آخوندی وزیر ماند، وزیر کار بیکار نشد همدان پیام
 
 
يكشنبه - 30 دي 1397 - شماره 3392
 
امروز : دوشنبه ، 1 بهمن 1397

Today : Sun, January 20, 2019
ارتباط با سرویس ها - پذیرش آگهی * "1397،سال حمایت ازکالای ایرانی"
ورود کاربران


logo-samandehi
 
کد مطلب:  84077 تاریخ انتشار:  1396-12-23 - 05:45 تعداد بازدید:  200
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

آخوندی وزیر ماند، وزیر کار بیکار نشد

داخلی

 پس از اظهارات موافقان و مخالفان و دفاع علی ربیعی در نهایت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با 124 رأی موافق، 126 رأی مخالف استیضاح از مجموع 253 نماینده حاضر در جلسه در سمت خود باقی ماند.
به گزارش ایسنا، اولین دستور کار جلسه علنی روز گذشته مجلس، بررسی طرح استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نوبت صبح بود که پس از اظهارات موافقان و مخالفان و دفاع علی ربیعی نمایندگان مجلس با ادامه کار ربیعی موافقت کردند.
در این جلسه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در صحن علنی مجلس در دفاع از خود گفت: حضور در صحن مجلس را فرصتی برای تبیین خردمندانه اهم مسائل کشور و فرصتی برای مباحثه‌ای جدی میان عضو دولت و نمایندگان حول چالش های پیش روی کشور می‌دانم.
علی ربیعی با بیان اینکه در 29 مرداد برنامه‌ای به مجلس ارائه دادم و 191 نماینده به آن رأی دادند اظهار داشت: مشتاق هستم استیضاح کنندگان شفاف و با عدد و رقم نه با کلیات، انحراف من و همکارانم را از برنامه‌ها اعلام کنند.
وی با بیان اینکه با جملات و گزاره‌های کلی نمی‌توان در مورد مشکلات قضاوت کرد تصریح کرد: باید مشخص کرد که چند درصد علت نارسایی‌ها به ساختارها و چند درصد به مدیریت مربوط است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: من نه به عنوان یک وزیر بلکه به عنوان یک کنشگر می‌گویم که امروز مسائل بنیادینی پیش روی داریم. به جز سیاست خارجی و خشکسالی که دو مسئله پیش روی ماست، فقر عدالت، آینده مردم، بیکاری مزمن شده مسائلی هستند که پیش روی ما قرار دارد.
ربیعی با بیان اینکه در حوزه های کارگری اقدامات زیادی انجام شده، اظهار داشت: پیشی گرفتن مزد از تورم، یکی دیگر از سیاست‌هایی بوده که ما در پیش گرفتیم.
وی تصریح کرد: ما برنامه اشتغال فراگیر و روستایی و حمایتی را آوردیم و در مورد برنامه‌های اشتغالزا از اول معتقد بودیم که پول پاشی حلال اشتغال نیست.اگر هم این وام‌ها را گرفتیم با برنامه جلو می‌رویم. در مورد اشتغال روستایی چه من باشم و چه نباشم ساختاری با حضور 50 کارشناس بین‌المللی ایرانی معتبر تعیین شده و از برج 3 و 4 این موضوع اوج خواهد گرفت و به شغل خواهد نشست. روند ما روند مثبت و رو به جلو و خوبی بوده است.

 

با 152 رأی مخالف استیضاح
آخوندی وزیر ماند
 نمایندگان مجلس شورای اسلامی به استیضاح وزیر راه و شهرسازی رأی منفی دادند.
به گزارش فارس، نشست بررسی استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی عصر دیروز در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
نمایندگان پس از استماع سخن موافقان استیضاح و همچنین اظهارات وزیر راه و شهرسازی و مدافعان وی به استیضاح آخوندی رأی منفی دادند.
براساس این گزارش، عباس آخوندی با 92 رأی موافق، 152 رأی مخالف و 2 رأی ممتنع از مجموع 246 نماینده حاضر در جلسه در سمت خود باقی ماند.

 


بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

 
 
 
گزارش گزارش ویژه یادداشت تحلیل سرمقاله ضمیمه(پیام_آدینه) دانلود
صفحه نخست آخرین اخبار درباره ما ارتباط با ما  پیوندها ویژه_نامه راهنما
نشر و نقل مطالب فقط با ذکر نام روزنامه همدان پیام بلامانع است.

 
روزنامه همدان پیام ( اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي، سياسي، ورزشی )
صاحب امتياز و مدير مسئول: نصرت ا... طاقتي احسن  -  سردبير: يدا... طاقتي احسن
نشاني: همدان، خيابان شريعتي، ابتداي خيابان مهديه، ساختمان پيام
تلفن: 38264433 (081)  -  فکس: 38279013 (081)  -  سازمان نیازمندی: 38264400 (081)  - ايميل: info@hamedanpayam.com