آتش سوزی در کارخانه تولید کاغذ ملایر همدان پیام
 
 
پنجشنبه - 25 شهريور 1400 - شماره 4129
 
امروز : جمعه ، 26 شهريور 1400

Today : Fri, September 17, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  109030 تاریخ انتشار:  1399-03-13 - 14:43 تعداد بازدید:  1558
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

آتش سوزی در کارخانه تولید کاغذ ملایر

سرمقاله

 در کارخانه تولید کاغذ در محور ابتدای ملایر- اراک حریق صورت گرفت.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر با اعلام این خبر گفت: طی تماس تلفنی یکی از شهروندان با سامانه ۱۲۵ رخ دادن حریق در یکی از کارخانه های تولید کاغذ در حوالی حاشیه شهر ملایر گزارش شد.

به گزارش ایسنا، حسین روستائی افزود: با توجه به حساسیت حادثه، به محض اطلاع سریعاً دو دستگاه خودروی سنگین با تجهیزات کامل همراه نیروهای آتش نشان به محل اعلامی اعزام شد و آتش نشانان به محض رسیدن با رعایت اصول ایمنی وارد عمل شدند.

وی با بیان اینکه مشاهده شد در انبار کارخانه به علت تجمع و دپو کردن کاغذ و کارتن مستعمل حریق ایجاد شده است، اظهار کرد: با تشکیل سه تیم و استقرار هر تیم در جبهه های اطراف حریق، آتش اطفاء و مهار شد.

وی افزود: به علت حجم زیاد شعله و حریق از مرکز تقاضای نیروی کمکی شد که با رسیدن و ملحق شدن خودروی سوم در عملیات موفق شدند نسبت به سردسازی منطقه فوق اقدام و حریق را به طور کامل اطفاء کنند.

سرپرست سازمان آتش نشانی ملایر با بیان اینکه علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: در این حادثه خوشبختانه به کسی آسیب جانی نرسیده و فقط طی گفته مالک تقریباً حدود ۵۰ تن از کارتن های مستعمل مورد حریق قرار گرفته و از بین رفته است.

وی در بخش دیگری با اشاره به گرم شدن هوا، نسبت به جمع آوری و آتش زدن خار و خاشاک توسط شهروندان هشدار داد و یادآور شد: در بعضی مواقع شهروندان به بهانه پاکسازی محیط، به آتش زدن خار و خاشاک موجود در محیط شهری و حاشیه شهری اقدام می کنند.

روستائی خاطرنشان کرد: در طول روزهای گذشته در پی اعلام شهروندان به سامانه ۱۲۵ مبنی بر وجود حریق در مکان های مختلف شهر رخ داد که به محض رسیدن مشاهده شد علت آتش سوزی جمع آوری مقدار زیاد خار و خاشاک درون شهری و محیط حاشیه شهر بوده که تبدیل به حریق گسترده شده است.

وی گفت: همین عامل علاوه بر آلوده کردن محیط زیست، باعث سرایت حریق به منازل و اماکن مسکونی و تجاری در حوالی بروز حریق شده و متحمل خسارت های سنگین و جبران ناپذیری می شود بنابراین شهروندان توجه داشته باشند که از آتش زدن خار و خاشاک به طور جدی خودداری کنند.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

اخبار مرتبط
 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com