1398-01-231398-02-02bool(false) ■ مفتح: بايد تلاش کنیم در مراکز دهستان‌ها یک سالن ورزشی احداث شود همدان پیام
 
 
دوشنبه - 2 ارديبهشت 1398 - شماره 3453
 
امروز : دوشنبه ، 2 ارديبهشت 1398

Today : Mon, April 22, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * 1398؛سال رونق تولید
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  84995 تاریخ انتشار:  1397-06-18 - 08:55 تعداد بازدید:  68
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

■ مفتح: بايد تلاش کنیم در مراکز دهستان‌ها یک سالن ورزشی احداث شود

داخلی


به گزارش فارس محمد‌مهدی مفتح با اشاره به اینکه زیرساخت‌های ورزشی خوبی در سطح استان و تا حدودی در تویسرکان ایجاد شده است افزود: بسیاری از نابسامانی‌ها در جامعه با توجه به امر ورزش قابل حل است.
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت: بر همین اساس در مجلس پس از توزیع بودجه ورزش متوجه شدیم آن‌گونه که باید پروژه‌ها به بهره‌برداری نمی‌رسد در حالی که ما پروژه‌های متعدد و جوانان پرشور و فعالی در این زمینه داریم اما برای انجام ورزش امکانات و زیرساخت‌های لازم را ندارند.
وی با بیان اینکه مهمترین دلیل مسئولان و دولت در این خصوص کمبود بودجه بود افزود: منبعی کاملاً مطمئن که صد درصد تحقق‌پذیر باشد یعنی منبع مالیات بر ارزش افزوده را برای کمک به ورزش کشور مورد بررسی قرار دادیم.
مفتح اظهار کرد:گفته شد که بودجه عمرانی وزارت ورزش و جوانان هزار میلیارد تومان است که معادل آن را 27 صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده در نظر گرفتیم و این بودجه را مجلس تصویب کرد.
وی با تاکید بر اینکه انتظار داریم سهم شهرستان‌ها و روستاها بهتر دیده شود بیان کرد: در پروژه سوله ورزشی «شهدا» روستای لامیان از سهم 27 صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده احداث شده است.
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید تلاش کنیم در مراکز دهستان‌ها یک سالن ورزشی احداث شود گفت: باید امکانات ورزشی را به روستاها ببریم به طوری که به تدریح روستاهای پرجمعیت و سپس دیگر روستاها را بهره‌مند کنیم.
به گزارش فارس ، مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این آیین اظهار کرد: در طول پنج سال گذشته شاهد افتتاح 29 پروژه با زیربنای 91 هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر 28 میلیارد تومان در استان همدان بودیم.
رسول منعم با بیان اینکه با تلاش مجلس و دولت منابع بسیار مناسبی از محل 27 صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده به ورزش داده شد افزود: تخصیص این اعتبارات موجب رشد مناسب زیربنای ورزشی استان شد.
وی با اشاره به اینکه بر همین اساس سرانه ورزش ما از 61 صدم متر مربع به 71 صدم متر مربع افزایش یافته است گفت: از مجموع 75 پروژه ورزشی نیمه‌کاره در سطح استان 17 پروژه ورزشی تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان اضافه کرد: سرانه ورزشی ما با افتتاح این پروژه‌ها از 71 صدم مترمربع به 77 صدم متر مربع افزایش خواهد یافت.
وی با اشاره به اینکه 9 پروژه از این 17 پروژه ورزشی روستایی است که این تعداد پروژه سرانه ورزشی روستایی را از 40 صدم متر مربع به 55 صدم متر مربع خواهد رساند گفت: در هفته دولت سه پروژه ورزشی افتتاح و چهار پروژه در روستاهای استان کلنگ‌زنی شد.
منعم در باره پروژه ورزشی شهدای روستای لامیان اظهار کرد: عملیات اجرایی سالن ورزشی روستای لامیان در مساحت 926 متر مربع سال 89 آغاز شد که تاکنون 648 میلیون تومان  برای این پروژه هزینه شده و 250 میلیون تومان نیز برای تسویه دیون اعتبار نیاز دارد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com