی که رسانه‌ها برای حضور در این نمایشگاه آماده می‌شوند روزنامه همدان پیام، هم در تکاپو است تا همچون سال‌های قبل در این نمایشگاه حضور پیدا کند.
بیست‌ودومین نمایشگاه مطبوعات ۱۴ تا ۲۱ آبان‌ماه در مصلی تهران با حضور مطبوعات، خبرگزاری‌ها، مؤسسات مطبوعاتی و سایت‌های خبری برگزار می‌شود. روزنامه همدان‌پیام برای دهمین سال از استان حضور در این نمایشگاه را که یکی از حیاتی‌ترین رویدادهای رسانه است تجربه خواهند کرد.
بر اساس فهرستی که از گروه‌بندی رسانه‌ها در بیست‌ودومین نمایشگاه مطبوعات منتشر شده است. بیشترین تعداد گروه‌های حاضر در بیست‌ودومین نمایشگاه مطبوعات به «سیاسی اقتصادی» با ۹۹، «آموزشی تخصصی» با ۹۸ و «فرهنگی هنری» با 82 رسانه اختصاص یافته است. همچنین بیشترین متراژ از گروه‌های رسانه‌ای حاضر در نمایشگاه مطبوعات امسال به گروه‌های «سیاسی اقتصادی» با متراژ هزار و ۷۲۸، «آموزشی تخصصی» با متراژ هزار و ۶۲۰، «عمومی خانواده» با متراژ هزار و ۳۴۴ و «فرهنگی هنری» با متراژ هزار و ۱۷۶ اختصاص یافته است؛ بدین ترتیب در بیست‌ودومین نمایشگاه مطبوعات گروه‌های «سیاسی اقتصادی» و «آموزشی تخصصی» از لحاظ تعداد گروه‌های حاضر و متراژ غرفه‌ها در صدر جدول هستند.
پس از تردیدها برای برگزاری نمایشگاه مطبوعات امسال در مصلی یا شهر آفتاب، در نهایت قرار شد همانند سال‌های گذشته نمایشگاه در مصلی و در 2 طبقه برپا شود؛ که بر اساس جدول اعلام شده، گروه‌های «ستاد کل نیروهای مسلح»، «سیاسی اقتصادی» و «نشریات دانشجویی» در نیم‌طبقه و سایر گروه‌ها در شبستان قرار گرفته‌اند.
کمیته اطلاع‌رسانی بیست‌ودومین نمایشگاه مطبوعات ضمن انتشار جدول «فهرست گروه‌های حاضر در نمایشگاه و محل استقرار»، نوشته است: «فهرست رسانه‌هایی که حضور خود در نمایشگاه مطبوعات را قطعی کردند همراه با گروه‌بندی، متراژ نهایی و محل استقرار آنها منتشر شد که بر این اساس، رسانه‌های گروه سیاسی- اقتصادی با هزار و ۷۲۸، گروه رسانه‌های آموزشی- تخصصی با هزار و ۶۲۰، مؤسسات مطبوعاتی با هزار و ۳۸۰ و رسانه‌های مربوط به گروه عمومی و خانواده با هزار و ۳۳۰ متر، بیشترین فضای نمایشگاه بیست‌ودوم را به خود اختصاص داده اند. همچنین مانند سال گذشته، منتخب نشریات دانشجویی وزارت علوم و دانشگاه آزاد، در کنار منتخبی از نشریات متعلق به ستاد کل نیروهای مسلح به صورت تجمیعی در نمایشگاه امسال حضور دارند.»
در بیست‌ودومین نمایشگاه مطبوعات بالغ بر ۸۰۰ رسانه امسال در قالب ۷۰۰ غرفه در نمایشگاه حضور خواهند داشت. امسال علاوه بر حضور مؤسسات مطبوعاتی که هر کدام با بیش از 3 رسانه در نمایشگاه حضور دارند، برای نخستین‌بار، به رسانه‌هایی که بنابه دلایل مختلف درخواست حضور در یک غرفه را داشتند، امکان ثبت‌نام داده شد و بسیاری از رسانه‌های ما امسال مهمان غرفه‌های یکدیگر هستند به طوری که در نمایشگاه امسال، غرفه‌هایی با حضور ۴ تا ۷ رسانه خواهیم داشت که به نام یک رسانه ثبت‌نام کردند.
رسانه‌های حاضر در نمایشگاه امسال برای برگزاری حدود ۲۰۰ نشست اعلام آمادگی کرده‌اند و دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها ۲۰ نشست تخصصی و کارگاه آموزشی برپا خواهد کرد.
همدان پیام در غرفه 140 بخش نشریات محلی میزبان بازدیدکنندگان است.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com