بیایید و به دروغ خود درباره تعطیلی هسته‌ای اعتراف کنید همدان پیام
 
 
سه شنبه - 31 فروردين 1400 - شماره 4015
 
امروز : چهارشنبه ، 1 ارديبهشت 1400

Today : Tue, April 20, 2021
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * سال1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  116794 تاریخ انتشار:  1400-01-19 - 07:00 تعداد بازدید:  66
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

نباید واقعیت‌ها را تحریف کنیم
بیایید و به دروغ خود درباره تعطیلی هسته‌ای اعتراف کنید

داخلی


 اگر بناست از پول ملت فیلم درست کنید و نمایش بدهید، از واقعیت‌ها فیلم درست کنید و حقایق را به مردم بگویید، نباید واقعیت‌ها را تحریف کنیم.
حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جلسه هیأت دولت اظهار کرد:‌ امروز شاهد فصل تازه‌ای از حیات برجام هستیم و از همه کشورها با ترکیب‌های مختلف از 1+4 با حضور ایران تا 1+4 با حضور آمریکا به هر نحوی صدای واحدی شنیده می‌شود و همه اطراف این توافق هسته‌ای به این نتیجه رسیده‌اند که هیچ راه‌حلی بهتر از برجام و هیچ مسیری جز اجرای کامل برجام وجود ندارد.
وی افزود: این موفقیت جدیدی برای جمهوری اسلامی ایران است. یکی از افتخارات دولت در سال‌های 97، 98، 99 و روزهای اولیه 1400 این است که با همه فشارها و سختی‌ها و شدیدترین تحریم‌ها کشور را به‌گونه‌ای اداره کرد که نه‌تنها دوستان ما، بلکه دشمنان ما امروز اعتراف می‌کنند که فشار حداکثری شکست خورده است.
به گزارش ایرنا، رئیس جمهور اضافه کرد: در مدت 3سال‌ونیم کالا به‌وفور در اختیار مردم بوده است. البته قیمت نامتعادل و گران بوده و مردم در فشار بوده‌اند و ما این را کاملا قبول داریم و روشن است، اما در عین‌حال نتوانستند اقتصاد ما را بشکنند. در شرایط تحریم امروز آمریکا به‌صراحت می‌گوید که آن سیاست شکست خورده و فشار حداکثری دیگر جواب نمی‌دهد و به‌صراحت می‌گویند راهی جز مذاکره نداریم و به‌صراحت می‌گویند اگر شما آماده‌اید حاضریم مستقیم بنشینیم و با شما مذاکره کنیم و اگر شما آماده نیستید حاضریم غیرمستقیم با 1+4 مذاکره کنیم. خوب این به‌معنای پیروزی ملت ایران است.

 چرا فیلم پیروزی ملت ایران بر آمریکا را نمی‌سازید
رئیس جمهور در ادامه تأکید کرد:‌ نباید این پیروزی را دست‌کم بگیریم. رسانه‌های ما، فضای مجازی ما و فضای حقیقی ما می‌خواهند این واقعیت را بپوشانند و این پیروزی را تحریف کنند. این یک پیروزی عظیم و بزرگ در تاریخ ملت ایران است و اصلا مربوط به دولت دوازدهم نیست، بلکه مربوط به ملت بزرگ ایران است.
وی خاطرنشان کرد: نه یک روز و 2 روز و 3 روز بلکه 3سال‌ونیم ایستاده و در برابر همه فشارها مقاومت کرده است. من خواهم گفت که اینها چقدر جنایتکارانه در برابر ملت ایران ایستادند اما شکست خوردند. برای نخستین‌بار در تاریخ آمریکا در 3 سال گذشته در دوره دولت ترامپ، آمریکا منزوی‌ترین دولت در سازمان ملل، شورای امنیت و مجمع عمومی و دادگاه لاهه و همچنین در افکار عمومی بود.

 چندسال به مردم دروغ گفتند که فناوری هسته‌ای را فروختند
وی خاطرنشان کرد: متأسفانه یک حرفی را چند سال به‌دروغ به خورد مردم دادند هرچند مردم باور نکردند، اما به هرحال عده‌ای به‌دروغ می‌گفتند که اینها فناوری هسته‌ای را فروختند و تمام شد و تعطیل کردند. می‌گفتند آنجا را سیمان کردند،‌ اینجا را بریدند و... اما حرف‌های دروغ الحمدا... آشکار شد. در همین مدت مجلس مصوبه‌ای تصویب کرد که البته ما نظرمان را گفتیم و من همچنان بر نظر خود باقی هستم، ولی این مصوبه یک خاصیت داشت و آن‌هم این بود که واقعیت توانمندی هسته‌ای ما را به‌خوبی آشکار کرد.
رئیس جمهور ادامه داد:‌ به‌دروغ به مردم گفتند که رفتید برجام را امضا کردید و فناوری هسته‌ای را دادید رفت. امروز که این چیزها را می‌بینید حداقل به دروغ‌تان اعتراف کنید. ما امروز سانتریفیوژهای 8‌IR، ۹ IR و ۶ IR داریم. در اراک مشکلی نداریم و درهای فوردو هم باز است و همه آنچه مقصد و مقصود ما در فناوری هسته‌ای بوده در این مقطع توانستیم اجرا و پیاده کنیم و البته در ادامه هم ملت باید ادامه دهد.


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com