1400-03-231400-04-02bool(false) خدمات نوین بانکی با مؤسسه اعتباری آرمان همدان پیام
 
 
چهارشنبه - 2 تير 1400 - شماره 4067
 
امروز : چهارشنبه ، 2 تير 1400

Today : Wed, June 23, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  73448 تاریخ انتشار:  1395-06-18 - 05:45 تعداد بازدید:  3591
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

خدمات نوین بانکی با مؤسسه اعتباری آرمان

نویسنده : محمد‌حسین نوری فر

سرمقاله

 محمد‌حسین نوری فر- مؤسسه اعتباری آرمان می‌تواند یکی از محوری‌ترین مؤسسات مالی در جهت اعتلای خدمات نوین بانکی به مردم باشد.
مدیر مؤسسه اعتباری آرمان (تعاونی اعتبار وحدت) در همدان در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: مؤسسه اعتباری آرمان به همت دکتر دولتشاهی در سال 89 در لرستان آغاز به کار کرد و این مؤسسه امروز یکی از مؤسسات خوشنام محسوب می‌شود و همه خدمات بانکی را داراست .
 داریوش جعفری‌جوزانی تأکید کرد: کاری که دولتشاهی انجام داده، باید دیده شود. باید وی مورد قدردانی و توجه قرار بگیرند تا سایر دوستان فعال در عرصه اقتصاد نیز چنین گرایشی پیدا کنند.
به گزارش همدان پیام، وی گفت: ما در جامعه‌مان از این چهره‌های خدمتگزار که منتظر فرصتی برای خدمت به مردم هستند، کم نداریم و فقط کافی است ساختار اقتصادی کشور را به گونه‌ای تنظیم کنیم که امکان خدمت به این دوستان داده شود.
جعفری جوزانی در ادامه به اجرای اقتصاد مقاومتی تأکید کرد و افزود: ما در تمامی حرکت‌ها باید نگاه‌مان به مقام معظم رهبری باشد و با اتکا به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و با تغییر ساختار اقتصادی کشور و بهره‌گیری از متخصصان و استفاده از روش‌های اسلامی در راه مردمی کردن اقتصاد، از ایستگاه سوم هم به سلامت عبور کنیم.
وی در ادامه گفت: تعاونی اعتبار وحدت (آرمان) یکی از موفق‌ترین مؤسسات فعال کشور بوده و در روزگاری که بسیاری از مؤسسات و تعاونی‌های اعتباری بلاتکلیف، دچار مشکل شده بودند سپرده‌گذاران این تعاونی هیچ مشکلی نداشتند. وحدت در زمان ایجاد مشکلات تعاونی‌ها حتی یک شکایت از سوی سپرده‌گذاران را تجربه نکرده و این نشان از اعتماد سپرده‌گذاران وحدت به مسئولان آن دارد.
مدیر مؤسسه اعتباری آرمان (تعاونی اعتبار وحدت) در همدان بیان کرد: «تعاونی وحدت» قریب به 150 شعبه در سراسر کشور دارد. و بیش از 3 هزار نفر از این مجموعه ارتزاق می‌کنند.
وی افزود: امروز مفتخرم که بگویم مؤسسه ما در طول فعالیت 5 ساله خود، یک مجموعه فرهنگی، ارزشی، ورزشی، اجتماعی و اقتصادی بوده و ما به موازات فعالیت در عرصه اقتصاد، خدمت به قشرهای مختلف جامعه از طریق ارائه تسهیلات، و در فعالیت‌های اجتماعی و عام‌المنفعه نیز قدم‌هایی را برداشته و ان‌شاء‌ا... با کسب مجوز نهایی در جهت رشد و توسعه اقتصادی استان همراه مسئولان خواهیم بود.
جعفری‌جوزانی بیان کرد: هدف ما در مؤسسه مالی و اعتباری آرمان فقط کسب درآمد نیست و درست به همین دلیل اصرار دارم بگویم ما یک مؤسسه اجتماعی و اقتصادی هستیم. ما می‌‌خواهیم در چرخه اقتصاد کشور سهم داشته باشیم و باری از روی دوش مردم و مسئولان برداریم.
