1400-03-231400-04-02bool(false) مؤسسه اعتباري كوثر مبتكر طرح‌هاي نوين بانكي همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 2 تير 1400 - شماره 4067
 
امروز : چهارشنبه ، 2 تير 1400

Today : Wed, June 23, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  50741 تاریخ انتشار:  1393-06-29 - 05:45 تعداد بازدید:  4107
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

مديرعامل مؤسسه مالي و اعتباري كوثر، در جمع خبرنگاران همدان مطرح كرد
مؤسسه اعتباري كوثر مبتكر طرح‌هاي نوين بانكي

نویسنده : محمد حسین نوری‌فر

سرمقاله

 مؤسسه مالي و اعتباري كوثر، مبتكر طرح‌هاي نوين بانكي مانند طرح فرهيختگان است.
به گزارش خبرنگار همدان‌پيام مديرعامل مؤسسه مالي و اعتباري كوثر، بعد از انجام آيين توديع و معارفه، مدير امور شعب اين مؤسسه در استان همدان در جمع خبرنگاران حاضر شد و مصاحبه‌اي با اصحاب رسانه همدان انجام داد.
در اين مصاحبه مطبوعاتي، مديرعامل مؤسسه مالي و اعتباري كوثر، معاون بازاريابي و مدير امور شعب استان همدان حضور داشتند.
عيسي رضايي، با بيان اينكه مؤسسه مالي و اعتباري كوثر فعاليت خود را از سال 1389 آغاز كرده است، اظهار كرد: از تيرماه سال 90 نخستين شعبه اين مؤسسه آغاز به كار كرد.
وي افزود: در حال حاضر مؤسسه مالي و اعتباري كوثر در سطح كشور 350 شعبه دارد كه بيش از دو هزار و 500 نفر پرسنل در آن مشغول هستند.
مديرعامل مؤسسه مالي و اعتباري كوثر، نيروي انساني را بهترين سرمايه اين مؤسسه برشمرد و تصريح كرد: پرسنل شاغل در مؤسسه مالي و اعتباري كوثر، داراي تحصيلات كارشناسي حسابداري، بانكداري، IT و مديريت هستند كه شرط معدل 14 نيز لحاظ مي‌شود اما، خانواده‌هاي شهدا شرط معدل را ندارند.
وي سرمايه اوليه اين مؤسسه را ،120 هزار ميليارد ريال دانست و تأكيد كرد: مؤسسه مالي و اعتباري كوثر با اقدامات بانكي مناسب توانسته است در مدت فعاليت خود، هفت بانك رسمي كشور را پشت سر بگذارد و مجوزهايي مانند شبكه شتاب را در بانكداري نوين با سرعت اخذ كرده كه در عرصه بانكداري اينگونه حركت سريع بي‌سابقه است.
رضايي از راه‌اندازي چك رمزدار يا بين بانكي در طول يك ماه آينده خبر داد و ابراز داشت: مؤسسه با پيگيري‌هاي انجام شده، تا پايان امسال با افزايش سرمايه و انجام مراحل در، صدد است  درخواست به بانک، انجام شود.
وي به چشم‌انداز مؤسسه مالي و اعتباري كوثر، تا سال 94 اشاره كرد و يادآور شد: در چشم‌انداز مؤسسه تا سال 94 تعريف شده كه جزو برترين بانك‌هاي خصوصي كشور باشيم.
وي اطلاع‌رسانی به مردم در راستای فعالیت بانک ها و یا موسسات مالی و اعتباری گامی در راستای توسعه اقتصادی عنوان کرد و افزود: امیدواریم که عملکرد موسسات مالی و اعتباری و از جمله موسسه مالی و اعتباری کوثر در راستای رونق اقتصادی و تولید در کشور و در استان همدان باشد.
رضايي دلیل سهم پايين استان همدان از اين مؤسسه را آشنا نبودن  اين مؤسسه در سطح استان برشمرد و عنوان كرد: يكي از طرح‌هاي ابتكاري و خوب اين مؤسسه طرح فرهيختگان است.
وي ادامه داد: در طرح فرهيختگان مهندسان، وكلا، رؤساي ادارات، قهرمانان بين‌المللي آقايان، قهرمانان داخلي بانوان، حافظان بين‌المللي قرآن براي آقايان و حافظان قرآن داخلي بانوان، جانبازان و آزادگان خدمات ويژه ارائه مي‌شود.
