شرایط در ماه رمضان هم اینگونه باشد اجتماعاتی نخواهیم داشت همدان پیام
 
 
يكشنبه - 15 تير 1399 - شماره 3793
 
امروز : دوشنبه ، 16 تير 1399

Today : Mon, July 6, 2020
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1399؛سال جهش تولید
ورود کاربران


چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی
logo-samandehi
 
کد مطلب:  107399 تاریخ انتشار:  1399-01-25 - 08:36 تعداد بازدید:  59
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

روحانی:
شرایط در ماه رمضان هم اینگونه باشد اجتماعاتی نخواهیم داشت

داخلی


 اگر شرایط کشور در ماه رمضان به‌همین صورت باشد که حالا داریم دیگر اجتماعاتی نخواهیم داشت و در این زمینه صداوسیما باید این خلأ را پر کند. اگر تغییری در این زمینه ایجاد شد البته اطلاع‌رسانی می‌شود اما وزارت بهداشت برای خود دستورالعمل‌هایی دارد که باید رعایت شود.
به گزارش ایسنا، رئیس‌جمهور در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا، گفت: با پروتکل‌ها این کار هم در زمان مناسب انجام خواهد شد. همه وسایل نقلیه عمومی باید در آغاز و پایان کار ضدعفونی‌ شوند، در شهرها هم باید راننده‌ها از دستکش و ماسک استفاده کنند و مسافران هم باید به اندازه صندلی‌ها سوار شوند نه بیشتر از آن و این کاری است که انجام خواهد شد.
حسن روحانی با بیان اینکه وزارت بهداشت اگر همه آمارها و ارقام نزولی نباشد همچنان نگرانی خواهد داشت، گفت: این اصل کار آنان است و کارشناسان بهداشتی حق دارند تا زمانی که به نقطه مطلوب نرسیدیم و آمارها همگی نزولی نشده است، نگران باشند و سخت‌گیری‌ها ادامه داشته باشد.
وی افزود: با بیان اینکه زمانی‌که ما هیچ الزام و اجبار و سخت‌گیری نداشتیم با زمانی‌که این کارها را انجام دادیم تفاوت عمیقی در رفتار مردم ندیدیم، گفت: در این زمینه آماری ارائه شد که نشان می‌داد در این 2 بازه زمانی مردم رفتارهای مشابهی داشته‌اند و این نشان می‌دهد که آنچه با زبان به مردم ما گفته می‌شود را رعایت می‌کنند و در این زمینه نیاز به بگیروببند نیست، این نشان از فرهنگ بالای مردم ما دارد و آمار ارائه‌شده در این زمینه واقعاً خوب و قابل توجه بود.
رئیس جمهور با اشاره به مصوبه دولت در زمینه رفت‌وآمدهای بین‌شهری در درون استان‌ها گفت: برخی فرمانداران که تردد بین شهرستان‌ها در درون استان‌ها را تاکنون ممنوع کرده بودند از امروز تردد بین شهرستان‌ها در استان‌ها آزاد است و نیروی انتظامی و بسیج نیز به این مصوبه توجه دارند. تردد بین استان‌ها هم که در حال‌حاضر ممنوع است از آغاز اردیبهشت آزاد می‌شود.
روحانی اظهار کرد: موفقیت خوب این روزها آنجایی است که حقوق‌دانان، وزارت خارجه و بانک مرکزی توانستند پول بلوکه شده ما در لوکزامبورگ را پس بگیرند. آمریکایی‌ها ظلم عظیمی به ما می‌کنند وام می‌خواهیم بگیریم کارشکنی می‌کنند؛ با اینکه خودشان گرفتار این ویروس هستند و از مشکلات ما به‌خوبی خبر دارند اما هر روز بر فشارهای خود می‌افزایند و این کار غیرانسانی و ضد بشری در تاریخ آنان برای همیشه ثبت شده است و می‌ماند.
وی افزود: در همین سختی‌ها حقوقدانان، بانک مرکزی و وزارت خارجه در یک مبارزه حقوقی موفقیت خوبی به‌دست آوردند و یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار در لوکزامبورگ که آمریکایی‌ها آن را توقیف کرده بودند و روی آن دست گذاشته بودند را چند روز پیش‌ آزاد کردند. این کار حقوق‌دانان ما در این شرایط سخت برای آزاد کردن پولی که حق ملت و مردم ایران و متعلق بانک مرکزی است، انجام شد.
 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com