وی در خصوص شایعه توقیف تعاونی اعتباری وحدت به دلیل تخلفات بانکی گفت: این یک اشتباه سهوی از سوی کارشناسان نظارت بر بانک‌ها و مؤسسات اعتباری بانک مرکزی بوده است و خوشبختانه تعاونی وحدت هیچگونه مشکلی برای ادامه فعالیت نداشته و ندارد. که این موضوع از طریق رده‌های مافوق پیگیری شد و بر همین اساس اصلاحیه‌ای از سوی مدیریت کل نظارت بر بانک‌ها و مؤسسات اعتباری بانک مرکزی در ابلاغیه شماره 192136/95 مورخ 16/06/95 مبنی بر همکاری بانک‌ها نسبت به ارائه خدمات بانکی به مؤسسه آرمان (تعاونی اعتبار وحدت) صادر شد.
جعفری جوزانی در خصوص ادغام این مؤسسه با مؤسسه اعتباری توسعه افزود: تفاهم‌نامه اجرای عملیات ادغام این دو مؤسسه و تعاونی در ماه نخست سال ۹۵ بین مدیران و سهامداران عمده دو طرف امضا شده است و این موضوع نیز در جلسه شورای پول و اعتبار مورد بررسی قرار گرفته است.
وی گفت: ادغام «وحدت» و «توسعه» یکی از اقدامات قابل تحسین بانک مرکزی برای ساماندهی مؤسسات اعتباری است و قطعاً اجرای دور جدید ساماندهی مؤسسات و تعاونی‌های اعتباری می‌تواند مورد استقبال سپرده‌گذاران قرار گیرد.
جعفری جوزانی افزود: مؤسسه اعتباری آرمان (تعاونی وحدت) با نام جدید، با نزدیک شدن به اتمام کارهای عمده اداری خود راه چندانی برای دریافت مجوز ندارد و بزودی شاهد تولد این مؤسسه اعتباری در شبکه بانکی خواهیم بود.
مدیر مؤسسه اعتباری آرمان در همدان بیان کرد: تعاونی وحدت با ادغام مؤسسه توسعه در چارچوب فرایند ساماندهی بازار غیر متشکل پولی و پس از طی مراحل قانونی، در حال دریافت مجوز فعالیت خود از بانک مرکزی است و بزودی این تعاونی در فهرست مؤسسات اعتباری مجاز قرار می‌گیرد.
وی افزود: تعاونی وحدت با ادغام جدید می‌تواند بر اساس اساسنامه مصوب خود و در چارچوب قانون پولی و بانکی کشور، قانون عملیات بانکی بدون‌ ربا، مصوبات شورای پول‌ و اعتبار، دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های صادره از سوی بانک مرکزی و سایر قوانین و مقررات ذی‌ربط، به عملیات مجاز بانکی مبادرت کند.
جعفری جوزانی گفت: امیدواریم مؤسسه اعتباری آرمان که با نامی جدید وارد عرصه بانکداری می‌شود بتواند با کمک سهام‌داران و سپرده‌گذاران در راه رسیدن به اهداف نظام پولی و مالی که بانک مرکزی تعیین کرده گام بردارد.”
وی افزود: تعاونی اعتباری وحدت می‌تواند یکی از محوری‌ترین مؤسسات مالی در جهت اعتلای خدمات نوین بانکی به مردم باشد و امیدواریم بتوانیم پاسخ محبت‌های مشتری‌های فعلی و آینده را با ارائه بهترین خدمات به بهترین شکل بدهیم.
جعفری جوزانی با اشاره به برنامه‌های آینده این تعاونی گفت: قطعاً تأیید بانک مرکزی سرعت رشد و توسعه و تحول در تعاونی وحدت دوچندان می‌شود و با خدمات متنوع بانکی اعتماد سپرده‌گذاران ما بیش از پیش خواهد بود. تعاونی اعتباری وحدت محل سرمایه‌گذاری، سپرده‌گذارانی خواهد بود که خواهان بیشترین خدمات با کمترین هزینه هستند.
مدیر مؤسسه اعتباری آرمان در همدان بیان کرد: در حال حاضر 5 شعبه در شهرستان‌های نهاوند، همدان و ملایر با اشتغالزایی بیش از 50 نفر فعالیت می‌کنند که یکی از برنامه‌های آتی مؤسسه افزایش این تعداد به 20 شعبه در استان همدان با جابه‌جایی کد از دیگر شهرستان‌ها و استان‌ها به استان همدان صورت می‌گیرد.
وی با اشاره به اینکه این مؤسسه محدودیت در پرداخت تسهیلات ندارد افزود: طرح گنجینه و باران از طرح‌های برتر این مؤسسه هستند که متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به شعب این مؤسسه مراجعه کنند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com