رضايي به طرح كوثر شش، اشاره كرد و گفت: در اين طرح تا سقف 50 ميليون تومان بر مبناي حساب گردش وارده با سود پنج درصدي تسهيلات ارائه مي‌شود.
مدیرعامل موسسه مالی و اعتباری کوثر گفت: سالانه ۱۰ میلیارد تومان وام ازدواج به اقشار هدف جامعه پرداخت می‌شود که امیدواریم امسال هم بتوانیم این مبلغ را پرداخت کنیم.
وي اضافه كرد: از اول مهرماه هر دختري كه متولد شودو نام او را كوثر بگذارند يك حساب دو ميليون ريالي به نام، در مؤسسه مالي و اعتباري كوثر افتتاح مي‌شود.
مديرعامل مؤسسه مالي و اعتباري كوثر در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به پرداخت تسهيلات پنج ميليون توماني بدون كارمزد تصريح كرد: در راستاي تحقق فرامين مقام معظم رهبري در خصوص ،حمايت از توليد، قراردادي با صندوق حمايت و ضمانت صنايع كوچك براي پرداخت تا سقف يك ميليارد تومان تسهيلات منعقد شده است.
رضایی از باز گشایی شماره حساب 110110 خبر داد و گفت: این شماره حساب در راستای کمک به بازسازی عتبات و عالیات بوده و افراد می توانند در راستای کمک به بازسازی عتبات و عالیات هدایای نقدی خود را به این شماره حساب واریز کنند.
رضايي جامعه هدف اين مؤسسه را نيروهاي مسلح دانست و تأكيد كرد: مؤسسه مالي و اعتباري كوثر، داراي 500 هزار سهامدار خرد از بين بازنشستگان نيروهاي مسلح است.
وي افزود: براي اينكه بتوانيم مؤسسه را به بانك تبديل كنيم سرمايه مؤسسه را از 300 به 600 هزار ميليارد ريال ارتقا مي‌دهيم. مديرعامل مؤسسه مالي و اعتباري كوثر ادامه داد: تسهيلات قرض‌الحسنه بدون كارمزد در واقع اشاعه هنر و فرهنگ اسلامي در راستاي انجام قرض‌الحسنه مي‌باشد.
وی با بیان اینکه اجرای خدمات مختلف الکترونیکی در شبکه بانکی باید عملیاتی شود، عنوان داشت: بانک‌ها باید بتوانند روزانه به سپرده‌گذاران سود پرداخت کنند و وجود خطوط یکپارچه الکترونیکی در استفاده به‌ لحظه افراد حائز اهمیت است.
رضایی با بیان اینکه استان همدان ظرفیت خوبی برای گسترش شعب و فعالیت‌های موسسه اعتباری کوثر دارد، ابراز داشت: در استان همدان 4 شعبه که مجوز دریافت کرده اند درحال راه‌اندازی هستند و شهرستان‌های ملایر و نهاوند هم در دستور کار قرار دارند.
 مشتري‌محوري اولويت مؤسسه اعتباري كوثر است
همدان‌پیام: همچنين مدير امور شعب مؤسسه مالي و اعتباري كوثر استان همدان با اشاره به تجربه چند ساله خود در امر بانكداري گفت: اميدوارم به همت و تلاش كاركنان مؤسسه و تعامل با تمامي سازمان‌ها، ادارات و نهادهاي دولتي مؤسسه كوثر در استان به جايگاه اصلي خود برسد.
محمد محققي افزود: ان‌شاءا... مؤسسه كوثر سهم قابل قبولي در بحث مالي همدان خواهد داشت و بر اين باوريم كه آينده از آن ماست.
وي  در ادامه افزود: در راستاي تكريم و حفظ مشتري و ارتباط دائم به شكل‌هاي مختلف ضروري است و اين ارتباط مي‌تواند از طريق شعبه و يا هر يك از كاركنان شعبه صورت گيرد.
مدير امور شعب مؤسسه مالي و اعتباري كوثر، استان همدان بانكي كه بتواند رضايت مشتري را تأمين كند موفق دانست و بيان كرد: جلب اعتماد و اطمينان به وسيله مؤسسه مالي و اعتباري كوثر امري ضروري است.
وي اضافه كرد: مسأله مشتري‌محوري بايد بر اساس يك اصل اوليه و اساسي باشد و همه چيز از مشتري شروع و به مشتري ختم مي‌شود و اين تفكر به يك فرهنگ در مؤسسه مالي و اعتباري كوثر تبديل مي‌شود.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com